Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli od 18 lat-1+
  • Młodzież 12-18 lat-0+
  • Dzieci 2-12 lat-0+
  • Niemowlęta do 2 lat-0+
  • Wybierz
Szukaj
  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 500 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny
Wszystkie linie lotnicze. Rezerwuj wygodnie.

Treść główna

Lato 2016: Tokio z Wrocławia za 1752 zł!

Lato 2016: Tokio z Wrocławia za 1752 zł!

​Mamy świetną ofertę dla fanów Orientu! Tegoroczne lato możecie rozpocząć podróżą do Japonii. Bilety lotnicze na trasie Wrocław - Wenecja - Tokio kosztują 1752 zł!

Położone nad Oceanem Spokojnym, na wsypie Honsiu Tokio przyciąga turystów przede wszystkim nowoczesnością, ale znajdziecie tutaj także architektoniczne perełki takie jak świątynia buddyjska Senso-ji czy Świątynia Sinto - Szram Hie z XV wieku. Na pewno nie będziecie narzekać na brak atrakcji!

Kontynuuj czytanie

Wietnam za 1993 zł z Warszawy! Dużo terminów!

Wietnam za 1993 zł z Warszawy! Dużo terminów!

Zapraszamy w podróż do egzotycznego Wietnamu! Tanie loty do jego największego miasta - Ho Chi Minh z Warszawy dostępne są właściwie do końca roku w bardzo dobrej cenie 1993 zł w obu kierunkach! W cenie jest już bagaż rejestrowany! 

Ho Chi Minh City - największe miasto Wietnamu charakteryzuje się tropikalnym klimatem, a od początku grudnia do kwietnia panuje tam pora sucha. Korzystając z naszego kalendarza lotów możecie sami wybrać najbardziej optymalny termin podróży! Jeśli Wietnam wciąż kojarzy się Wam z obrazkami krwawego konfliktu sprzed czterdziestu lat, nic bardziej mylnego - dzisiaj jest już zupełnie innym państwem! Jest tu wesoło, kolorowo, bardzo smacznie i niezwykle egzotycznie. Przed podróżą polecamy lekturę przewodnika.

Zaznaczmy, że Polacy udający się do Wietnamu zobowiązani są do posiadania wizy, którą można uzyskać w konsulacie lub na lotnisku (tzw. visa on arrival). Szczegółowe informacje uzyskacie na stronie konsulatu.

Kontynuuj czytanie

HIT! Indie z Brukseli za 1391 zł!

HIT! Indie z Brukseli za 1391 zł!

Indie z szóstą pod względem wielkości metropolią świata - Bombajem (a właściwie Mumbajem, bo to jest oficjalna nazwa miasta) dostępne są już za 1391 zł! W cenie biletów lotniczych są dwie sztuki bagażu rejestrowanego!

Bombaj jest najbardziej liberalnym miastem kraju, swoistą Bramą Indii, którą symbolizuje 26 metrowy łuk. Odbywa się tu wiele barwnych festiwali, festynów i świąt, przez co może sprawiać wrażenie nieuporządkowanego i zatłoczonego miasta. Na tutejszych tętniących życiem targowiskach można potargować się o ceny przypraw lub pamiątek. Wycieczka z przewodnikiem po dzielnicy Dharavi, którą rozsławił film pt. „Milioner z ulicy", ukaże Wam drugie oblicze miasta, warunki, w jakich żyje w Mumbaju prawie milion osób. Zwiedzając metropolię warto skusić się na serwowane w papierowym rożku bhelpuri, a później wyruszyć na krótki spacer do Mani Bhavan, gdzie mieszkał Mahatma Gandhi. Płożenie nad Oceanem Arabskim pozwala jednak znaleźć spokojne miejsca na chociażby plaży Chowpatty. Miasta pełnego kolorów i kontrastów nie sposób opisać - najlepiej "doświadczyć go" osobiście korzystając z poniższej oferty.

Kontynuuj czytanie

Nawigacja dodatkowa