Treść strony

Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli od 18 lat-1+
  • Młodzież 12-18 lat-0+
  • Dzieci 2-12 lat-0+
  • Niemowlęta do 2 lat-0+
  • Wybierz
Szukaj
  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 500 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny
Tanie loty. Szybko i wygodnie.

Treść główna

Odlotowy styczeń: Zestawienie najciekawszych lotów do 300 zł! Wenecja, Bolonia, Sycylia, Gruzja i inne!

Odlotowy styczeń: Zestawienie najciekawszych lotów do 300 zł! Wenecja, Bolonia, Sycylia, Gruzja i inne!

Hamburg to jedno z najpiękniejszych niemieckich miast. Ogromna metropolia, oferuje rozrywkę dla każdego. Piękna architektura, restauracje i knajpki, smaczne jedzenie to tylko mała część tego co warte jest tu zobaczenia. Hamburg jest najbardziej zielonym z miast niemieckich, imponująca ilość parków i ogrodów, które przemierzać można łatwo dostępnymi rowerami miejskimi, jeziora i mosty uzupełniają krajobraz (Hamburg ma więcej mostów niż Wenecja!).

Do Hamburga bezpośrednim lotem wybrać możemy się tylko z Krakowa. W czerwcu cena lotów jest wyjątkowo korzystna. Za przelot w obie strony zapłacimy zaledwie 165 zł. Przeloty na pokładach linii EasyJet.

Termin: 23.06 - 30.06

Zarezerwuj lot

b2ap3_thumbnail_Krk-Hamburg-czerwiec.png

Bilet można zarezerwować w naszym Centrum Rezerwacji. Otrzymujesz dzięki temu: polskojęzyczną obsługę zapewniona przez konsultantów infolinii, pakiet rabatów na zakupy i usługi, przydatne w każdej podróży, tj. wynajem samochodu, zakup walizki lubprzewodników turystycznych czy możliwość otrzymania faktury VAT za bilet. Możesz też płacić kartą, przelewem (zwykłym i online), gotówką oraz przez PayPal.

Zarezerwuj

Bilety można rezerwować również bezpośrednio na stronie linii lotniczych

Zarezerwuj

Zarezerwuj hotel

Najtańsze hotele, hostele i apartamenty znajdziesz na : www.booking.com i www.tani-hotel.com.pl. My proponujemy wam zatrzymać się w hotelu Lauenburger Hof gdzie zapłacicie 95 zł za osobę, za noc w przypadku rezerwacji pokoju dla dwóch osób.

b2ap3_thumbnail_hamburg-hotel-czerwiec.png

Zarezerwuj

Zarezerwuj samochód

Swobodne przemieszczanie się samochodem jest jedną z niewątpliwych zalet podróżowania. Samochód wynająć można już na lotnisku w jednej z proponowanych przez nas wypożyczalni. Zarezerwować go można online już dziś. 

Zarezerwuj

Zarezerwuj parking

Jeśłi na lotnisko w Krakowie udajecie się własnym samochodem, warto sprawdzić ceny parkingów online i skorzystać z wcześniejszej rezerwacji.

Zarezerwuj

Przydatne informacje

Potrzebujesz walizki kabinowej?