Treść strony

Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli od 18 lat-1+
  • Młodzież 12-18 lat-0+
  • Dzieci 2-12 lat-0+
  • Niemowlęta do 2 lat-0+
  • Wybierz
Szukaj
  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 500 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny
Tanie loty. Szybko i wygodnie.

Treść główna

Tydzień na Lampedusie za 1200 zł (w cenie domek na plaży!)

Tydzień na Lampedusie za 1200 zł (w cenie domek na plaży!)

To nie jest zwykła śródziemnomorska wyspa! Wygląda jak rzucona na morze gruba płaszczyzna. Położona zdecydowanie bliżej kontynentu afrykańskiego, choć terytorialnie to posiadłość włoska. Ma zaledwie 9 km długości i 3 km szerokości (w najdłuższym i najszerszym miejscu), jej całkowita powierzchnia to niewiele ponad 20 km. Ciepło jest tam właściwie przez cały rok. W lecie jest dość tłoczno, dlatego nasza propozycja to podróż w drugiej połowie września. W rezerwacie Isola dei Conigli (wyspa królicza) morskie żółwie składają jaja, w pobliżu wyspy tańczą delfiny. Czy trzeba jeszcze kogoś przekonywać do podróży na Lampedusę?

Przygodę rozpoczynamy liniami Wizzair z warszawskiego Okęcia 14 września. Dolatujemy do Rzymu Fiumicino, skąd nazajutrz liniami Vueling osiągamy cel podróży. (W Wiecznym Mieście jest kilkanaście godzin postoju - wykorzystajcie je możliwie najlepiej!). Powrót przebiega podobnie ale z dużo szybszą przesiadką w Rzymie. W Warszawie lądujemy 22 września.

Zarezerwuj lot

b2ap3_thumbnail_waw-rzym.png

Aby ceny biletów Wizzair były najniższe należy być uczestnikiem programu Wizz Discount Club. Warto rozważyć zamówienie Karty Kredytowej Raiffeisen Polbank Wizz Air. Dzięki niej otrzymacie darmowe członkostwo w Wizz Discount Club ­ wartość 139 zł oraz 500 punktów o równowartości 50 zł na start! Zamów swoją kartę już dziś>>

b2ap3_thumbnail_rzym---Lampedusa.png

Zarezerwuj hotel

Znaleźliśmy dla Was domek na plaży, za który zapłacicie 624 zł od osoby za cały pobyt na Wyspie! Spieszcie się, bo został już tylko jeden. Poza nim są jeszcze oferty pokoi, zaczynające się od 674 zł od osoby za cały pobyt z wliczonym już śniadaniem.

 b2ap3_thumbnail_domek-lampedusa.png

ZAREZERWUJ

Zarezerwuj samochód

Tania-Wypożyczalnia.pl to miejsce, w którym możecie zarezerwować samochód w wybranym mieście, zarówno w kraju jak i zagranicą. Kilkanaście tysięcy lokalizacji na całym świecie, rezerwacja on-line, przeglądanie i porównywanie wielu ofert bez pośpiechu.

ZAREZERWUJ

Zarezerwuj parking

Jeśli wybieracie się na lotnisko Warszawa Okęcie samochodem z zamiarem pozostawienia go - zarezerwujcie miejsce wcześniej. W sąsiedztwie portu lotniczego znajduje się kilka parkingów, z których w prosty sposób można dotrzeć do terminalu. Parkingi są zlokalizowane w najbliższej okolicy portu lotniczego. 

ZAREZERWUJ

Przydatne informacje

Potrzebujesz walizki kabinowej?

 

FOTO: lucasiragusa / licencja: Attribution License