Treść strony

Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli od 18 lat-1+
  • Młodzież 12-18 lat-0+
  • Dzieci 2-12 lat-0+
  • Niemowlęta do 2 lat-0+
  • Wybierz
Szukaj
  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 500 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny
Tanie loty. Szybko i wygodnie.

Treść główna

Wyróżnione 

Tygodniowy urlop na Maderze za 1087 zł! W cenie lot i hotel 3-gwiazdkowy

Tygodniowy urlop na Maderze za 1087 zł! W cenie lot i hotel 3-gwiazdkowy

Gdy zacznie się rok szkolny i większość turystów wróci do swoich obowiązków, my właśnie wtedy proponujemy wylot z kraju i tygodniowy wypoczynek na wyspie Kos. Malownicze, piaszczyste plaże i wielokulturowa historia łącząca starożytność z teraźniejszością to bez wątpienia turystyczny magnes tego greckiego przyczółku! Kos jest jedną z najpiękniejszych wysp archipelagu Dodekanez. Są tutaj zarówno spokojne acz urokliwe wioski, tętniące życiem miasto Kos, rozległe zatoki z krystaliczną wodą, lśniąco białe plaże niemające sobie równych w całej Grecji oraz żyzne doliny i zielone stoki! Wyspa bywa nazywana "egejskim ogrodem", gdyż drzewa i krzewy zdają się kwitnąć nieustannie! To zasługa klimatu należącego do najłagodniejszych w basenie Morza Śródziemnego.
Nasza propozycja zakłada tygodniowy pobyt na wyspie z bezpośrednimi przelotami na trasie Kraków - Kos - Kraków, za które zapłacimy 498zł (a podróżując w pojedynkę jeszcze o 30 zł mniej)! To bardzo atrakcyjna cena jak na wypoczynek w samym środku greckiego lata.

Zarezerwuj lot

b2ap3_thumbnail_krk-kos.png

Bilet można zarezerwować w naszym Centrum Rezerwacji. Otrzymujesz dzięki temu: polskojęzyczną obsługę zapewniona przez konsultantów infolinii, pakiet rabatów na zakupy i usługi, przydatne w każdej podróży, tj. wynajem samochodu, zakup walizki lub przewodników turystycznych czy możliwość otrzymania faktury VAT za bilet. Możesz też płacić kartą, przelewem (zwykłym i online), gotówką oraz przez PayPal.

ZAREZERWUJ

Rezerwacji można też dokonać bezpośrednio na stronie przewoźnika

ZAREZERWUJ

Szukasz taniego lotu lub wycieczki na wakacje? Nie interesuje Cię Kos? Sprawdź zatem nasze inne propozycje na lato 2015!INNE PROPOZYCJE NA LATO 2015

Zarezerwuj hotel

Dzięki portalowi tani-hotel.com.pl noclegi możecie znaleźć już za nieco ponad 35 zł za osobodobę!

b2ap3_thumbnail_hotel-KOS_20150623-201812_1.png

ZAREZERWUJ

Szukasz przydatnych informacji?

Zarezerwuj samochód

Aby zwiedzić całą wyspę Kos proponujemy wypożyczenie auta. Tania-Wypożyczalnia.pl to miejsce, w którym możecie zarezerwować samochód w wybranym mieście, zarówno w kraju jak i zagranicą. Kilkanaście tysięcy lokalizacji na całym świecie, rezerwacja on-line, przeglądanie i porównywanie wielu ofert bez pośpiechu.

Zarezerwuj

Zarezerwuj parking

Jeśli wybieracie się na lotnisko w Krakowie samochodem z zamiarem pozostawienia go - zarezerwujcie miejsce wcześniej. W sąsiedztwie portu lotniczego znajduje się kilka parkingów, z których w prosty sposób można dotrzeć do terminalu. Parkingi są zlokalizowane w najbliższej okolicy portu lotniczego. 

ZAREZERWUJ

Potrzebujesz walizki kabinowej?