Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
 • Dorośli od 18 lat-1+
 • Młodzież 12-18 lat-0+
 • Dzieci 2-12 lat-0+
 • Niemowlęta do 2 lat-0+
 • Wybierz
Szukaj
 • polska firma
 • 20 lat na rynku
 • 500 000 klientów
 • bezpieczne płatności
 • gwarancja najniższej ceny
Wszystkie linie lotnicze. Rezerwuj wygodnie.

Treść główna

Malta na wiosnę w świetnej cenie -12 dni za 598 zł (lot+hotel)!

Malta na wiosnę w świetnej cenie -12 dni za 598 zł (lot+hotel)!

​Na wiosnę zapraszamy na urlop na Maltę!

Cena pobytu na tej bajecznej wyspie nadal pozostaje rewelacyjna. Loty i hotel, który dla was znaleźliśmy pozwalają spędzić tutaj 12 dni urlopu za 598 zł za osobę! Takiej okazji nie można przegapić!

Piękne klifowe wybrzeża, piaszczyste plaże, gorące słońce, zabytkowe miasta o imponującej architekturze i pyszne maltańskie jedzenie sprawią, że wasz urlop będzie jednym z najlepszych wspomnień podróżniczych!

Zapraszamy!

Kontynuuj czytanie

Tanie loty na Maltę - 233 zł w dwie strony!

Tanie loty na Maltę - 233 zł w dwie strony!

​Jeśli urlop to tylko tam! Przepiękna, klimatyczna wyspa ze stolicą, której stare miasto wpisano w całości na listę UNESCO, z zachwycającymi plażami ukrytymi w niewielkich zatokach, imponującymi klifami, z wyspą Gozo, na której formacje skalne przeszły już do kanonu must see, znanego na całym świecie!

Malta jest piękna! Co więcej Malta jest gorąca! Urlop tutaj to gwarancja pogody, ciepła i udanego urlopu! Jeśli nużą was szybko plaże i wypoczynek, oferta turystyczna tego państwa jest bardzo bogata! Niezwykłe miasta, warsztaty rękodzieła (Malta Glass jest słynne na całym świecie!), a ponad wszystko, pyszne maltańskie jedzenie!

Mamy dla was ofertę lotów w kwietniu. Temperatury rosną, rosną również ceny biletów. Udało nam się znaleźć jednak coś, co powinno zaspokoić wymagania wybrednych podróżników! 

Zapraszamy!

Kontynuuj czytanie

Bolonia, Malta i Rzym w jednej podróży z Wrocławia za 210zł!

Bolonia, Malta i Rzym w jednej podróży z Wrocławia za 210zł!

Malta to wydawać by się mogło niepozorny kraj położony na kilku niewielkich wysepkach znajdujących się na Morzu Śródziemnym na południe od Włoch. Bolonia i Rzym to dwa niezwykłe miasta we Włoszech, które od lat urzekają odwiedzających mnóstwem interesujących atrakcji wartych zobaczenia. Co łączy te trzy miejsca? Poza niesamowitym urokiem, którego nie można im odmówić, łączą je tanie bilety, które wyszukaliśmy specjalnie dla Was! 

Proponujemy dzisiaj tanie loty do Bolonii, na Maltę i do Rzymu - wszystkie te miejsca odwiedzicie przy okazji jednej podróży już za jedyne 210zł! W niskiej cenie polecicie z Wrocławia na przełomie stycznia i lutego, a dokładnie w terminie 24.01-3.02.2016.

Kontynuuj czytanie

Tanie bilety na Maltę, lot i 7 dni w hotelu już za 327 zł!

Tanie bilety na Maltę, lot i 7 dni w hotelu już za 327 zł!

​Bardzo dobra oferta! Ostatnia taka cena lotów na Maltę! Dzięki obniżce dla członków Wizz Discount Club bilety na Maltę kupić dziś możemy w rewelacyjnej cenie!

Sezon powoli się rozpoczyna, temperatury rosną i Malta już niedługo będzie pełnym turystów i słońca kurortem. To ostatnia okazja na podziwianie tego pięknego kraju w tak niskiej cenie i spokojnej atmosferze. Ostre klify, urocze zakątki, maltańska kuchnia, niezwykła stolica, której stare miasto w całości wpisane jest na listę UNESCO, a do tego wylot z Warszawy. Czego chcieć więcej?

Zapraszamy!

Kontynuuj czytanie

Tanie bilety na Maltę 93 zł w dwie strony!

Tanie bilety na Maltę 93 zł w dwie strony!

Świetna cena lotów na Maltę!

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą uciec przed zimą do tego pięknego niewielkiego kraju na morzu Śródziemnym. Stolica kraju ze swoim starym miastem wpisana została na listę UNESCO. Na stołach królują dania z królika, a ściany zdobi słynne maltańskie szkło.

To wyjątkowa okazja na urlop w najlepszej cenie! Zapraszamy!

Kontynuuj czytanie

Nawigacja dodatkowa