Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli od 18 lat-1+
  • Młodzież 12-18 lat-0+
  • Dzieci 2-12 lat-0+
  • Niemowlęta do 2 lat-0+
  • Wybierz
Szukaj
  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 500 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny
Wszystkie linie lotnicze. Rezerwuj wygodnie.

Treść główna

Weekendy w Holandii z Katowic za 78 zł w dwie strony!

Weekendy w Holandii z Katowic za 78 zł w dwie strony!

​Loty do Maastricht w Holandii w świetnej cenie! Mimo, że oferta dotyczy linii Wizz Air, cena 78 zł dostępna jest dla każdego! Do wyboru jest bardzo dużo terminów, w tej kwocie zakupicie większość lotów odbywających się w styczniu, oraz część lotów w lutym 2016 roku. 

Holandia to niewielkie państwo. Z Maastricht do Amsterdamu odległość wynosi ok 200 km, które łatwo pokonać autobusem lub pociągiem. Samo Maastricht to bardzo ciekawe miasto uniwersyteckie. Znajduje się tutaj sporo zabytkowych budowli, a splendoru dodaje fakt podpisania tutaj słynnego traktatu o Unii Europejskiej.

Loty do Maastrich oferowane przez Wizz Air odbywają się w piątki i poniedziałki, co pozwala na skomponowanie bardzo miłego przedłużonego, weekendu w Holandii.

Kontynuuj czytanie

Holandia na weekend w grudniu za 78 zł w dwie strony!

Holandia na weekend w grudniu za 78 zł w dwie strony!

​Zapraszamy was w grudniu do Holandii! Loty z Katowic do holenderskiego Maastricht można kupić w wyjątkowo dobrej cenie! Choć podróż odbywa się na pokładach linii Wizz Air, cena biletów w wysokości 78 zł w dwie strony dostępna jest dla każdego!

Maastricht to piękne, stare, uniwersyteckie miasto. Doskonale nadaje się do zwiedzania, wypoczynku i rozrywki. Jeśli jednak jesteście niespokojnymi podróżnikami, można z Maasticht uczynić bazę wypadową do zwiedzania niewielkiej Holandii. Bez względu na to co wybierzecie, warto kupić bilety już dziś. 

Do wyboru dwa przedłużone weekendy w terminach: 04.12-07.12 lub 11.12 - 14.12.2015

Kontynuuj czytanie

Szalona Środa w LOT - bilety lotnicze już od 299 zł!

Szalona Środa w LOT - bilety lotnicze już od 299 zł!

Polskie Linie Lotnicze LOT i kolejna Szalona Środa!

Dzisiejsza Szalona Środa to okazja, aby kupić bilety w promocyjnych cenach na wybrane kierunki w Europie. Promocja trwa cały dzień i znajdziecie w niej tanie loty do do trzech wyjątkowych miast: Amsterdamu, Kopenhagi i Odessy.

Kontynuuj czytanie

Amsterdam z Berlina za 130 zł!

Amsterdam z Berlina za 130 zł!

Amsterdam w rewelacyjnej cenie w listopadzie z Berlina!

Za bilety lotnicze zapłacimy jedynie 130 zł od osoby (Berlin - Amsterdam - Berlin). Za cały pobyt zapłacimy 1036 zł za osobę - cena obejmuje bilety lotnicze za 130 zł oraz sześć noclegów w centrum Amsterdamu za 1166 zł od osoby za cały pobyt. W cenę noclegów mamy wliczone śniadania!

Kontynuuj czytanie

Mikołajki w Holandii za 78 zł w dwie strony!

Mikołajki w Holandii za 78 zł w dwie strony!

​Jeśli szukacie podróży w grudniu, a Holandia to wymarzony kraj dla kogoś bliskiego z was, zapraszamy do Eindhoven! Loty do tego miasta mają świetne ceny w grudniu i mogą stać się świetnym prezentem na mikołaja! 

Eindhoven to spore miasto leżące zaledwie dwie godziny drogi od stolicy Holandii. To nowoczesne, tętniące życiem miejsce, w którym wieczory spędzać możecie w knajpkach i kawiarniach, zwiedzać w ciągu dnia, a jeśli fantazja wasza jest większa, zrobić sobie tu bazę wypadową na podróż po całym, niewielkim państwie holenderskim!

Loty do Eindhoven w cenie 78 zł w dwie strony dla posiadaczy członkostwa WDC, pozostali podróżnicy zapłacą również mało - 118 zł w dwie strony!

Kontynuuj czytanie

Holandia na mikołajkowy weekend za 150 zł (lot + hotel) !

Holandia na mikołajkowy weekend za 150 zł (lot + hotel) !

​Ceny biletów do Eindhoven w Holandii mają świetną cenę! Warto zwrócić uwagę na tą ofertę, ponieważ z powodu dużej ilości terminów, każdy może wybrać coś dla siebie. My dziś przedstawiamy wam najlepszą ofertę, weekendową!

Eindhoven to duże, nowoczesne, holenderskie miasto, w którym nie można się nudzić. Znajduje się tu sporo atrakcji, choćby takich ja pomnik Michaela Jacksona czy dawna fabryka Phillipsa. Jeśli jednak to dla was za mało, starczy powiedzieć, że Eindhoven leży zaledwie ok. 2 godziny drogi od Amsterdamu. Z Eindhoven do stolicy znajdziecie połączenia autobusowe, pociągiem, można też rozważyć samodzielny dojazd wypożyczonym samochodem.

