Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli od 18 lat-1+
  • Młodzież 12-18 lat-0+
  • Dzieci 2-12 lat-0+
  • Niemowlęta do 2 lat-0+
  • Wybierz
Szukaj
  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 500 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny
Wszystkie linie lotnicze. Rezerwuj wygodnie.

Treść główna

Antalya bezpośrednio za jedyne 352 zł! Bagaż rejestrowany w cenie!

Antalya bezpośrednio za jedyne 352 zł! Bagaż rejestrowany w cenie!

Riwiera Turecka last minute w świetnej cenie! Za bezpośrednie loty z bagażem rejestrowanym z Katowic zapłacicie tylko 352 zł! Do kompletu proponujemy również noclegi ze śniadaniami, dzięki czemu dwutygodniowy urlop w Antalyi będzie Was kosztować jedynie 813 zł za osobę! 

Kontynuuj czytanie

Stambuł i Budapeszt w jednej podróży z Warszawy za 212 zł!

Stambuł i Budapeszt w jednej podróży z Warszawy za 212 zł!

Dziś zapraszamy Was do Stambułu i Węgier już w czerwcu. Podróż ta będzie wyjątkowym połączeniem kultury europejskiej ze szczyptą orientu. Zabytkowy Budapeszt oczaruje Was swoim niezwykłym pięknem, a Stambuł pokaże Wam oblicze Azji. Obowiązkowym punktem wycieczki do Budapesztu są: Parlament, Most Łańcuchowy, Zamek Królewski oraz Bazylika św. Stefana. Znajdzie się również czas na spróbowanie prawdziwego, węgierskiego gulaszu oraz tokaju.

Kontynuuj czytanie

Riwiera Turecka za 397 zł z Warszawy!

Riwiera Turecka za 397 zł z Warszawy!

​Dwutygodniowy odpoczynek nad morzem potrzebny od zaraz? Już w maju zapraszamy w podróż na zawsze gorącą Turecką Riwierę. Antalya z Warszawy dostępna jest za 397 zł od osoby - tyle kosztują bilety lotnicze razem z bagażem rejestrowanym w obu kierunkach! 

Miłego leżakowania!

Kontynuuj czytanie

Budapeszt i Stambuł w jednej podróży za 193 zł!

Budapeszt i Stambuł w jednej podróży za 193 zł!

​2 kraje w jednej podróży? Czemu nie! Już dziś możecie zaplanować swoją podróż do Turcji i Węgier. Polecamy Wam tanie bilety na trasie Warszawa - Budapeszt- Stambuł- Warszawa w super cenie 193 zł. Proponowany termin podróży to 24-31.05.2016. 

Podróż ta będzie wyjątkowym połączeniem kultury europejskiej ze szczyptą orientu. Zabytkowy Budapeszt oczaruje Was swoim niezwykłym pięknem, a Stambuł pokaże Wam oblicze Azji. Obowiązkowym punktem wycieczki do Budapesztu są: Parlament, Most Łańcuchowy, Zamek Królewski oraz Bazylika św. Stefana. Znajdzie się również czas na spróbowanie prawdziwego, węgierskiego gulaszu oraz tokaju. 

Wizyta w Stambule będzie okazją do odwiedzenia znanych na całym świecie miejsc kultu religijnego jak np. meczet Sulejmana, Błękitny Meczet czy Hagia Sophia. A jeżeli chcecie sprawdzić czy potraficie się targować koniecznie wybierzcie się na Wielki Bazar, który zajmuję powierzchnię aż 30 hektarów. 

Kontynuuj czytanie

Stambuł z Warszawy za 230zł! Loty w czerwcu!

Stambuł z Warszawy za 230zł! Loty w czerwcu!

Szukacie ciekawego kierunku na czerwcowe podróże? Proponujemy Stambuł! Dostaniecie się tam już za 230zł z Warszawy. Jako że po drodze czekają Was dłuższe przesiadki w Budapeszcie, przy okazji jednej podróży będziecie mogli przyjrzeć się również i węgierskiej stolicy. Loty odbywają się w terminie 7-16.06.2016.

Stambuł to największe miasto Turcji, będące jej centrum finansowym, kulturalnym i naukowym. To właśnie w Stambule znajduje się najstarszy turecki uniwersytet założony w 1453 roku! A co jeszcze można zobaczyć w tym niezwykłym mieście położonym na dwóch kontynentach? Na pewno warty uwagi będzie słynny Błękitny Meczet, Kościół Mądrości Bożej - Hagia Sophia, Pałac Topkapi czy Kryty Bazar, na którym będziecie mogli zakupić ciekawe pamiątki.

Kontynuuj czytanie

Stambuł w marcu za 463 zł! (Bagaż rejestrowany w cenie)

Stambuł w marcu za 463 zł! (Bagaż rejestrowany w cenie)

Chcecie odwiedzić miejsce, w którym Europa spotyka Azję? Nic trudnego. Wystarczy, że wybierzecie się do Turcji - Stambułu. Stambuł to bajkowa mieszanka orientu i zachodu. To miasto magiczne i pełne historii. 

