Treść strony

Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli od 18 lat-1+
  • Młodzież 12-18 lat-0+
  • Dzieci 2-12 lat-0+
  • Niemowlęta do 2 lat-0+
  • Wybierz
Szukaj
  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 500 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny
Tanie loty. Szybko i wygodnie.

Treść główna

Bezpieczeństwo na świecie: Ameryka Północna i Ameryka Środkowa

Bezpieczeństwo na świecie: Ameryka Północna i Ameryka Środkowa

Zapraszamy was do poznania niezwykłej Norwegii! Loty do Molde, pięknego norweskiego portu, w lipcu kosztują zaledwie 153 zł w dwie strony! Molde to przedsionek fiordów, stąd dojechać można na niezwykłą Drogę Atlantycką, Drogę Trolli, a na brzegach fiordów czekają na was piękne norweskie domy w których można się zatrzymać i korzystać ze wszyskich uroków Norwegii. Rejsy łodziami, dzika przyroda, cisza i spokój. To wszystko możliwe już w lipcu! Do Molde polecimy z Gdańska na pokładzie linii Wizz Air. Cena dla posiadaczy karty WDC.

Warto rozważyć zamówienie Karty Kredytowej Raiffeisen Polbank Wizz Air. Dzięki niej otrzymacie darmowe członkostwo w Wizz Discount Club - wartość 139 zł oraz 500 punktów o równowartości 50 zł na start! Zamów swoją kartę już dziś>>

Termin: 03.07. - 10.07.

Zarezerwuj lot

b2ap3_thumbnail_Gdansk-Molde.png

Bilet można zarezerwować w naszym Centrum Rezerwacji. Otrzymujesz dzięki temu: polskojęzyczną obsługę zapewniona przez konsultantów infolinii, pakiet rabatów na zakupy i usługi, przydatne w każdej podróży, tj. wynajem samochodu, zakup walizki lubprzewodników turystycznych czy możliwość otrzymania faktury VAT za bilet. Możesz też płacić kartą, przelewem (zwykłym i online), gotówką oraz przez PayPal.

Zarezerwuj

Bilety można rezerwować również bezpośrednio na stronie przewoźnika.

Zarezerwuj

Zarezerwuj hotel

Najtańsze hotele, hostele i apartamenty znajdziesz na : www.booking.com i www.tani-hotel.com.pl. My proponujemy wam zatrzymać się w pięknym domku na fiordach, gdzie zapłacicie 93 zł za osobę za noc, w przypadku rezerwacji domku dla czterech osób.

b2ap3_thumbnail_domek-Norwegia.png

Zarezerwuj

Zarezerwuj samochód

Przejechać się jedyną na świecie drogą zawieszoną nad fiordami to przeżycie niezapomniane! Warto rozważyć wynajem samochodu, aby swobodnie poruszać się po Norwegii. Najlepsze oferty wynajmu zebrane z ilku wypożyczalni znajdziecie w naszej wyszukiwarce.

Zarezerwuj

Zarezerwuj parking

Jeśli na lotnisko w Gdańsku planujecie wybrać się własnym samochodem warto rozważyć rezerwację parkingu już dziś.

Zarezerwuj

Przydatne informacje

Potrzebujesz walizki kabinowej?