Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli od 18 lat-1+
  • Młodzież 12-18 lat-0+
  • Dzieci 2-12 lat-0+
  • Niemowlęta do 2 lat-0+
  • Wybierz
Szukaj
  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 500 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny
Wszystkie linie lotnicze. Rezerwuj wygodnie.

Treść główna

Tanie bilety lotnicze z Warszawy do Rumunii za 158 zł!

Tanie bilety lotnicze z Warszawy do Rumunii za 158 zł!

Czy byliście już w Rumunii? Jeśli nie to najwyższa pora to nadrobić. Nasza dzisiejsza oferta skierowana jest do osób, które chcą spędzić kilka dni w Bukareszcie. W stolicy Rumunii koniecznie wybierzcie się na Plac Rewolucji, zobaczcie Łuk Triumfalny i zwiedźcie Pałac Królewski. To wszystko czeka na Was już na początku przyszłego roku. Za lot z Warszawy do Bukaresztu zapłacicie jedynie 158 zł w obie strony. Koszt noclegu w pokoju dwuosobowym w bardzo dobrym hotelu to jedynie 43 zł/os za noc! Nie zastanawiajcie się ani chwili dłużej. Odkryjcie piękną Rumunię już w styczniu.

Kontynuuj czytanie

Bilety lotnicze z Warszawy do Bukaresztu za 158 zł

Bilety lotnicze z Warszawy do Bukaresztu za 158 zł

Mieliście okazję być już w Rumunii? Jeśli nie to najwyższa pora to nadrobić. Dziś mamy dla Was propozycję spędzenia kilku dni w Bukareszcie. W stolicy Rumunii koniecznie wybierzcie się na Plac Rewolucji, zobaczcie Łuk Triumfalny i zwiedźcie Pałac Królewski. To wszystko czeka na Was już w styczniu. Za lot z Warszawy do Bukaresztu zapłacicie jedynie 158 zł w obie strony. Koszt noclegu w pokoju dwuosobowym w bardzo dobrym hotelu to jedynie 42 zł/os za noc! Nie zastanawiajcie się ani chwili dłużej. Odkryjcie piękną Rumunię już w styczniu. 

Kontynuuj czytanie

Warszawa - Bukareszt okołoweekendowo za 154zł!

Warszawa - Bukareszt okołoweekendowo za 154zł!

Byliście już w Bukareszcie? Zdecydowanie warto za taką cenę przelecieć się do stolicy Rumunii! Na miejscu spędzicie 4 dni. Tyle wystarczy żeby polubić to miasto! Siłą Bukaresztu jest bogata oferta kulturalna – w mieście funkcjonuje 37 muzeów, 22 teatry, sale koncertowe, opera, 18 galerii sztuki, kluby dla miłośników różnych gatunków zycznych i wiele innych atrakcji. 

Do stolicy Rumunii polecicie z Warszawy za 154zł! Na miejscu znajdziecie tanie zakwaterowanie - 212zł za osobę za cały pobyt!

Przed podróżą sprawdź co warto zobaczyć w Bukareszcie!

Kontynuuj czytanie

Bukareszt z Modlina w listopadzie za 163zł!

Bukareszt z Modlina w listopadzie za 163zł!

Byliście kiedykolwiek w Rumunii? Nie? Czym prędzej to nadróbcie! Kraj ten ma naprawdę wiele do zaoferowania odwiedzającym - niezwykłe zabytki, góry i tamtejsza przyroda, serdeczni ludzie otwarci na przybyszów... A do tego brak tłumów turystów. Wyszukaliśmy dla Was dzisiaj tanie loty do Bukaresztu w listopadzie. Za przeloty na trasie Warszawa (Modlin) - Bukareszt z wygodną przesiadką w Brukseli (Charleroi) zapłacicie jedynie 163zł!

Kontynuuj czytanie

Rumunia za 176zł z Warszawy i Gdańska! (Timisoara i Bukareszt!)

Rumunia za 176zł z Warszawy i Gdańska! (Timisoara i Bukareszt!)Rumunia znowu w atrakcyjnych cenach! Przeloty do ojczyzny hrabiego Draculi już od 176zł z Warszawy i Gdańska! Kilka słów o Rumunii:   najczęściej odwiedzana przez miłośników wędrówek po górskich bezdrożach. Góry zajmują prawie 1/3 terytorium państwa. Majestatyczne Karpaty, czasami nazywane Transylwańskim Alpami, dominują w środkowej części Rumunii i otaczają Wyżynę Transylwańską....
Kontynuuj czytanie

Nawigacja dodatkowa