Na pewno nie będziecie się tu nudzić, bo Stambuł jest przepełniony turystycznymi atrakcjami. Szczególnie polecamy Błękitny Meczet, niekwestionowaną wizytówkę miasta, muzeum Hagia Sofia, Wieżę Galata oraz Wielki Bazar.

Zapraszamy do Stambułu w terminie 2-8.03.2016 w cenie 463 zł, co ważne w cenę biletów wliczony jest bagaż rejestrowany. Polecamy również noclegi ze śniadaniami w cenie za jedyne 38 zł osoba/doba.

Kontynuuj czytanie

Tanie loty na Riwierę Turecką: Antalya za 398 zł!

Tanie loty na Riwierę Turecką: Antalya za 398 zł!

​Zawsze słoneczna Turecka Riwiera wciąż w świetnych cenach! Loty z Berlina do Antalyi w obu kierunkach dostępne są już za 398 zł! 

Jeśli chcecie połączyć pobyt nad morzem z górskim klimatem to Antalya będzie do tego miejscem idealnym. Riwiera Turecka w sezonie wypoczynkowym zwiększa swoją populację ponad dwukrotnie do prawie 2 milionów osób. W lutym hotele nie są aż tak oblegane, co uczyni wypoczynek spokojniejszym a i pogoda powinna być wciąż bardzo letnia. Nigdzie indziej nad wschodnim Morzem Śródziemnym nie znajdziecie tak wspaniałych szerokich plaż i nie doświadczycie takiej gościnności. Do wypoczynku zachęcają dodatkowo niezliczone urocze zatoczki, a wokół kwitnie bujna zieleń. 

Kontynuuj czytanie

Riwiera Turecka za 380 zł z Berlina!

Riwiera Turecka za 380 zł z Berlina!

Wypocznijcie w ferie na zawsze słonecznej Tureckiej Riwierze! Loty z Berlina do Antalyi w obu kierunkach dostępne są już za 380 zł! Jeśli chcecie połączyć pobyt nad morzem z górskim klimatem to Antalya będzie do tego miejscem idealnym. Riwiera Turecka w sezonie wypoczynkowym zwiększa swoją populację ponad dwukrotnie do prawie 2 milionów osób. W styczniu hotele nie są aż tak oblegane, co uczyni wypoczynek spokojniejszym a i pogoda powinna być wciąż bardzo letnia. Nigdzie indziej nad wschodnim Morzem Śródziemnym nie znajdziecie tak wspaniałych szerokich plaż i nie doświadczycie takiej gościnności. Do wypoczynku zachęcają dodatkowo niezliczone urocze zatoczki, a wokół kwitnie bujna zieleń. 

Kontynuuj czytanie

Budapeszt i Stambuł z Warszawy w jednej podróży za 193zł!

Budapeszt i Stambuł z Warszawy w jednej podróży za 193zł!

Być na dwóch kontynentach w czasie jednej krótkiej podróży i to na dodatek w jednym mieście - czy to możliwe? Oczywiście, wystarczy wybrać się do Stambułu! Przygotowaliśmy dzisiaj dla Was ofertę, dzięki której w interesującej cenie spędzicie kilka dni w największym mieście Turcji. Przy okazji zobaczycie również stolicę Węgier - Budapeszt. Za bilety na trasie Warszawa - Budapeszt - Stambuł i z powrotem zapłacicie jedynie 193zł! Proponujemy loty w terminie 24.02-2.03.2016.

Kontynuuj czytanie

Budapeszt i Stambuł w jednej podróży z Warszawy za 193zł!

Budapeszt i Stambuł w jednej podróży z Warszawy za 193zł!

Stambuł to największe i najbardziej zaludnione miasto w Turcji położone po obu stronach cieśniny Bosfor. Na świecie są tylko dwa miasta, które leżą na dwóch kontynentach - właśnie jednym z nich jest Stambuł. Turyści mogą zobaczyć w nim wiele interesujących zabytków takich jak np. Błękitny Meczet, Hagia Sophia czy Pałac Topkapi. Wielbiciele muzeów też znajdą coś dla siebie. Proponujemy Wam dzisiaj tanie przeloty z Warszawy. Za bilety z dłuższą przesiadką w Budapeszcie, w trakcie której możecie zwiedzić stolicę Węgier, zapłacicie jedynie 193zł! W tak niskiej cenie polecicie w terminie 6-13.01.2016. 

