Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli od 18 lat-1+
  • Młodzież 12-18 lat-0+
  • Dzieci 2-12 lat-0+
  • Niemowlęta do 2 lat-0+
  • Wybierz
Szukaj
  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 500 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny
Wszystkie linie lotnicze. Rezerwuj wygodnie.

Treść główna

Katowice - Neapol za 116zł!

Katowice - Neapol za 116zł!
Dzięki obniżce w Wizz Air znaleźliśmy dla Was tanie przeloty do Neapolu z Katowic! Tym razem polecicie tam za 116 zł, jak zawsze bezpośrednio!
Za zakwaterowanie w Neapolu zapłacimy 422 zł za osobę za cały tydzień! To dobra okazja na spędzenie urlopu w lutym!

Zobaczcie miasto w którego panoramę na stałe wpisany jest chyba najbardziej znany wulkan w Europie – Wezuwiusz. Oczywiście poza pięknym krajobrazem znajdziecie tu również perły architektury, miejsca kultury, a także modne restauracje! Musicie w nich spróbować pizzy napoletana czyli tak dobrze znanej Margherity!
Kontynuuj czytanie

Neapol z Katowic za 128 zł!

Neapol z Katowic za 128 zł!

Czy masz ochotę wybrać się w nowym roku do miejsca skąd pochodzi pizza? Spędź 5 dni w Neapolu w terminie 27-31 stycznia. Cena lotów to jedynie 128 zł. Za nocleg w pokoju dwuosobowym zapłacicie jedynie 173 zł za osobę.

Neapol to miasto gdzie czeka na nas wiele atrakcji oraz prawdziwe doznania kulinarne. Będąc tu, na pewno nie da się nie zauważyć górującego nad miastem Wezuwiusza. Na szczycie znajduje się najstarsze na świecie obserwatorium. Jeśli kochacie włoską kuchnię to Neapol na pewno zadowoli Wasze kubki smakowe. Rozsmakuj się w pysznej pizzy napoletana i Spaghetti Napoli!

Kontynuuj czytanie

Katowice - Neapol za 108zł na Mikołajki!

Katowice - Neapol za 108zł na Mikołajki!

Południowe Włochy znowu dostępne w bardzo atrakcyjnej cenie! W systemie rezerwacyjnym Wizz Air pojawiły się bezpośrednie przeloty do Neapolu za 108zł! Dostaniecie się tam z Katowic!

Zobaczcie miasto w którego panoramę na stałe wpisany jest chyba najbardziej znany wulkan w Europie – Wezuwiusz. Oczywiście poza pięknym krajobrazem znajdziecie tu również perły architektury, miejsca kultury, a także modne restauracje! Musicie w nich spróbować pizzy napoletan czyli tak dobrze znanej Margherity!

Pamiętajcie, że Neapol to doskonała baza wypadowa na Capri, Ishię, do Pompei, Salerno, Sorrento czy na Wezewiusza!

Kontynuuj czytanie

Neapol z Katowic za 108 zł!

Neapol z Katowic za 108 zł!

7 dni w Neapolu na przełomie listopada i grudnia za 638 zł (bilety lotnicze + noclegi ze śniadaniami w standardzie trzech gwiazdek)!

Cena obejmuje bilety lotnicze za 108 zł (Katowice - Neapol - Katowice) oraz siedem noclegów w centrum Neapolu za 530 zł od osoby za cały pobyt. W cenę noclegów mamy wliczone śniadania.

Zobaczyć Neapol i umrzeć…Miasto kontrastów, które z pewnością warto zobaczyć. Zobacz jak wiele ma to zaoferowania to miasto już teraz w przewodniku turystycznym o Neapolu.

Kontynuuj czytanie

Neapol z Katowic za 128zł!

Neapol z Katowic za 128zł!

​Południowe Włochy dostępne w bardzo atrakcyjnej cenie! W systemie rezerwacyjnym Wizz Air pojawiły się bezpośrednie przeloty do Neapolu za 128zł! Dostaniecie się tam z Katowic!

Zobaczcie miasto w którego panoramę na stałe wpisany jest chyba najbardziej znany wulkan w Europie – Wezuwiusz. Oczywiście poza pięknym krajobrazem znajdziecie tu również perły architektury, miejsca kultury, a także modne restauracje! Musicie w nich spróbować pizzy napoletan czyli tak dobrze znanej Margherity!

Pamiętajcie, że Neapol to doskonała baza wypadowa na Capri, Ishię, do Pompei, Salerno, Sorrento czy na Wezewiusza!

Kontynuuj czytanie

Neapol z Katowic w styczniu za 148 zł!

Neapol z Katowic w styczniu za 148 zł!

4 dni w Neapolu w styczniu za 469 zł (bilety lotnicze + noclegi ze śniadaniami w standardzie trzech gwiazdek)!

Cena obejmuje bilety lotnicze za 148 zł (Katowice - Neapol - Katowice) oraz cztery noclegi w centrum Neapolu za 321 zł od osoby za cały pobyt. W cenę noclegów mamy wliczone śniadania.

Zobaczyć Neapol i umrzeć…Miasto kontrastów, które z pewnością warto zobaczyć. Zobacz jak wiele ma to zaoferowania to miasto już teraz w przewodniku turystycznym o Neapolu.

Kontynuuj czytanie

Wyspa Capri i Neapol w jednej podróży za 356 zł!

Wyspa Capri i Neapol w jednej podróży za 356 zł!

Prezentujemy debiutującą na łamach naszego portalu Wyspę Capri! To włoska perełka na Morzu Tyrreńskim w Zatoce Neapolitańskiej, uznawana za jedną z najpiękniejszych i najbardziej romantycznych wysp. Swoim położeniem, krajobrazem, lazurową wodą i świetną kuchnią Capri przyciąga turystów z całego świata. Na tle błękitnego morza przepięknie prezentuje się jasna zabudowa i wapienne skaliste klify. Jeśli spojrzymy na przycumowane wokół wyspy łodzie i jachty od razu poczujemy aurę luksusu i prestiżu. To właśnie z Capri pochodzi słynna sałatka Caprese, która jest dumą Włochów, gdyż przyrządzona z mozarelli, pomidorów i bazylii kolorystycznie oddaje flagę kraju.

Kontynuuj czytanie

Bilety lotnicze z Katowic do Neapolu za 128zł w dwie strony!

Bilety lotnicze z Katowic do Neapolu za 128zł w dwie strony!

Dobre ceny przelotów do Neapolu ponownie dostępne! Za bezpośrednie loty z Katowic zapłacicie jedynie 128zł. To mocny argument żeby tam się wybrać! Miasto skrywającie się w ceniu Wezuwiusza ma do zaoferowania perły architektury i dzieła sztuki.

Kontynuuj czytanie

Urlop w Neapolu za 375zł! Bilety lotnicze od 188zł!

Urlop w Neapolu za 375zł! Bilety lotnicze od 188zł!
tanie loty do Neapolu
tani hotel w Neapolu


Dobre ceny przelotów do Neapolu! Za bezpośredni przelot z Katowic zapłacicie 188zł. To dobry pomysł na zaplanowanie niedrogiego urlopu! Będzie Was kosztował jedynie 375 zł! Kilka słów o Neapolu: skrywającie się w ceniu Wezuwiusza miasto ma do zaoferowania perły architektury i dzieła sztuki, z drugiej strony panują opinie, że zmaga się...
Kontynuuj czytanie

Nawigacja dodatkowa