Treść strony

Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli od 18 lat-1+
  • Młodzież 12-18 lat-0+
  • Dzieci 2-12 lat-0+
  • Niemowlęta do 2 lat-0+
  • Wybierz
Szukaj
  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 500 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny
Tanie loty. Szybko i wygodnie.

Treść główna

12 najlepszych propozycji z Warszawy od 78 zł! Legoland, Budapeszt, Sycylia i inne!

12 najlepszych propozycji z Warszawy od 78 zł! Legoland, Budapeszt, Sycylia i inne!

Majorka - cudowny klimat, niebiańskie plaże i goraca atmosfera! Jeśli macie ochotę na wyprawę na Majorkę, mamy ofertę specjalnie dla Was! Polecamy lot pod koniec lata w całkiem rozsądnej cenie, tym bardziej, że są to loty bezpośrednie, a cena jest dostępna dla wszystkich. Bilety w dwe strony już za 358 złotych! Na miejscu polecamy także tanie hotele.

Tanie bilety na Majorkę znajdziemy w na początku września na trasie Poznań - Palma. W cenie biletu są dwa bagaże podręczne - oprócz zwykłego bagażu podręcznego o wadze do 10kg i maksymalnych wymiarach 55cm x 40cm x 20cm – na pokład można zabrać także drugi bagaż podręczny o wymiarach nie większych niż 35x20x20 cm. Nie trzeba jednak posiadać specjalnego członkostwa czy karty.

Zarezerwuj lot

majorka24515

Tę ofertę możecie również zarezerwować w naszym serwisie. Do ceny dodana jest opłata rezerwacyjna, otrzymujecie jednak pakiet przydatnych zniżek na usługi turystyczne i zakupy w wielu sklepach zrzeszonych w naszym Programie Premiowym, a także - darmowy e-book "Tanie podróżowanie", stworzony przez naszą redakcję we współpracy z blogerami - podróżnikami. Zaletą tej opcji jest także polskojęzyczna obsługa zapewniona przez konsultantów infolinii oraz możliwość zapłaty za bilet przelewem.

ZAREZERWUJ

lub

ZAREZERWUJ NA STRONIE LINII LOTNICZEJ

Tanie loty na lato 2015

Szukasz taniego lotu lub wycieczki na wakacje? Nie interesuje Cię Majorka? Sprawdź zatem nasze inne propozycje na lato 2015INNE PROPOZYCJE NA LATO 2015

Zarezerwuj samochód na lotnisku w Palmie

ZAREZERWUJ

Zarezerwuj hotel na Majorce

Najtańsze hotele, hostele i apartamenty znajdziesz na : www.booking.com i www.tani-hotel.com.pl

majorka hotel254515

Szukając hotelu na Majorce, warto zajrzeć do serwisu Tani-hotel.com.pl - dwuosobowy pokój w hotelu w terminie dopasowanym do lotu to koszt 77 zł/os za noc.

ZAREZERWUJ

Zarezerwuj parking przy lotnisku

Jeśli wybierasz się na lotnisko samochodem z zamiarem pozostawienia go - zarezerwuj miejsce parkingowe!

ZAREZERWUJ

Przydatne informacje

Palma jest stolicą autonomicznego regionu Balearów i największym miastem wyspy Majorki. Popularność wśród turystów zawdzięcza przede wszystkim przyjemnemu, śródziemnomorskiemu klimatowi. Jeśli zainteresowała Was ta oferta, zajrzyjcie do naszego przewodnika, by dowiedzieć się więcej o wyspie:

 

Potrzebujesz walizki kabinowej?