Kontynuuj czytanie

Tydzień w Izmirze za 870 zł! (loty, noclegi, śniadania)

Tydzień w Izmirze za 870 zł! (loty, noclegi, śniadania)

Starożytna przygoda w słonecznej Turcji! Przygotowaliśmy dla Was propozycję tygodniowego wypadu do ciepłego nawet w lutym Izmiru - trzeciego pod względem wielkości miasta tego kraju. W przeciwieństwie do Stambułu, nie zobaczycie tutaj zbyt wielu konserwatywnie ubranych kobiet, ani też przerażającej liczby turystów. Izmir znany jest za to ze swojego kosmopolitycznego luzu i opieraniu się konserwatyzmowi. Znamiona europejskości od razu rzucą się w oczy chociażby pod postacią dużo bardziej odważnej kobiecej modzie. Jeśli jednak jesteście spragnieni turystycznych emocji, udajcie się do oddalonego o zaledwie 80 km Efezu, który jest jedną najbardziej popularnych destynacji turystycznych Turcji. Ślady starożytności zachowały się tu tak doskonale, że miasto znajduje się na liście światowego dziedzictwa UNESCO.​ Dowodem jest chociażby zdjęcie obok - zobaczcie to na żywo!

Kontynuuj czytanie

Antalya z Berlina na 9 dni za 587 zł! (loty + noclegi)

Antalya z Berlina na 9 dni za 587 zł! (loty + noclegi)

​Nie przepadacie za przedświąteczną bożonarodzeniową gorączką? Spakujcie walizki i na przełomie listopada i grudnia odpocznijcie na wciąż słonecznej Tureckiej Riwierze. Jeśli chcecie połączyć pobyt nad morzem z górskim klimatem to Antalya będzie do tego miejscem idealnym. Riwiera Turecka w sezonie wypoczynkowym zwiększa swoją populację ponad dwukrotnie do prawie 2 milionów osób. W grudniu hotele nie są już tak oblegane, co uczyni wypoczynek spokojniejszym a i pogoda powinna być wciąż bardzo letnia. Nigdzie indziej nad wschodnim Morzem Śródziemnym nie znajdziecie tak wspaniałych szerokich plaż i nie doświadczycie takiej gościnności. Do wypoczynku zachęcają dodatkowo niezliczone urocze zatoczki, a wokół kwitnie bujna zieleń.

Kontynuuj czytanie

Stambuł z Warszawy za 190 zł w dwie strony!

Stambuł z Warszawy za 190 zł w dwie strony!

​Stambuł miasto pełne historii, egzotycznego orientu, "Oko Świata" dziś dostępne dla was w fantastycznej cenie! Jeśli chcecie poznać inne spojrzenie na świat, zobaczyć piękno tradycji tureckich, skosztować pysznej kuchni, to oferta właśnie dla was!

W grudniu do Stambułu polecimy wyjątkowo tanio. Planując podróż z krótkim pobytem w Budapeszcie, na bilety wydamy zaledwie 190 zł na całej trasie (cztery loty). Aby uzyskać tak dobrą cenę na loty, należy posiadać członkostwo Wizz Discount Club.

Kontynuuj czytanie

Warszawa - Stambuł za 225zł!

Warszawa - Stambuł za 225zł!

​Podróż do Stambułu przez Budapeszt ponownie dostępna w atrakcyjnej cenie! Tym razem za bilety zapłacicie tylko 225zł! Zdecydowanie warto! Wycieczkę rozpoczynamy od pobytu w stolicy Węgier gdzie spędzimy jeden dzieńi, następnie udajemy się do największego miasta w Turcji na tydzień. Oczywiście możecie modyfikować podróż według własnych preferencji jednak wtedy zapłacicie więcej za przeloty. Koniecznie musicie zwiedzić kultowa miejsca jak Parlament w Budapeszcie czy Błękitny Meczet w Stambule! Podróżujemy linią lotniczą Wizz Air.

Kontynuuj czytanie

Tydzień w Izmirze za 815 zł! (loty + noclegi + śniadania)

Tydzień w Izmirze za 815 zł! (loty + noclegi + śniadania)

​Lato powraca! A to za sprawą propozycji tygodniowego wypadu na przełomie października i listopada do wciąż słonecznej Turcji! Zapraszamy w podróż do Izmiru - trzeciego pod względem wielkości miasta tego kraju. W przeciwieństwie do Stambułu, nie zobaczycie tutaj zbyt wielu konserwatywnie ubranych kobiet, ani też przerażającej liczby turystów. Izmir znany jest za to ze swojego kosmopolitycznego luzu i opieraniu się konserwatyzmowi. Znamiona europejskości od razu rzucą się w oczy chociażby pod postacią dużo bardziej odważnej kobiecej modzie. Jeśli jednak jesteście spragnieni turystycznych emocji, udajcie się do oddalonego o zaledwie 80 km Efezu, który jest jedną najbardziej popularnych destynacji turystycznych Turcji. Ślady starożytności zachowały się tu tak doskonale, że miasto znajduje się na liście światowego dziedzictwa UNESCO.

Kontynuuj czytanie

Nawigacja dodatkowa