Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli od 18 lat-1+
  • Młodzież 12-18 lat-0+
  • Dzieci 2-12 lat-0+
  • Niemowlęta do 2 lat-0+
  • Wybierz
Szukaj
  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 500 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny
Wszystkie linie lotnicze. Rezerwuj wygodnie.

Treść główna

Najlepsze francuskie okazje od 78 zł! - Marsylia, Nicea i więcej

Young-female-traveler-with-flag-enjoying-great-view-on-french-riviera-in-Cannes-city-shutterstock_487000879

Mieliście już okazję być we Francji? Jeśli nie to najwyższa pora to nadrobić. Francja to nie tylko Paryż, dlatego mamy dla Was zestawienie bezpośrednich lotów do sześciu francuskich miast. Już dziś możecie skorzystać z najlepszych propozycji z Polski od 78 zł.

Kontynuuj czytanie

Nowa trasa Wizz Air!

wizz_0063

Wizz Air ogłosił dzisiaj, że od marca 2018 roku linia rozpocznie połączenie z Warszawy do Bordeaux w południowo-wschodniej Francji oraz zwiększy liczbę operacji na najpopularniejszych trasach dodając 19 lotów tygodniowo. Dodatkowo Wizz Air doda ósmy samolot do bazy na Lotnisku Chopina w Warszawie.

Kontynuuj czytanie

Spróbuj plonów francuskich winnic - Bordeaux za 159 zł!

Spróbuj plonów francuskich winnic - Bordeaux za 159 zł!

​Gdy z pól pełnych winorośli zostaną zebrane ostatnie plony, czas na degustację! I Wy możecie wziąć w niej udział, tym bardziej że jest ku temu świetna okazja! Loty z Pragi do Bordeaux mogą kosztować jedynie 159 zł! Taką cenę biletów w obu kierunkach osiągną uczestnicy programu Supervolotea. Poza smakowaniem winnych specjałów możecie podziwiać architekturę Bordeaux lub też powdychać oceanicznego powietrza na niedalekim wybrzeżu.

Kontynuuj czytanie

Tydzień w Bordeaux za 444 zł! (loty + apartament nad Atlantykiem)

Tydzień w Bordeaux za 444 zł! (loty + apartament nad Atlantykiem)

W upalnym czerwcu zapraszamy do winnic regionu Bordeaux oraz nad atlantyckie wybrzeże. Taka oferta może się nie powtórzyć! Loty z Berlina w obu kierunkach kosztują 210 zł, a za tydzień w resorcie nad Atlantykiem możecie zapłacić jedynie 234 zł! 

Region Bordeaux to największy zwarty obszar produkcji wina jakościowego na świecie. Na jego terenie istnieje ok. 8000 posiadłości winiarskich, zwanych château, które wytwarzają światowej sławy wina. Typowe dla regionu są wytrawne, długowieczne czerwone wina, bardziej owocowe w Medoc, delikatniejsze w Pomerol. Prawdziwy winiarski klimat poczujecie jedynie odwiedzając ten region Francji!

Kontynuuj czytanie

Bordeaux za 365 zł (loty + 2 noclegi)

Bordeaux za 365 zł (loty + 2 noclegi)

​Spędźcie dwa dni w Bordeaux! To największy zwarty obszar produkcji wina jakościowego na świecie. Na jego terenie istnieje ok. 8000 posiadłości winiarskich, zwanych château, które wytwarzają światowej sławy winaTypowe dla regionu są wytrawne, długowieczne czerwone wina, bardziej owocowe w Medoc, delikatniejsze w Pomerol. Z resztą o ich smaku przekonać możecie się sami, korzystając z naszej propozycji trzydniowej podróży w ten winiarski region Francji. Listopad to miesiąc wieńczący okres zbiorów, więc może będziecie mieli okazję świętować tegoroczne plony razem z winiarzami?

Kontynuuj czytanie

Nawigacja dodatkowa