Treść strony

Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli od 18 lat-1+
  • Młodzież 12-18 lat-0+
  • Dzieci 2-12 lat-0+
  • Niemowlęta do 2 lat-0+
  • Wybierz
Szukaj
  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 500 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny
Tanie loty. Szybko i wygodnie.

Treść główna

Drogie połączenie z tanimi liniami lotniczymi

Mamy bardzo atrakcyjną cenowo propozycję wypoczynku na Majorce, która najbardziej zainteresuje mieszkańców przy zachodniej granicy kraju. Loty na tą przepiękną hiszpańską wyspę dostępne są z Berlina już od 260 zł. Tak atrakcyjną cenę oferują linie easyJet w terminie 12-19 listopada. Gdy w Polsce panowała będzie jesień, na Majorce możemy mieć doskonały słoneczny i ciepły tydzień, w którym "naładujemy akumulatory" na zimę! Samej wyspy chyba nie trzeba zbytnio reklamować, dostateczną promocję poczyniła lata temu grupa Loft w dyskotekowym hicie śpiewając: "Majorka, ekstaza i ruch (...) Majorka, poczuj dobre wibracje". Po resztę tekstu odsyłamy do piosenki, a po więcej przeżyć już na samą wyspę. I jeszcze jeden opis Majorki, tym razem naszego narodowego geniusza muzyki poważnej- Fryderyka Chopina: "Niebo jak turkus, morze jak lazur, góry jak szmaragd, powietrze jak w niebie”. Czego chcieć więcej?

Zarezerwuj lot

b2ap3_thumbnail_berlin---Majorka_20150716-230455_1.PNG

Bilety na powyższej trasie można zarezerwować w naszym Centrum Rezerwacji. Otrzymacie dzięki temu: polskojęzyczną obsługę zapewniona przez konsultantów infolinii, pakiet rabatów na zakupy i usługi, przydatne w każdej podróży, tj. wynajem samochodu, zakup walizki lub przewodników turystycznych czy możliwość otrzymania faktury VAT za bilet. Możecie też płacić kartą, przelewem (zwykłym i online), gotówką oraz przez PayPal.

ZAREZERWUJ

Bilety możecie również zarezerwować na stronie przewoźnika

ZAREZERWUJ

Zarezerwuj hotel

W terminie podróży dostępny jest apartament w rewelacyjnie ocenianym Garden Lago Hotel Alcudia. Koszt osobodoby przy podróży we dwoje to bardzo dobre 59 zł!

b2ap3_thumbnail_hotel-Majorka_20150716-230907_1.PNG

ZAREZERWUJ 

Przydatne informacje

Zarezerwuj samochód

Wycieczka po Majorce? Tylko wypożyczonym autem! Do rezerwacji polecamy portal Tania-Wypożyczalnia.pl, gdzie możecie zarezerwować samochód w wybranej lokalizacji. Rezerwacja on-line jest o tyle wygodna, że istnieje możliwość przeglądania i porównywania wielu ofert bez pośpiechu. Dokonacie jej poniżej.

ZAREZERWUJ

Potrzebujesz walizki kabinowej?