Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli od 18 lat-1+
  • Młodzież 12-18 lat-0+
  • Dzieci 2-12 lat-0+
  • Niemowlęta do 2 lat-0+
  • Wybierz
Szukaj
  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 500 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny
Wszystkie linie lotnicze. Rezerwuj wygodnie.

Treść główna

Tanie loty na Karaiby! Dominikana za 1497 zł!

Tanie loty na Karaiby! Dominikana za 1497 zł!

Marzycie o Karaibach? Mamy zatem dla Was coś odpowiedniego! Zapraszamy Was na Dominikanę! Spędź dwa tygodnie na tej karaibskiej wyspie już za 2136 zł! 1936 zł! W cenie jest bezpośredni lot i hotel! 

To naprawdę świetna okazja by spędzić urlop w słonecznym i bardzo pięknym miejscu! Dominikana to białe, bajeczne plaże w cieniu palm, radosne dźwięki muzyki i kolorowe stroje, egzotyczna kuchnia oraz piękne widoki!

Kontynuuj czytanie

Dominikana last minute za 2694 zł (lot+hotel ze śniadaniami)!!

Dominikana last minute za 2694 zł (lot+hotel ze śniadaniami)!!

​Last Minute w fantastycznej cenie! 

Zapraszamy na Dominikanę, na dwutygodniowy urlop w hotelu ze śniadaniami. Za lot i pobyt, dzięki naszej ofercie, zapłacicie zaledwie 2694 zł! Trzeba się szybko decydować, ponieważ wylot niedługo!

Białe piaski, błękitne laguny, szum fal i odpoczynek w cieniu palm.. Czy można wymarzyć sobie lepsze wakacje? 

Lecimy razem z TUI lotem czarterowym bezpośrednio z Warszawy.

Kto pierwszy ten leci!

Kontynuuj czytanie

Tanie loty na Karaiby! Dominikana za 1877 zł!

Tanie loty na Karaiby! Dominikana za 1877 zł!

Marzycie o Karaibach? Mamy zatem dla Was coś odpowiedniego! Zapraszamy Was na Dominikanę! Spędź dwa tygodnie na tej karaibskiej wyspie już za 3135 zł! W cenie jest bezpośredni lot i hotel ze śniadaniami! To naprawdę świetna okazja by spędzić urlop w słonecznym i bardzo pięknym miejscu!

Dominikana to białe, bajeczne plaże w cieniu palm, radosne dźwięki muzyki i kolorowe stroje, egzotyczna kuchnia oraz piękne widoki!

Kontynuuj czytanie

HIT! Loty na Dominikanę za 1000 zł!

HIT! Loty na Dominikanę za 1000 zł!

​Zapraszamy na piaszczyste plaże najpopularniejszej z Wysp Karaibskich - Dominikany. Oferta last minute to przeloty z Kolonii do Punta Cany za 1000 zł w obu kierunkach! 

Słońce świecące nieprzerwanie, krystalicznie czysta woda oraz pudrowe wręcz plaże. Czego chcieć więcej? Białe, bajeczne plaże w cieniu palm i rytmu merengue to idealne miejsce na wczasy! Lecimy do Punta Cana - najdalej wysuniętego na wschód miasta wyspy. Zima w Polsce to środek pory suchej na Dominikanie, zatem o warunki pogodowe możecie być spokojni. Pływajcie z delfinami, nurkujcie, surfujcie, eksplorujcie samą Dominikanę jak i pobliskie wysepki, np. Saona Island. To mogą być prawdziwe rajskie wakacje w środku zimy!

Kontynuuj czytanie

WOW! Tydzień na Dominikanie za 2418 zł (loty+hotel ze śniadaniami)

WOW! Tydzień na Dominikanie za 2418 zł (loty+hotel ze śniadaniami)

Dominikana - białe, bajeczne plaże w cieniu palm, radosne dźwięki muzyki i kolorowe stroje, egzotyczna kuchnia oraz piękne widoki! Zapraszamy Was na Dominikanę! Spędź tydzień na tej karaibskiej wyspie już za 2418 zł! W cenie jest bezpośredni lot z Warszawy i hotel ze śniadaniami!

To naprawdę świetna okazja by spędzić urlop w słonecznym i bardzo pięknym miejscu!

Kontynuuj czytanie

Ferie na Dominikanie: tydzień za 2000 zł! (loty, noclegi i śniadania w cenie)

Ferie na Dominikanie: tydzień za 2000 zł! (loty, noclegi i śniadania w cenie)
Powracają tanie loty na Dominikanę! Teraz w połączeniu z tanimi noclegami na tej wyspie za tygodniową podróż możecie zapłacić 2000 zł! Nasza propozycja obejmuje w tej cenie przeloty z Warszawy, noclegi i śniadania!

Lecimy do Puerto Plata, z którego tym razem proponujemy przetransferowanie do stolicy Dominikany - Santo Domingo. Jest ono wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO. To doskonałe miejsce zarówno do leżakowania jak i zwiedzania. Słońce świecące nieprzerwanie, krystalicznie czysta woda oraz pudrowe wręcz wybrzeże. Czego chcieć więcej? Białe, bajeczne plaże w cieniu palm i rytmu merengue to idealne miejsce na wczasy! Polska zima to idealny okres na wakacje na Karaibach! 

