Treść strony

Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli od 18 lat-1+
  • Młodzież 12-18 lat-0+
  • Dzieci 2-12 lat-0+
  • Niemowlęta do 2 lat-0+
  • Wybierz
Szukaj
  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 500 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny
Tanie loty. Szybko i wygodnie.

Treść główna

Kiedy najlepiej polecieć na Fidżi?

Kiedy najlepiej polecieć na Fidżi?

Kolejna gratka dla miłośników hiszpańskich klimatów! Tym razem jednak opuszczamy kontynent i udajemy się na Wyspy Kanaryjskie, a właściwie jedną z nich, według wielu najpiękniejszą - Teneryfę! Kiedy Polskę opanuje jesienna szaruga, daleko na południu temepratury wciąż oscylowały będą w okolicach 25 stopni. Do tego krajobraz niczym z bajki: błyszczący w słońcu piasek, intensywnie zielone palmy, kolorowe papugi w Loro Park oraz górujący nad wyspą ośnieżony szczyt wulkanu Teide – to ikony Teneryfy, ziemi obiecanej turystów z całego świata, gdzie wakacje trwają cały rok. Wyspę można podzielić na 2 różne pod względem ukształtowania terenu regiony: południe ze słoneczną pogodą przez cały rok oraz północ obfitującą w bujną, tropikalną roślinność. Nasza oferta zakłada co prawda przylot na północ wyspy, ale cały pobyt i wylot zaplanowaliśmy na zawsze ciepłym południu. Wszystkie loty odbywamy liniami Ryanair, a więc poniższe ceny aktualne są dla wszystkich, nie ma także ograniczenia w postaci ostatnich sztuk biletów. Cena obejmuje ponadto 2 bagaże: torbę podręczną o wadze do 10 kg i maksymalnych wymiarach 55 x 40 x 20 cm oraz 1 małą torebkę o maksymalnych wymiarach 35 x 20 x 20 cm. Za loty w terminie 3 - 12 listopada przyjdzie nam zapłacić jedyne 480 zł! Podróż na Teneryfę odbywamy z Modlina z przesiadką w Barcelonie, z powrotem przylatujemy już bezpośrednio do Krakowa.

Zarezerwuj lot

b2ap3_thumbnail_waw-barcelona.PNG

b2ap3_thumbnail_bcn-teneryfa.PNG

b2ap3_thumbnail_teneryfa-krakw.PNG

ZAREZERWUJ

Zarezerwuj hotel

Zgodnie z zasadą: im większa grupa tym niższy koszt jednostkowy, najniższą cenę osiągniemy wynajmując pięcioosobowy apartament: 250 zł od osoby za cały pobyt! Takie oferty tylko na tani-hotel.com.pl!

b2ap3_thumbnail_hotel-teneryfa.PNG

ZAREZERWUJ

Zarezerwuj samochód

W przypadku tej podróży wypożyczenie auta jest bardzo wskazane. Lądujemy bowiem na północy wyspy a proponowany powyżej hotel jak i sam wylot jest z południa. Auto przyda się także na zwiedzenie innych zakątków Teneryfy. Do rezerwacji polecamy portal Tania-Wypożyczalnia.pl, gdzie możecie zarezerwować auto z opcją odbioru na lotnisku na północy Wyspy i zdania na południu. Rezerwacja on-line jest o tyle wygodna, że istnieje możliwość przeglądania i porównywania wielu ofert bez pośpiechu. Rezerwacji możecie dokonać poniżej.

ZAREZERWUJ

Przydatne informacje

Potrzebujesz walizki kabinowej?