Treść strony

Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli od 18 lat-1+
  • Młodzież 12-18 lat-0+
  • Dzieci 2-12 lat-0+
  • Niemowlęta do 2 lat-0+
  • Wybierz
Szukaj
  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 500 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny
Tanie loty. Szybko i wygodnie.

Treść główna

Zobacz zorzę, wulkany, gejzery - Loty na Islandię od 138 zł!

Zobacz zorzę, wulkany, gejzery - Loty na Islandię od 138 zł!

Jeśli wakacje planujecie dopiero we wrześniu, dzisiejsza oferta może być bardzo kusząca. Polecamy Wam podróż do Gambii. To zachodnioafrykańskie państwo z roku na rok przyciąga coraz więcej turystów. Słońce, które świeci tu prawie nieprzerwanie oraz wspaniale i malownicze plaże ciągnące się wzdłuż całego 80-kilometrowego wybrzeża Atlantyku sprawiają, że w Gambii można odpoczywać przez okrągły rok. O ile mężczyźni zaadoptowali europejskie stroje, o tyle kobiety ubierają się tu tradycyjnie i kolorowo (a do tego słyną ze swojej urody). Gambia w ogóle jest kolorowa: kolorowe maski do tańców rytualnych, rzeźby słoni i bóstw, kolorowe batiki i oczywiście egzotyczne owoce, warzywa i przyprawy. Panujący przez cały rok upał sprawia, że wyjątkowym powodzeniem cieszą się stoiska z sokami owocowymi. Jednym z większych przysmaków, doskonale gaszącym pragnienie, jest sok ze świeżych kokosów. Ale żeby poczuć jego prawdziwy smak musicie się tam udać! Wizy nie są wymagane, przypominamy jednak o szczepieniach (link w dalszej części wpisu).

Nasza oferta zakłada podróż z Warszawy do stolicy Gambii - Banjul, przez Barcelonę. Miasto również bardzo kolorowe i tętniące życiem przez cały rok jest dodatkową atrakcją wycieczki. W drodze powrotnej planujemy tam nocleg, co daje prawie dwa dni na zwiedzenie miasta. Cała podróż zamyka się w terminie 22.09-01.10.

Zarezerwuj lot

b2ap3_thumbnail_war-bcn.png

ZAREZERWUJ

b2ap3_thumbnail_bcn-bjl.png

ZAREZERWUJ

Zarezerwuj hotel

Na pobyt w Gambii znaleźliśmy doskonale zlokalizowany i oceniany obiekt The Plantation Gambia, za 7 nocy zapłacicie zaledwie 188 zł od osoby!

b2ap3_thumbnail_hotel-gambia.png

ZAREZERWUJ

Z kolei na noc w Barcelonie mamy pokój za niespełna 62 zł od osoby.

b2ap3_thumbnail_hotel-barcelona.png

ZAREZERWUJ

Zarezerwuj samochód

Jeśli chcecie pozwiedzać Gambię, najwygodniejszym sposobem będzie wypożyczenie auta. Tania-Wypożyczalnia.pl to miejsce, w którym możecie zarezerwować samochód w wybranym mieście, zarówno w kraju jak i zagranicą. Kilkanaście tysięcy lokalizacji na całym świecie, rezerwacja on-line, przeglądanie i porównywanie wielu ofert bez pośpiechu.

ZAREZERWUJ

Zarezerwuj parking

Jeśli wybieracie się na lotnisko w Warszawa Okęcie samochodem z zamiarem pozostawienia go - zarezerwujcie miejsce wcześniej. W sąsiedztwie portu lotniczego znajduje się kilka parkingów, z których w prosty sposób można dotrzeć do terminalu. Parkingi są zlokalizowane w najbliższej okolicy portu lotniczego. 

ZAREZERWUJ

Szukasz przydatnych informacji?

Potrzebujesz walizki kabinowej?