Treść strony

Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli od 18 lat-1+
  • Młodzież 12-18 lat-0+
  • Dzieci 2-12 lat-0+
  • Niemowlęta do 2 lat-0+
  • Wybierz
Szukaj
  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 500 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny
Tanie loty. Szybko i wygodnie.

Treść główna

Wakacyjne loty na Azory za 810 zł!

Wakacyjne loty na Azory za 810 zł!

Poszukiwaczy przygód, odkrywców nowych wysp i amatorów archipelagów oraz po prostu ciekawych świata zapraszamy na Azory. Lecimy na wyspę São Miguel, która jest największą wyspą archipelagu. Ma około 65 km długości i 15 km szerokości w najszerszym miejscu. A na niej... widoki zaprą Wam dech w piersiach! Ponta Delgada - stolica Azorów - położona jest pomiędzy wulkanicznymi wzgórzami oferując turystom ciekawe zabytki i liczne atrakcje. Posiada świetnie rozbudowaną bazę hotelową oraz gastronomiczną. Koniecznie trzeba odwiedzić wzgórze Reduto da Mae de Deus, z którego rozciąga się wspaniała panorama miasta. Azory to wczasy, na które czeka się latami i nigdy się ich nie zapomina! W naszej propozycji na Wyspie spędzicie aż 17 nocy. Podróż rozpoczynamy i kończymy na warszawskim Okęciu. Na Azory lecimy z przesiadką w Brukseli, z kolei drogę powrotną odbywamy przez Lizbonę. Za wszystkie loty zapłacimy około 810 zł pod warunkiem podróżowania jedynie z bagażem podręcznym, którego wymiar nie przekracza 42x32x25 cm.

Aby ceny biletów Wizzair były najniższe należy być uczestnikiem programu Wizz Discount Club. Warto rozważyć zamówienie Karty Kredytowej Raiffeisen Polbank Wizz Air. Dzięki niej otrzymacie darmowe członkostwo w Wizz Discount Club ­ wartość 139 zł oraz 500 punktów o równowartości 50 zł na start! Zamów swoją kartę już dziś>>

Zarezerwuj lot

b2ap3_thumbnail_waw-bru_20150514-202952_1.pngb2ap3_thumbnail_bru-azory.png

b2ap3_thumbnail_azory-lizbona.png

b2ap3_thumbnail_lizbona-warszawa.png

Zarezerwuj hotel

W stolicy Azorów dostępne są bardzo dobre 3- i 4-gwiazdkowe hotele z balkonami, basenami i śniadaniami w cenie, a te rozpoczynają się od 127 zł za noc w pokoju dwuosobowym.

b2ap3_thumbnail_hotel-azory.png

ZAREZERWUJ

Zarezerwuj samochód

Tania-Wypożyczalnia.pl to miejsce, w którym możecie zarezerwować samochód w wybranym mieście, zarówno w kraju jak i zagranicą. Kilkanaście tysięcy lokalizacji na całym świecie, rezerwacja on-line, przeglądanie i porównywanie wielu ofert bez pośpiechu.

ZAREZERWUJ

Zarezerwuj parking

Jeśli wybieracie się na lotnisko Warszawa Okęcie samochodem z zamiarem pozostawienia go - zarezerwujcie miejsce wcześniej. W sąsiedztwie portu lotniczego znajduje się kilka parkingów, z których w prosty sposób można dotrzeć do terminalu. Parkingi są zlokalizowane w najbliższej okolicy portu lotniczego. 

ZAREZERWUJ

Przydatne informacje

Potrzebujesz walizki kabinowej?