Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli od 18 lat-1+
  • Młodzież 12-18 lat-0+
  • Dzieci 2-12 lat-0+
  • Niemowlęta do 2 lat-0+
  • Wybierz
Szukaj
  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 500 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny
Wszystkie linie lotnicze. Rezerwuj wygodnie.

Treść główna

Tanie loty do Bolonii! 78 zł w dwie strony!

Tanie loty do Bolonii! 78 zł w dwie strony!

Bolonia z Katowic w połowie kwietnia w rewelacyjnej cenie!

W mieście będziemy jeszcze poza sezonem i bez tłumów turystów więc mamy możliwość poznać miasto na spokojnie,bez pośpiechu. Przy dziesięciodniowym pobycie Bolonię możemy również potraktować jako bazę wypadową podczas zwiedzania innych włoskich miast.

Za 10 dni w Bolonii zapłacimy jedynie 1 046 zł za osobę - cena obejmuje bilety lotnicze za 78 zł oraz dziesięć noclegów w centrum miasta za 968 zł od osoby za cały pobyt (w pokoju dwuosobowym w dobrym standardzie). W cenę noclegów mamy wliczone śniadania!

Kontynuuj czytanie

Tanie bilety lotnicze z Katowic do Bolonii za 128 zł

Tanie bilety lotnicze z Katowic do Bolonii za 128 zł

Tydzień we Włoszech to idealny sposób aby oderwać się od codzienności, relaks i poprawienie sobie humoru. Pyszna kuchnia, piękne zabytki i przyjaźni mieszkańcy - to i jeszcze więcej czeka na Was w Bolonii. Czerwiec i początek lata to idealny moment aby odwiedzić Włochy. W największych zabytkach nie ma jeszcze tłumu turystów a pogoda już zachęca do długich spacerów i poznawania tego kraju. 

Proponujemy Wam lot z Katowic do Bolonii w rewelacyjnej cenie 128 zł w obie strony. Spędź 3 dni w tym malowniczym włoskim mieście które dzięki swojemu słynnemu spaghetti po bolońsku uzyskało tytuł kulinarnej stolicy Włoch. Nie zastawiaj się ani chwili dłużej. Spędź wspaniały tydzień w Bolonii.

Kontynuuj czytanie

Tanie loty do Bolonii w kwietniu! 93 zł w dwie strony!

Tanie loty do Bolonii w kwietniu! 93 zł w dwie strony!

​Bolonia z Katowic w drugiej połowie kwietnia w rewelacyjnej cenie! 

W mieście będziemy jeszcze poza sezonem i bez tłumów turystów więc mamy możliwość poznać miasto na spokojnie,bez pośpiechu. Bolonię możemy również potraktować jako bazę wypadową podczas zwiedzania innych włoskich miast. 

Za 11 dni w Bolonii zapłacimy jedynie 1 170 zł za osobę - cena obejmuje bilety lotnicze za 93 zł oraz jedenaście noclegów w centrum miasta za 1 076 zł od osoby za cały pobyt (w pokoju dwuosobowym w dobrym standardzie). W cenę noclegów mamy wliczone śniadania!

Kontynuuj czytanie

Bolonia z Katowic za 93zł! Loty pod koniec maja!

Bolonia z Katowic za 93zł! Loty pod koniec maja!

Bolonia smakoszom włoskiej kuchni kojarzy się z najbardziej znanymi potrawami: lasagne i spaghetti bolognese. Jest to jednak również miasto słynące z najstarszego w Europie uniwersytetu, na którym studiowały tak znane postacie jak Mikołaj Kopernik czy Dante. W trakcie pobytu w Bolonii poza wspomnianym uniwersytetem zobaczyć można Palazzo Re Enzo, Palazzo dei Notai, liczne kościoły i muzea. Także w niedalekiej odległości od Bolonii znajdziecie ciekawe miejsca - warto wspomnieć tu chociażby Pizę czy niesamowity region Cinque Terre, do których dostaniecie się z Bolonii pociągiem. 

Do Bolonii w świetnej cenie polecicie w maju! Za bilety na przeloty z Katowic w terminie 16-20.05.2016 zapłacicie jedynie 93zł!

Kontynuuj czytanie

Tanie bilety lotnicze z Wrocławia do Bolonii za 138 zł

Tanie bilety lotnicze z Wrocławia do Bolonii za 138 zł

Tydzień we Włoszech to idealny sposób aby oderwać się od codzienności, relaks i poprawienie sobie humoru. Pyszna kuchnia, piękne zabytki i przyjaźni mieszkańcy - to i jeszcze więcej czeka na Was w Bolonii. Marzec to świetny miesiąc aby odwiedzić Włochy. W największych zabytkach nie ma jeszcze tłumu turystów a pogoda już zachęca do długich spacerów i poznawania tego kraju.

