Treść strony

Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli od 18 lat-1+
  • Młodzież 12-18 lat-0+
  • Dzieci 2-12 lat-0+
  • Niemowlęta do 2 lat-0+
  • Wybierz
Szukaj
  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 500 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny
Tanie loty. Szybko i wygodnie.

Treść główna

Bari z Pragi za 100 zł w dwie strony!

Bari z Pragi za 100 zł w dwie strony!

Mamy bardzo dobre wiadomości dla mieszkańców Polski południowo - zachodniej, a jeszcze lepsze dla tych, którzy na stałe przebywają w czeskiej Pradze. W październiku południowe wybrzeże Włoch będzie na wyciągnięcie ręki. A to dzięki liniom Wizzair, które bilety lotnicze do Bari oferują za jedyne 100 zł w dwie strony! Bari urzeka swoją architekturą. Bogactwo licznych katedr i kościołów wykorzystał Mel Gibson produkując tu "Pasję". Znajdziemy też polskie akcenty - zamek królowej Bony oraz lotnisko, któremu po odnowieniu nadano imię Karola Wojtyły. I na nim właśnie będziemy lądować 8 października i z niego odlatywać po dwóch tygodniach, spędzonych w ciągle jeszcze bardzo letnich w tym okresie Włoszech. Plaże nie powinny być tak tłoczne jak w wakacje, a do tego lepiej będzie można podziwiać architekturę miasta. Bari zaprasza!

Aby za bilety Wizzair zapłacić 100 zł należy wziąć ze sobą jeden bagaż podręczny którego wymiar nie przekracza 42x32x25 cm i być uczestnikiem programu Wizz Discount Club. Warto rozważyć zamówienie Karty Kredytowej Raiffeisen Polbank Wizz Air. Dzięki niej otrzymacie darmowe członkostwo w Wizz Discount Club ­ wartość 139 zł oraz 500 punktów o równowartości 50 zł na start! Zamów swoją kartę już dziś>>

Zarezerwuj lot

b2ap3_thumbnail_Praga---Bari.PNG

ZAREZERWUJ

Do Pragi najtaniej dojedziecie Polskimbusem - jest już jesienna pula biletów. Zakładając start i powrót do Wrocławia łączna cena za przejazdy to 45 zł!

b2ap3_thumbnail_wrocaw---praga.PNG

Zarezerwuj hotel

Polecamy bardzo dobrze oceniany przez podróżników hotel Riva del Sole położony w spokojnej okolicy nieopodal Bari. Cena za osobodobę to 122,5 zł. Wliczone są w nią śniadania oraz transfer z i na lotnisko.

b2ap3_thumbnail_hotel-Bari.PNG

ZAREZERWUJ

Zarezerwuj samochód

Chcecie podróżować po innych rejonach Włoch? Tania-Wypożyczalnia.pl to miejsce, w którym możecie zarezerwować samochód w wybranym mieście, zarówno w kraju jak i zagranicą. Kilkanaście tysięcy lokalizacji na całym świecie, rezerwacja on-line, przeglądanie i porównywanie wielu ofert bez pośpiechu. Rezerwacji możecie dokonać poniżej.

ZAREZERWUJ

Przydatne informacje

Potrzebujesz walizki kabinowej?

>