Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli od 18 lat-1+
  • Młodzież 12-18 lat-0+
  • Dzieci 2-12 lat-0+
  • Niemowlęta do 2 lat-0+
  • Wybierz
Szukaj
  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 500 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny
Tanie loty. Szybko i wygodnie.

Treść główna

Bajeczny Dubaj za 608 zł w dwie strony!!

Bajeczny Dubaj za 608 zł w dwie strony!!

Zapraszamy do niezwykłego Dubaju! Księżycowe miasto na środku pustyni dostępne jest dziś za 608 zł w dwie strony! Loty odbywają się na pokładach linii Wizz Air z Katowic.Cena dostępna dla posiadaczy członkostwa WDC.

Tanie noclegi znajdziecie w Hotelu Panorama Bur Dubai, gdzie za 11 nocy zapłacicie 625 zł za osobę, w przypadku rezerwacji pokoju dla dwóch osób! Zapraszamy!

Kontynuuj czytanie

Loty do Dubaju z dużym bagażem za 803 zł w dwie strony!

Loty do Dubaju z dużym bagażem za 803 zł w dwie strony!

Marzycie o zobaczeniu niezwykłego Dubaju? To miasto cudów dostępne jest z Pragi za 803 zł w dwie strony! W cenie duży bagaż rejestrowany! Do wyboru sporo terminów, które sprawdzicie w naszym Kalendarzu Lotów. Poniżej propozycja wyjazdu w jednym z wybranych. 

Do Pragi dojedziecie na pokładzie autobusów rejsowych z większości polskich, dużych miast.

Tanie noclegi znajdziecie w Hotelu Saffron, gdzie za 7 nocy zapłacicie 373 zł za osobę, w przypadku rezerwacji pokoju dla dwóch osób! Dzięki temu połączeniu cały pobyt, lot i hotel, wyniesie was 1176 zł! Zapraszamy!

Kontynuuj czytanie

Dubaj z Katowic za 1489 zł (lot+hotel)!!

Dubaj z Katowic za 1489 zł (lot+hotel)!!

Bezpośrednie loty do Dubaju w dobrej cenie i w dobrym terminie! Znaleźliśmy dla Was przeloty za 789 zł w dwie strony na pokładach inii Wizz Air. Loty startują i lądują w Katowicach. Cena dostępna dla posiadaczy członkostwa Wizz Discount Club. Pozostali podróżnicy zapłacą 978 zł. 

W Dubaju tanie noclegi znajdziecie w Hotelu Al Sabkha, gdzie za 7 noclegów zapłacicie 511 zł za osobę, w przypadku rezerwacji pokoju dla dwóch osób! Dzięki temu połączeniu cały pobyt, lot i hotel, wyniesie was 1489 zł! Zapraszamy!

Kontynuuj czytanie

Dubaj za 1885 zł (lot + hotel ze śniadaniami) !

Dubaj za 1885 zł (lot + hotel ze śniadaniami) !

​Jedno z najbogatszych państw arabskich, jedno z najnowocześniejszych miast, zbudowane w ciągu stu lat na piasku pustyni - Dubaj! 

Zapraszamy was dziś na urlop do tego zachwycającego, pełnego przepychu i nowoczesnych technologii, a jednocześnie słynącego z szerokich, pięknych, piaszczystych plaż i ciepłych, błękitnych wód zatoki, miasta. Dubaj jest zapierającym dech w piersiach miejscem. Najwyższy budynek świata, bezzałogowe metro, klimatyzowane przystanki, największe centrum handlowe świata, czy najdroższy, siedmiogwiazdkowy hotel to tylko kilka ze słynnych cudów Dubaju. 

Pobyt w Dubaju w tak dobrej cenie możliwy jest w wielu terminach, które dostosować do własnych możliwości urlopowych możecie zaglądając do Kalendarza lotów.

Poniżej prezentujemy ofertę dla wybranego przez nas terminu.

Kontynuuj czytanie

Nawigacja dodatkowa