Proponujemy Wam lot z Wrocławia do Bolonii w rewelacyjnej cenie 138 zł w obie strony. Spędź 3 dni w tym malowniczym włoskim mieście które dzięki swojemu słynnemu spaghetti po bolońsku uzyskało tytuł kulinarnej stolicy Włoch. Nie zastawiaj się ani chwili dłużej. Spędź wspaniały tydzień w Bolonii.

Kontynuuj czytanie

Bolonia z Wrocławia za 128zł w dwie strony!

Bolonia z Wrocławia za 128zł w dwie strony!

Co powiecie na Włochy? Macie okazje polecieć do Bolonii w świetnej cenie z Wrocławia! Pierwszy lot jeszcze w tym miesiącu!

To doskonały pomysł na spędzenie urlopu w północnych Włoszech na przełomie marca i lutego. Dokladny termin to 24.02-02.03!

Włoskie miasto słynnie m.in z najstarszego w Europie, powstałego w 1088 roku, uniwersytetu bolońskiego. Warto wybrać się na Piazza Maggiore z piękną fontanną Neptuna czy wejść na jedną z dwóch wież (dla turystów dostępna jest Asinelli) i podziwiać panoramę miasta.

Kontynuuj czytanie

Tanie bilety lotnicze do Bolonii - 78 zł w obie strony

Tanie bilety lotnicze do Bolonii - 78 zł w obie strony

​Bolonia to miasto położone w północnej części Włoch w regionie Emilia-Romania. Sławna dzięki najstarszemu w Europie uniwersytetowi Bolońskiemu. Do głównych atrakcji miasta zaliczamy Due Torri (dwie wieże), piazza Magiore z fontanną Neptuna oraz Palazzo Poggi. Z wspomnianych wcześniej dwóch wież roztacza się fantastyczna panorama miasta.Pyszne jedzenie i niezapomniane widoki- to czeka na Was w Bolonii. 


Ponownie mamy świetną cenę na bezpośredni przelot z Katowic do Bolonii - 78 zł.  Proponowany termin podróży to 7-11.03.2016.

Kontynuuj czytanie

5 pomysłów na romantyczny walentynkowy wyjazd

5 pomysłów na romantyczny walentynkowy wyjazd

Wielkimi krokami zbliżają się Walentynki, zatem to dobry moment na zaplanowanie romantycznego wyjazdu we dwoje. Przed wybraniem miejsca docelowego warto zastanowić się, jakie są Wasze oczekiwania. Nawet jeśli nie będą one zgodne, to zawsze można wybrać taką ofertę, która spełni wszystkie Wasze wymagania. 

Oto kilka pomysłów na walentynkowe wypady, który usatysfakcjonują nawet najbardziej wymagające osoby. Znajdziecie tu propozycje dla romantyków, sportowców, a nawet piwoszy.

Kontynuuj czytanie

Tanie bilety lotnicze na weekend z Katowic do Bolonii - tylko 78 zł!

Tanie bilety lotnicze na weekend z Katowic do Bolonii - tylko 78 zł!

Weekend we Włoszech to idealny sposób aby oderwać się od codzienności, relaks i poprawienie sobie humoru. Pyszna kuchnia, piękne zabytki i przyjaźni mieszkańcy - to i jeszcze więcej czeka na Was w Bolonii. A co najważniejsze nie musicie brać długiego urlopu aby cieszyć się tym wszystkim. Wystarczy wziąć 1 dzień urlopu i cieszyć się przedłużonym weekendem w Bolonii. 

Proponujemy Wam lot z Katowic do Bolonii w rewelacyjnej cenie 78 zł w obie strony. Spędź 3 dni w tym malowniczym włoskim mieście które dzięki swojemu słynnemu spaghetti po bolońsku uzyskało tytuł kulinarnej stolicy Włoch. Nie zastawiaj się ani chwili dłużej. Spędź wspaniały weekend w Bolonii.

Kontynuuj czytanie

Bilety z Katowic do Bolonii już za 78zł!

Bilety z Katowic do Bolonii już za 78zł!