Kontynuuj czytanie

Tanie loty na Dominikanę: 1539 zł za bilety z Warszawy!

Tanie loty na Dominikanę: 1539 zł za bilety z Warszawy!

​Lekarstwo na mroźne zimowe wieczory może być jedno - gorąca Dominikana! Dwa tygodnie na przełomie stycznia i lutego możecie spędzić właśnie na tej karaibskiej wyspie płacąc za przeloty z podwarszawskiego Modlina 1539 zł!

Słońce świecące nieprzerwanie, krystalicznie czysta woda oraz pudrowe wręcz wybrzeże. Czego chcieć więcej? Białe, bajeczne plaże w cieniu palm i rytmu merengue to idealne miejsce na wczasy! Lecimy do Puerto Plata - miasteczka zbudowanego w stylu wiktoriańskim, robiącego wrażenie, zachęcającego do zwiedzania oraz do skorzystania z licznych knajp, pubów, dyskotek i tawern, gdzie można nie tylko się bawić, potańczyć salsę, ale i dobrze zjeść. Na Puerto Plata ceny są dość niskie w porównaniu z innymi kurortami Dominikany. W tym regionie są doskonałe wiatry, które przyciągają amatorów żeglarstwa, windsurfingu i surfingu. Polska zima to idealny okres na  wakacje na Karaibach!

Kontynuuj czytanie

Dominikana z Warszawy w grudniu za 1639 zł!

Dominikana z Warszawy w grudniu za 1639 zł!

W mroźnym w Polsce grudniu poleca się gorąca wówczas Dominikana! Słońce świecące nieprzerwanie, krystalicznie czysta woda oraz pudrowe wręcz wybrzeże. Czego chcieć więcej? Białe, bajeczne plaże w cieniu palm i rytmu merengue to idealne miejsce na wczasy! W przeciwieństwie do większości ofert wypoczynku na Dominikanie, w tej ofercie proponujemy nie południe a północ wyspy. Lecimy do Puerto Plata - miasteczka zbudowanego w stylu wiktoriańskim, robiącego wrażenie, zachęcającego do zwiedzania oraz do skorzystania z licznych knajp, pubów, dyskotek i tawern, gdzie można nie tylko się bawić, potańczyć salsę, ale i dobrze zjeść. Na Puerto Plata ceny są dość niskie w porównaniu z innymi kurortami Dominikany. W tym regionie są doskonałe wiatry, które przyciągają amatorów żeglarstwa, windsurfingu i surfingu. Grudzień to idealny okres na wakacje na Karaibach!

Kontynuuj czytanie

Ruszą bezpośrednie loty TUI z Katowic na Minorkę i rajską Dominikanę!

Ruszą bezpośrednie loty TUI z Katowic na Minorkę i rajską Dominikanę!

​W sezonie letnim 2016 w rozkładzie ruchu czarterowego pojawią się dwie kolejne nowości. Pierwsza z nich to hiszpańska wyspa Minorka natomiast druga to egzotyczna i rajska Republika Dominikany!

Kontynuuj czytanie

Dominikana last minute: tydzień za 1960 zł! (loty+noclegi)

Dominikana last minute: tydzień za 1960 zł! (loty+noclegi)

Zapraszamy na piaszczyste plaże najpopularniejszej z Wysp Karaibskich - Dominikany. Słońce świecące nieprzerwanie, krystalicznie czysta woda oraz pudrowe wręcz plaże. Czego chcieć więcej? Białe, bajeczne plaże w cieniu palm i rytmu merengue to idealne miejsce na wczasy! Lecimy do Punta Cana - najdalej wysuniętego na wschód miasta wyspy.  Październik to pierwszy z miesięcy pory suchej, zatem o warunki pogodowe możecie być spokojni. Pływajcie z delfinami, nurkujcie, surfujcie, eksplorujcie samą Dominikanę jak i pobliskie wysepki, np. Saona Island. To mogą być prawdziwe rajskie wakacje!

Kontynuuj czytanie

Dominikana w październiku za 2059 zł

Dominikana w październiku za 2059 zł

Dominikana to raj na ziemi. Ciepły klimat panuje tu przez cały rok. Po przybyciu na wyspę przywitają Was dźwięki muzyki, kolorowa roślinność i zapach egzotycznych potraw. Mamy dla Was propozycję wypoczynku na tej pięknej wyspie jeszcze w październiku. Koszt biletów lotniczych w terminie 1-9 października to 538,50 $ czyli około 2059 zł. Takiej okazji nie można przegapić! Zarezerwujcie lot już dziś a za 2 tygodnie cieszcie się egzotycznym wypoczynkiem na Morzu Karaibskim.

Lot na Dominikanę odbywa się z Pragi. Do stolicy Czech w niedrogi sposób dostaniecie się np. Polskim Busem.

Kontynuuj czytanie

Nawigacja dodatkowa