Treść strony

Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
 • Dorośli od 18 lat-1+
 • Młodzież 12-18 lat-0+
 • Dzieci 2-12 lat-0+
 • Niemowlęta do 2 lat-0+
 • Wybierz
Szukaj
 • polska firma
 • 20 lat na rynku
 • 500 000 klientów
 • bezpieczne płatności
 • gwarancja najniższej ceny
Tanie loty. Szybko i wygodnie.

Treść główna

Alicante z Warszawy Modlin w listopadzie za 258zł!

Alicante z Warszawy Modlin w listopadzie za 258zł!

Pogoda późną jesienią w naszym kraju za bardzo nas nie rozpieszcza, dlatego też dobrze uciec wtedy gdzieś, gdzie jest cieplej i ma się większe szanse na słoneczny dzień. Jeżeli w listopadzie czujecie czasem, że potrzebujecie podładować akumulatory, polecamy hiszpańskie Alicante. Wybierzecie się tam bezpośrednio z Warszawy Modlin np. w okołoweekendowym terminie 14-17.11.2015 już za 258zł! Do tego proponujemy Wam noclegi w bardzo dobrej lokalizacji - dzięki naszej ofercie cały pobyt (loty + hotel) kosztować Was będzie 363zł od osoby!

Loty w obie strony odbywają się na pokładzie linii Ryanair, tak więc w cenie biletu na pokład możecie zabrać dwa bagaże podręczne - oprócz zwykłego bagażu podręcznego o wadze do 10kg i maksymalnych wymiarach 55cm x 40cm x 20cm – na pokład można zabrać także drugi bagaż podręczny o wymiarach nie większych niż 35x20x20 cm. Cena jest dostępna dla wszystkich.

Zarezerwuj lot

Nasza propozycja obejmuje termin 14-17.11.2015, ale w tytułowej cenie dostępne jest również kilka innych terminów:

 • wyloty: 20, 22, 27, 31 października lub 3, 10, 14, 17, 21, 24, 28 listopada
 • powroty: 7, 10, 17, 21, 24, 28 listopada

 b2ap3_thumbnail_Warszawa-Alicante-14.11.2015.png

Bilety można zarezerwować w naszym Centrum Rezerwacji. Otrzymujecie dzięki temu: polskojęzyczną obsługę zapewnioną przez konsultantów infolinii, pakiet rabatów na zakupy i usługi, przydatne w każdej podróży, tj. wynajem samochodu, zakup walizki lub przewodników turystycznych czy możliwość otrzymania faktury VAT za bilet. Możecie też płacić kartą, przelewem (zwykłym i online), gotówką oraz przez PayPal.

ZAREZERWUJBilety można zarezerwować również na stronie linii lotniczej Ryanair.

ZAREZERWUJ

Zarezerwuj hotel

Najtańsze hotele, hostele i apartamenty znajdziecie na : www.booking.com  i  www.tani-hotel.com.pl

Najtańsze noclegi zarezerwujecie w położonym w centrum miasta Goya Hotel de Alicante. Za noc w dwuosobowym pokoju zapłacicie w proponowanym przez nas terminie jedynie 35zł od osoby!

 b2ap3_thumbnail_Alicante-hotel.png

ZAREZERWUJ

Zarezerwuj samochód na lotnisku

Jeżeli od komunikacji publicznej wolicie niezależność związaną z poruszaniem się samochodem, proponujemy wynajem auta na lotnisku:

ZAREZERWUJ

Zarezerwuj parking

Wybieracie się na lotnisko własnym samochodem i potrzebujecie miejsca, gdzie będziecie mogli bezpiecznie zostawić swoje auto na czas urlopu? Nic prostszego - możecie skorzystać z naszej wyszukiwarki parkingów znajdujących się w okolicy lotniska w Modlinie.

ZAREZERWUJ

Przydatne informacje

Szukacie informacji o Alicante? Zapraszamy do naszego przewodnika turystycznego.


Potrzebujesz walizki kabinowej?