Treść strony

Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli od 18 lat-1+
  • Młodzież 12-18 lat-0+
  • Dzieci 2-12 lat-0+
  • Niemowlęta do 2 lat-0+
  • Wybierz
Szukaj
  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 500 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny
Tanie loty.Szybko i wygodnie.

Treść główna

Nowe kolory na pokładach Boeingów LOT-u

Nowe kolory na pokładach Boeingów LOT-u

Ciemnografitowy dla lepszej koncentracji, dwa odcienie szaroœci dla jeszcze większego odprężenia. Jak donosi polska linia lotnicza, od dziœś LOT rozpoczyna sukcesywne wprowadzanie elementów nowego designu i kolorystyki, co ma ułatwić pasażerom orientację na lotnisku, w drodze do samolotu oraz na pokładach. Wszystkie klasy podróży zostaną oznaczone i wypełnione elementami, które zapewnią pasażerom poczucie przejrzystoœci i wygody.

Dzięki wprowadzeniu identyfikacji klas każdy pasażer bez trudu odnajdzie swoje miejsce na pokładzie i z łatwoœcią będzie poruszał się po lotnisku. Pierwsze zmiany na pokładach i lotniskach jak np. nowa kolorystyka tac posiłków czy wystrój stref check-in na lotnisku w Warszawie pasażerowie LOT-u zauważą już w tym tygodniu. Wkrótce pojawią się też kolejne elementy nowej kolorystyki. 

 b2ap3_thumbnail_LOT_nowe_kolory_klas_1.jpg

Każda z klas podróży LOT to osobna przestrzeń, oparta na œściśœle okreœlonych kolorach. Fale widoczne na fotelach inspirowane są ruchami mas powietrza i 86-letnim logo LOT. Pośœród eleganckich odcieni grafitów wyłaniają się błękity wyróżniające każdą z klas.

Barwą nawigacyjną dla LOT Business Class jest jasnoniebieski, kontrastujący z dopełniającym całośœć kolorem ciemnografitowym. Ten ostatni kolor, w przyszłośœci wykorzystywany będzie między innymi do obić foteli klasy biznes. Sprzyja on koncentracji oraz daje pasażerom więcej energii do działania– często potrzebnej przed ważnymi spotkaniami biznesowymi zaraz po wylądowaniu.

Z kolei gama odcieni szarośœci zaprojektowana w wystroju LOT Premium Economy oraz LOT Economy Class została zestawiona z niezmiennym od 86 lat granatem z logo Polskich Linii Lotniczych LOT. Neutralne kolory foteli pomagają wyciszyć się i zrelaksować w trakcie podróży, tym samym gwarantując optymalne odprężenie. W każdej z klas widoczny jest akcent czerwieni, który nadaje całoœści jeszcze więcej elegancji oraz odnosi się do polskiego pochodzenia marki LOT.

b2ap3_thumbnail_LOT_nowe_kolory_klas_2-mini.jpg

Wprowadzając nową kolorystykę poszczególnych klas podróży, LOT wyróżnia każdy ze swoich produktów, tworząc dla niego odrębną identyfikację kolorystyczną. „System stanowi spójną i logiczną całośœć. Mamy nadzieję, że będzie intuicyjny i z łatwoœcią rozróżniany przez naszych klientów, przez to ułatwi im orientację na lotniskach oraz w naszych samolotach ”- mówi Marta Glinka, Dyrektor Biura Marketingu LOT.

Pierwsze całkowicie odmienione wnętrza samolotów Boeing 787 Dreamliner pasażerowie będą mogli zobaczyć jeszcze przed końcem roku. Również jesienią podobna kolorystyka zostanie wprowadzona w samolotach Boeing 737, które przejdą modyfikację i odœwieżenie całego wnętrza. 

Już za kilka tygodni LOT odda do użytku zupełnie nową strefę odpraw na lotnisku w Warszawie. Będzie ona kilkukrotnie większa od poprzedniej, a dzięki spójnej nawigacji kolorystycznej, pasażerowie z łatwoœcią odnajdą dedykowane im poszczególne stanowiska odpraw, między innymi stanowiska LOT Business i Premium Economy Class oraz LOT Family Check-in.

źródło: informacja prasowa