Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli od 18 lat-1+
  • Młodzież 12-18 lat-0+
  • Dzieci 2-12 lat-0+
  • Niemowlęta do 2 lat-0+
  • Wybierz
Szukaj
  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 500 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny
Tanie loty. Szybko i wygodnie.

Treść główna

Stolice europejskie od 58 zł! Aż 20 propozycji!

2017-09-14_120631
Słowenia i Belgia w jednej podróży z Warszawy za 209 zł!

Słowenia i Belgia w jednej podróży z Warszawy za 209 zł!

​Czy mieliście okazję być już w Słowenii? Jeśli nie to mamy dla Was świetną propozycję, dzięki której nadrobicie tą zaległość. A może zwiedziliście już to państwo, ale chętnie wybralibyście się tam raz jeszcze? Bez względu na wszystko warto wybrać się do Lublany już w czerwcu w świetnej cenie. Za lot z Warszawy do stolicy Słowenii z jednym noclegiem w Brukseli zapłacicie dziś jedynie 209 zł. 

Słowenia to kraj niezwykle urokliwy. Ma do zaoferowania odwiedzającym przepiękne góry, pyszne lokalne wino i bardzo dużo zabytków. Warto wybrać się zarówno do stolicy ale także wynająć samochód i zwiedzić ten mały lecz malowniczy kraj. Zachęcamy Was do tego już w czerwcu.

Kontynuuj czytanie

Lublana i Bruksela w jednej podróży z Warszawy już za 171zł! Loty w kwietniu!

Lublana i Bruksela w jednej podróży z Warszawy już za 171zł! Loty w kwietniu!

Lublana to stolica Słowenii - najzamożniejszego państwa z bloku byłej Jugosławii. Słowenia jest doskonałym celem wiosennych podróży, tak więc czemu by nie zaplanować wyjazdu w tamtym kierunku? Szczególnie że mamy dzisiaj dla Was ciekawą ofertę na przeloty z Warszawy do Lublany pod koniec kwietnia. Za bilety z przesiadkami w Brukseli zapłacicie jedynie 171zł! Przy okazji tej podróży będziecie mogli zwiedzić również stolicę Belgii.

Proponujemy loty w terminie 25-30.04.2016. Zaznaczamy, że podróż rozpoczniecie na lotnisku w Modlinie, wrócicie natomiast na lotnisko Chopina w Warszawie.

Kontynuuj czytanie

Lublana i Bruksela w jednej podróży z Warszawy za 166 zł

Lublana i Bruksela w jednej podróży z Warszawy za 166 zł

Czy mieliście okazję być kiedykolwiek w Słowenii? Jeśli nie to mamy dla Was świetną propozycję, dzięki której nadrobicie tą zaległość. A może zwiedziliście już to państwo, ale chętnie wybralibyście się tam raz jeszcze? Bez względu na wszystko warto wybrać się do Lublany już w marcu w świetnej cenie. Za lot z Warszawy do stolicy Słowenii z noclegiem w Brukseli zapłacicie dziś jedynie 166 zł.

Słowenia to kraj niezwykle urokliwy. Ma do zaoferowania odwiedzającym przepiękne góry, pyszne lokalne wino i bardzo dużo zabytków. Warto wybrać się zarówno do stolicy ale także wynająć samochód i zwiedzić ten mały lecz malowniczy kraj. Zachęcamy Was do tego już w marcu.

Kontynuuj czytanie

Lublana i Londyn w jednej podróży z Poznania za 171zł w marcu!

Lublana i Londyn w jednej podróży z Poznania za 171zł w marcu!
Słowenia to najzamożniejszy kraj z bloku byłej Jugosławii. Stolicą tego niewielkiego państwa jest Lublana, w której zobaczycie m.in. miejsca takie jak: Pałac Biskupi, wybudowany na wzgórzu zamek, ruiny rzymskie, słynny most ze smokami (Zmajski Most), Muzeum Narodowe oraz Galerię Narodową.

W Trakcie dłuższego pobytu​ warto pojechać poza stolicę, np. nad jedno z najczęściej fotografowanych w Europie jezior - Bled. Na środku tego zbiornika znajduje się niewielka wysepka z maleńkim średniowiecznym kościołem. Warto wybrać się również do mającego wenecki charakter miasta Piran.

Piękne starówki i urokliwe wąskie uliczki znajdziecie w miastach Stanjel lub Maribor. Koniecznie wybierzcie się również do wyjątkowego miejsca o nazwie Predjamski Grad - ufortyfikowanego zamku wbudowanego w jaskinię. To tyle naszych podpowiedzi, resztę musicie odkryć sami, szczególnie że mamy dla Was tanie przeloty do Lublany. Przy okazji będziecie mogli zwiedzić również Londyn.
Za bilety z Poznania zapłacicie jedynie 171zł. Proponujemy podróż  terminie 6-15.03.2016.
Kontynuuj czytanie

Słowenia z Gdańska! Loty do Lublany już za 170zł!

Słowenia z Gdańska! Loty do Lublany już za 170zł!

Tym razem proponujemy Wam tanie loty do najbardziej rozwiniętego i najzamożniejszego kraju byłej Jugosławii. Do Słowenii, a konkretnie do jej stolicy - Lublany - dostaniecie się z Gdańska już za 170zł! Loty odbywają się z przesiadkami w Brukseli oraz w Londynie. Nasza propozycja obejmuje podróż w terminie 11-17.03.2016. 

Dłuższa podróż sprzyja dokładniejszemu zwiedzeniu Słowenii, jednak jeśli preferujecie krótszy wyjazd, w tytułowej cenie polecicie również w terminie 14-17.03.2016. 

W samej Lublanie warto zwrócić uwagę m.in. na miejsca takie jak: Pałac Biskupi, zamek, park Tivoli, klasztor i kościół Urszulanek, ruiny rzymskie, Muzeum Narodowe oraz Galerię Narodową. 

Kontynuuj czytanie

Lublana i Bruksela w jednej podróży z Warszawy (Modlin) za 184zł!

Lublana i Bruksela w jednej podróży z Warszawy (Modlin) za 184zł!

Co powiecie na zwiedzenie Lublany i Brukseli przy okazji jednej podróży z Modlina? Za bilety na wszystkie odcinki lotów w terminie 19-24.02.2016 zapłacicie jedynie 184zł! W Lublanie spędzicie trzy dni, natomiast w stolicy Belgii - dwa. Jeżeli jednak dwudniowy pobyt w Brukseli to dla Was za długo, możecie skrócić wyjazd i wrócić do Modlina 23.02.2016. Zmiana ta nie wpłynie na cenę biletów.

Kontynuuj czytanie

Londyn, Lublana i Bruksela w jednej podróży z Warszawy w październiku za 206zł!

Londyn, Lublana i Bruksela w jednej podróży z Warszawy w październiku za 206zł!

Byliście kiedykolwiek w Słowenii? Nie? Nadarza się Wam właśnie świetna okazja na nadrobienie tej zaległości. A może zwiedziliście już to państwo, ale chętnie wybralibyście się tam raz jeszcze? Niezależnie od powodu warto odwiedzić to państwo, szczególnie że wyszukaliśmy dla Was interesującą oblotówkę na trasie Warszawa - Londyn (Luton) - Lublana - Bruksela (Charleroi). Za bilety zapłacicie jedynie 206zł! Proponowany przez nas termin to 20-27.10.2015.

Kontynuuj czytanie

Nawigacja dodatkowa