Treść strony

Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli od 18 lat-1+
  • Młodzież 12-18 lat-0+
  • Dzieci 2-12 lat-0+
  • Niemowlęta do 2 lat-0+
  • Wybierz
Szukaj
  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 500 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny
Tanie loty. Szybko i wygodnie.

Treść główna

Wylicytuj skrzydło samolotu na aukcji LOT-u!

Wylicytuj skrzydło samolotu na aukcji LOT-u!

Prawdziwa gratka dla miłośników lotnictwa, kreatywnego designu i kolekcjonerów! Już 16 maja odbędzie się pierwsza w historii LOT-u licytacja części samolotów. Wydarzenie odbędzie się Warszawie, w siedzibie LOT-u. Akcję wspiera znany z telewizji projektant wnętrz - Tomasz Pągowski.

Jak donosi LOT - na licytacji pojawią się między innymi  fotele z klasy biznes, wózki cateringowe czy elementy skrzydła. To od kreatywności licytujących zależy, jaki mają pomysł na wykorzystanie filtru  kabinowego, szyby z kabiny pasażerskiej, pasów z fotela pilota, lampy czy kilkunastu innych elementów wyposażenia.

To nie koniec atrakcji przygotowanych przez LOT na 16 maja. Uczestnicy wylicytować mogą również również lot balonem, szybowcem lub wycieczkę po bazie technicznej LOT AMS. Wykaz wszystkich licytowanych przedmiotów oraz atrakcji znajduje się w katalogu aukcyjnym.

To pierwsza taka aukcja Polsce. Udało nam się zgromadzić niecodzienne eksponaty, które ucieszą każdego pasjonata lotnictwa. Wózek cateringowy sprawdza się doskonale także w domowej kuchni, a fotel lotniczy może śmiało pełnić swoją rolę w salonie ­– mówi Karina Legawiec, pełniąca obowiązki Dyrektor Biura Dodatkowych Przychodów i Programów Lojalnościowych. - W ubiegłym roku zorganizowaliśmy licytację zagubionych bagaży. Tym razem przygotowaliśmy coś nie tylko dla łowców okazji, ale także miłośników designu.

W przygotowanie wydarzenia włączył się Tomasz Pągowski - dyrektor kreatywny agencji multi-design i prowadzący programy telewizyjne o urządzaniu wnętrz. Zaprezentuje on projekty alternatywnego i kreatywnego wykorzystania części samolotów, jak niebanalnego stołu konferencyjnego z elementu skrzydła samolotu. Licytację poprowadzi Zbigniew Bagiński, znany z ubiegłorocznej aukcji zagubionych bagaży.

Wstęp na wydarzenie jest płatny – bilet dla dorosłych kosztuje 150 zł, a ulgowy – 30 zł. Organizator zapowiada wiele specjalnych atrakcji dla najmłodszych fanów lotnictwa i dodatkowe niespodzianki dla każdego uczestnika.

b2ap3_thumbnail_przewodnik.jpg

Źródło: informacja prasowa PLL LOT; Zdjęcie: fragment Przewodnika po aukcji PLL LOT