Kontynuuj czytanie

Amsterdam z Warszawy za 209 zł w listopadzie! (lot, autobus, transfer)

Amsterdam z Warszawy za 209 zł w listopadzie! (lot, autobus, transfer)

Dziś przygotowaliśmy dla Was kompleksową ofertę podróży do Amsterdamu. Znajdziecie w niej wskazówki odnośnie lotu do Brukseli, transferu do centrum miasta a także przejazdu pomiędzy Brukselą a Amsterdamem. Za wszystko zapłacicie tylko 209 zł! Proponowany termin podróży to 17-20.11.2015. W cenę biletu wliczone są 2 bagaże podręczne: duży o wadze do 10 kg i maksymalnych wymiarach 55 x 40 x 20 cm oraz drugi nieprzekraczający 35 x 20 x 20 cm. Poniżej znajdziecie również propozycję ciekawego noclegu w atrakcyjnej cenie.

Kontynuuj czytanie

WOW! Amsterdam z Warszawy za 74 zł!

WOW! Amsterdam z Warszawy za 74 zł!

Zapraszamy w podróż do miasta rowerów, kanałów, przyjaznych ludzi i wolności! Amsterdam to stolica i największe miasto Holandii, poprzecinane aż 160 kanałami. W królestwie rowerów aż 70 % ruchu w centralnej części miasta odbywa się właśnie na rowerach. Jednym z najbardziej znanych mieszkańców Amsterdamu jest Vincent van Gogh - wybitny malarz postimpresjonistyczny.

Kontynuuj czytanie

Lato 2015: Bruksela i Amsterdam w jednej podróży za 138 zł!

Lato 2015: Bruksela i Amsterdam w jednej podróży za 138 zł!
b2ap3_thumbnail_warszawabruksela_20150723-181058_1.PNG
b2ap3_thumbnail_brukselawarszawa_20150723-181057_1.PNG
b2ap3_thumbnail_brukselaamsterdam.PNG
b2ap3_thumbnail_amsterdambruksela.PNG
b2ap3_thumbnail_noclegamst.PNG
b2ap3_thumbnail_brukselahostel.PNG

Jedna podróż, dwa kraje i tylko 138 zł . Czego chcieć więcej? Zapraszamy na łączoną podróż do Brukseli i Amsterdamu w terminie 3-8.09.2015. Ta podróż może zadowolić łasuchów i miłośników aktywności fizycznej. Nadprogramowe kalorie z testowania belgijskiej czekolady spalicie na rowerach w Amsterdamie. Do tego liczne muzea, piękna architektura. Na pewno...
Kontynuuj czytanie

Amsterdam z Gdańska za 90 zł we wrześniu!

Amsterdam z Gdańska za 90 zł we wrześniu!
b2ap3_thumbnail_gdnbrui.JPG
b2ap3_thumbnail_bruams.JPG
b2ap3_thumbnail_amstbru.JPG
b2ap3_thumbnail_HOSTELAMSTERDAM.JPG
b2ap3_thumbnail_hostelbruksela.JPG
b2ap3_thumbnail_samochody.JPG

Wenecja Północy na wyciągnięcie ręki w świetnej cenie! 160 kanałów, liczba rowerów przewyższająca liczbę mieszkańców i mnóstwo zwiedzania. NIe tylko my jesteśmy zachwyceni Amsterdamem, jest on również inspiracją dla wielu filmowców. To tu powstawały m.in takie filmy jak "Pamiętnik Anny Frank", "Dziewczyna z Perłą" czy "Gwiazd naszych wina". Proponowany termin podróży...
Kontynuuj czytanie

WOW! Amsterdam z Warszawy za 139 zł!

WOW! Amsterdam z Warszawy za 139 zł!
b2ap3_thumbnail_wawbruksela_20150615-113035_1.jpg
b2ap3_thumbnail_Bruksela-Amsterdam.jpg
b2ap3_thumbnail_amsterdam-bruksela.jpg
b2ap3_thumbnail_hotelbruksela.jpg
b2ap3_thumbnail_hostelamsterdam_20150615-114001_1.jpg
b2ap3_thumbnail_amsterdamsamochody.jpg

Taka cena zdarza się niezwykle rzadko! Tylko 139 zł za podróż do Amsterdamu, miasta rowerów, kanałów i niekończących się atrakcji. Proponowany termin podróży to 02-06.09.2015 . Jeśli dodatkowo chcielibyście poświęcić więcej czasu na zwiedzanie Brukseli możliwy wylot dzień wcześniej bez zmiany ceny.  Na pokład linii Ryanair możecie zabrać ze sobą aż...
Kontynuuj czytanie

Lato 2015: Amsterdam z Katowic za 271 zł!

Lato 2015: Amsterdam z Katowic za 271 zł!
b2ap3_thumbnail_katowiceeindhoven.jpg
b2ap3_thumbnail_eindhovenamsterdam_20150525-210525_1.jpg
b2ap3_thumbnail_hostelamsterdam.jpg

Amsterdam to miasto, które nigdy nie śpi. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie! Stolica Holandii ma do zaoferowania bardzo wiele zarówno dla tych, którzy przyjeżdżają się tutaj bawić, jaki i dla tych którzy mają ochotę na zwiedzanie. Zwiedzać Amsterdam na rowerze, zobaczyć kwitnące pola tulipanów. Kto o tym nie marzył? Zachęcamy...
Kontynuuj czytanie

Nawigacja dodatkowa