Stare domy zbudowane z cegły i przykryte czerwoną dachówką to widok typowy dla Bolonii. Miasto to słynie z najstarszego w Europie uniwersytetu, na którym studiowały tak znane osobistości jak Mikołaj Kopernik, Dante czy Erazm z Rotterdamu. Bolonia znana jest również dzięki kuchni - to stąd pochodzi przepyszna lasagne i spaghetti bolognese. 

Jeżeli chcielibyście wybrać się do Bolonii, mamy dla Was świetną ofertę. Za bezpośrednie przeloty z Katowic w terminie 29.02-4.03.2016 zapłacicie jedynie 78zł! Do tego proponujemy pobyt w bardzo dobrze ocenianym hotelu. Za całą podróż (loty, noclegi i śniadania) zapłacicie tylko 402zł!

Kontynuuj czytanie

Bolonia, Malta i Rzym w jednej podróży z Wrocławia za 210zł!

Bolonia, Malta i Rzym w jednej podróży z Wrocławia za 210zł!

Malta to wydawać by się mogło niepozorny kraj położony na kilku niewielkich wysepkach znajdujących się na Morzu Śródziemnym na południe od Włoch. Bolonia i Rzym to dwa niezwykłe miasta we Włoszech, które od lat urzekają odwiedzających mnóstwem interesujących atrakcji wartych zobaczenia. Co łączy te trzy miejsca? Poza niesamowitym urokiem, którego nie można im odmówić, łączą je tanie bilety, które wyszukaliśmy specjalnie dla Was! 

Proponujemy dzisiaj tanie loty do Bolonii, na Maltę i do Rzymu - wszystkie te miejsca odwiedzicie przy okazji jednej podróży już za jedyne 210zł! W niskiej cenie polecicie z Wrocławia na przełomie stycznia i lutego, a dokładnie w terminie 24.01-3.02.2016.

Kontynuuj czytanie

Bolonia w marcu za 78 zł

Bolonia w marcu za 78 zł

​Bolonia to miasto położone w północnej części Włoch w regionie Emilia-Romania. Sławna dzięki najstarszemu w Europie uniwersytetowi Bolońskiemu. Do głównych atrakcji miasta zaliczamy Due Torri (dwie wieże), piazza Magiore z fontanną Neptuna oraz Palazzo Poggi. Z wspomnianych wcześniej dwóch wież roztacza się fantastyczna panorama miasta.

Ponownie mamy świetną cenę na bezpośredni przelot z Katowic do Bolonii - 78 zł. Cena dostępna jest dla wszystkich - nie musicie posiadać członkostwa WDC. Proponowany termin podróży to 7-11.03.2016. 

Kontynuuj czytanie

Bari i Bolonia w jednej podróży z Wrocławia za 161zł! Na Walentynki!

Bari i Bolonia w jednej podróży z Wrocławia za 161zł! Na Walentynki!

​Nie macie jeszcze pomysłu na Walentynki, a marzy się Wam jakieś niezwykłe miejsce? Zabierzcie ukochaną osobę do Bari! Za loty z Wrocławia zapłacicie tylko 161zł! Przy okazji w drodze powrotnej będziecie mogli zwiedzić również Bolonię - kulinarną stolicę lasagne i spaghetti bolognese! Proponujemy Wam podróż w terminie 10-17.02.2016.

Kontynuuj czytanie

Tanie loty do Bolonii na Dzień Kobiet! 78 zł w dwie strony!

Tanie loty do Bolonii na Dzień Kobiet! 78 zł w dwie strony!

​Tym razem miejsce, które proponujemy na spędzenie Dnia Kobiet to piękna Bolonia!

Wylatujemy 7 marca a do Polski wracamy 11 marca! Za 4 dni w Bolonii zapłacimy jedynie 450 zł za osobę - cena obejmuje bilety lotnicze za 78 zł oraz cztery noclegi w Bolonii za 372 zł od osoby za cały pobyt (w pokoju dwuosobowym w dobrym standardzie). W cenę noclegów mamy wliczone śniadania.


Kontynuuj czytanie

Bolonia z Katowic na przedłużony weekend za 78zł!

Bolonia z Katowic na przedłużony weekend za 78zł!

Włochy kojarzą się nam ze słońcem, pyszną, śródziemnomorską kuchnią i niesamowitą otwartością mieszkańców. Czy i Wam będą się tak kojarzyć, możecie przekonać się w trakcie okołoweekendowego wyjazdu do Bolonii. Za bilety z Katowic w terminie 19-22.02.2016 zapłacicie jedynie 78zł! 

Kontynuuj czytanie

Nawigacja dodatkowa