Treść strony

Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
 • Dorośli od 18 lat-1+
 • Młodzież 12-18 lat-0+
 • Dzieci 2-12 lat-0+
 • Niemowlęta do 2 lat-0+
 • Wybierz
Szukaj
 • polska firma
 • 20 lat na rynku
 • 500 000 klientów
 • bezpieczne płatności
 • gwarancja najniższej ceny
Tanie loty. Szybko i wygodnie.

Treść główna

Barcelona bezpośrednio z Warszawy za 188 zł!

Barcelona bezpośrednio z Warszawy za 188 zł!

Barcelona z Warszawy w rewelacyjnej cenie w październiku!

Za 4 dni w Barcelonie możemy zapłacić jedynie 340 zł za osobę - cena obejmuje bilety lotnicze za 188 zł oraz cztery noclegi w centrum Barcelony za 152 zł od osoby za cały pobyt (w pokoju wieloosobwym). Możemy rownież wybraż droższy nocleg (w pokoju dwuosobowym, ze śniadaniami) za 335 zł. Wtedy cały pobyt w Barcelonie od osoby wyniesie nas 523 złł.

Nasza propozycja:

 1. 20.10.15 r. 17:05 Warszawa - 20:10 Barcelona
 2. 24.10.15 r. 20:45 Barcelona - 23:50 Warszawa

Niższa (wskazana przez nas) cena za bilety lotnicze obowiązuje posiadaczy członkostwa Wizz Discount Club podróżujących z małym bagażem podręcznym nie przekraczającym wymiarów 42x32x25cm. Cena wszystkich biletów lotniczych dla osób nie będących członkami WDC to 278 zł.

Zarezerwuj lot

b2ap3_thumbnail_Barcelonalot18715.png

b2ap3_thumbnail_Barcelonalot27815.png

ZAREZERWUJ BILETY LOTNICZE NA STRONIE LINII LOTNICZYCH

Zarezerwuj nocleg w Barcelonie

Najtańsze hotele, hostele i apartamenty znajdziecie na www.hotel.tanie-loty.com.pl lub www.booking.com ! Każdy znajdzie coś dla siebie!

b2ap3_thumbnail_Barcelonanocleg17815.png

Na miejscu proponujemy noclegi w Ola Barcelona Hostel. Za nocleg zapłacimy 38 zł od osoby. Za pobyt dla dwóch osób w pokoju wieloosobowym (4 noce) zapłacimy 304 zł. Pokój w tej cenie ma prywatną łazienkę. Obiekt posiada bardzo dobre oceny.

ZAREZERWUJ

lub

b2ap3_thumbnail_Barcelonenocleg27815.png

Na miejscu proponujemy noclegi w Bcn Eixample Hostel. Za nocleg zapłacimy 84 zł od osoby. Za pobyt dla dwóch osób w pokoju dwuosobowym (4 noce) zapłacimy 671 zł. W cenę mamy wliczone śniadania! Pokój w tej cenie ma prywatną łazienkę. Obiekt posiada bardzo dobre oceny.

ZAREZERWUJ

Zarezerwuj samochód na lotnisku w Barcelonie

Korzystanie z atrakcji, które oferuje nam Barcelona z pewnością ułatwi wypożyczony samochód. Pozwoli on również w dojeździe z/na lotnisko. Skorzystaj z naszej oferty: Tania - wypożyczalnia to miejsce, w którym możesz zarezerwować samochód w wybranym przez Ciebie mieście, zarówno w kraju jak i zagranicą. Oferujemy kilkanaście tysięcy lokalizacji na całym świecie. Każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie!

ZAREZERWUJ

Zarezerwuj parking w Warszawie

Jeśli wybierasz się na lotnisko w Warszawie własnym samochodem z zamiarem pozostawienia go aż do swojego powrotu - zarezerwuj już dzisiaj miejsce parkingowe. Zebraliśmy dla Was naprawdę bogatą ofertę tanich parkingów w sąsiedztwie lotniska. Tanio, bezpiecznie i pewnie!

ZAREZERWUJ

Przydatne informacje

Skorzystaj z informacji zebranych przez nas w przewodniku turystycznym o Barcelonie. Znajdziesz tam nformacje takie jak:

Potrzebujesz walizki kabinowej?