Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli od 18 lat-1+
  • Młodzież 12-18 lat-0+
  • Dzieci 2-12 lat-0+
  • Niemowlęta do 2 lat-0+
  • Wybierz
Szukaj
  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 500 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny
Wszystkie linie lotnicze. Rezerwuj wygodnie.

Treść główna

Wenecja z Warszawy za 185zł dla wszystkich!

Wenecja z Warszawy za 185zł dla wszystkich!

​Wenecja w świetnej cenie z Warszawy! Macie okazję polecieć do niej za 185zł. To miasto jest z pewnością jednym z najpiękniejszych i najczęściej odwiedzanych miast świata. Tysiące krętych i ciasnych uliczek, rozśpiewani gondolierzy i kolorowe maski. Trzeba tam być żeby się zakochać w niezwykłej atmosferze tego miejsca. Możecie również przedłużyć swój pobyt i zobaczyć słynny karnawał w Wenecji, który zaczyna się 23 stycznia - jednak cena się zmieni (bilet powrotny 1.02 przez Paryż do Warszawy kosztuje 148zł).

Za zakwaterowanie w terminie 14-20.1 zapłacicie 284zł za osobę co na Wenecję jest świetną ceną!

Kontynuuj czytanie

Weekend w Wenecji za 69 zł!

Weekend w Wenecji za 69 zł!

​Jeżeli nie byliście jeszcze w Wenecji to właśnie trafiliście na super okazję żeby to nadrobić.​ Bilety na weekend w Wenecji już za 69 zł w dwie strony

Wenecja to jedyne miasto w swoim rodzaju. Tysiące krętych i ciasnych uliczek, rozśpiewani gondolierzy i kolorowe maski. Koniecznie trzeba zobaczyć to miejsce na własne oczy! Lista miejsc do zobaczenia jest na prawdę długa , a dodatkowo dzięki bardzo dobremu położeniu Wenecji możecie się również pokusić o odwiedzenie sąsiednich miejscowości

Kontynuuj czytanie

Tydzień w Wenecji za 455zł na karnawał! (loty i noclegi w cenie!)

Tydzień w Wenecji za 455zł na karnawał! (loty i noclegi w cenie!)

​Bardzo dobre ceny przelotów do Wenecji w czasie karnawału ponownie dostępne dzięki linii lotniczej Ryanair! Rzadko trafiają się bilety w tak niskiej cenie w tym terminie! Do Wenecji polecicicie bezpośrednio z Berlina za 85zł w dwie strony! To miasto jest z pewnością jednym z najpiękniejszych i najczęściej odwiedzanych miast świata, a legendary karnawał na pewno potęguje atmosferę tego wyjątkowe miejsca! Warto się śpieszyć, bilety w tej cenie sprzedają się bardzo szybko!

Znaleźliśmy dla Was również bardzo tanie zakwaterowanie! Za tydzień pobytu możecie zapłacić tylko 370zł za osobę!

Kontynuuj czytanie

Karnawał w Wenecji jednak w maskach

Karnawał w Wenecji jednak w maskach

Pomimo zagrożenie terrorystycznego podczas najbliższego karnawału będzie można nosić maski-taką decyzję podjęli włodarze miasta. Jednocześnie poinformowano, że podczas karnawału zostaną podjęte nadzwyczajne środki bezpieczeństwa mające zapewnić ochronę mieszkańcom i gościom. Choć zakaz noszenia masek mógł się wydawać zaskakujący, argumentem przemawiającym za jego wprowadzeniem było przede wszystkim bezpieczeństwo. Władze miasta postanowiły jednak podjąć inne kroki i umożliwić zabawę w dotychczasowym formacie i zgodnie z wenecką tradycją. 

Kontynuuj czytanie

Tego jeszcze nie było! Loty do Wenecji za 43 zł!

Tego jeszcze nie było! Loty do Wenecji za 43 zł!

​Mega hit! Loty z Berlina do Wenecji za jedyne 43 zł w obie strony. Tak tanio jeszcze nie było. Śpieszcie się! Tak tanie bilety rozchodzą się jak świeże bułeczki. 

​Jeżeli nie byliście jeszcze w Wenecji to właśnie trafiliście na super okazję żeby to nadrobić.

Wenecja to jedyne miasto w swoim rodzaju. Tysiące krętych i ciasnych uliczek, rozśpiewani gondolierzy i kolorowe maski. Koniecznie trzeba zobaczyć to miejsce na własne oczy! Lista miejsc do zobaczenia jest na prawdę długa , a dodatkowo dzięki bardzo dobremu położeniu Wenecji możecie się również pokusić o odwiedzenie sąsiednich miejscowości i zorganizować wycieczkę do Padwy czy trochę dalej oddalej Werony.

Kontynuuj czytanie

HIT! Berlin - Wenecja na karnawał za 85zł!

HIT! Berlin - Wenecja na karnawał za 85zł!

​Bardzo dobre ceny przelotów do Wenecji w czasie karnawału! Rzadko trafiają się bilety w tak niskiej cenie w tym terminie! Do Wenecji polecicicie bezpośrednio z Berlina za 85zł w dwie strony! To miasto jest z pewnością jednym z najpiękniejszych i najczęściej odwiedzanych miast świata, a legendary karnawał na pewno potęguje atmosferę tego wyjątkowe miejsca! Warto się śpieszyć, bilety w tej cenie sprzedają się bardzo szybko!

Kontynuuj czytanie

Wenecja w styczniu za 84 zł w obie strony!

Wenecja w styczniu za 84 zł w obie strony!

Myślisz Wenecja, mówisz gondole, kanały, maski. To kwintesencja tego przepięknego i jedynego w swoim rodzaju miasta. Wenecja to prawdziwy cud, który po prostu musicie zobaczyć! My zapraszamy Was do Wenecji w styczniu w bezkonkurencyjnej cenie 84 zł! Jeszcze się zastanawiacie? Nie ma na to czasu! Bilety w takiej cenie sprzedają się w mgnieniu oka.

Kontynuuj czytanie

Wenecja z Katowic za 207zł!

Wenecja z Katowic za 207zł!

Wenecja położona jest na kilku wysepkach poprzecinanych licznymi kanałami, dzięki czemu jest bardzo malowniczym miejscem. Jeżeli chcielibyście przekonać się o tym na własne oczy, koniecznie skorzystajcie z naszej poniższej propozycji. Do Wenecji (lotnisko w Treviso) polecicie z Katowic już za 207zł! Proponowany przez nas termin to 21-25.01.2016. Loty odbywają się z przesiadką w Eindhoven oraz we Frankfurcie. 

Kontynuuj czytanie

Weekend w Wenecji za 292 zł! (loty + noclegi)

Weekend w Wenecji za 292 zł! (loty + noclegi)

​Kręte, ciasne uliczki i kanały, zakamuflowane zabytki, ciekawa architektura oraz wiekowe place, dzwonnice i kościoły to wszystko w rozsławionym włoskim mieście - Wenecji. Jej piękno, to przede wszystkim niezwykle położenie na archipelagu ponad stu wysepek, wśród cichych wód laguny, które odbijają wytworną architekturę pałaców, kościołów i klasztorów. To właśnie jej romantyczny pejzaż, charakterystyczne morskie oświetlenie obiektów, refleksy wody i słońca były inspiracją wielkich weneckich malarzy. Chcecie przekonać się sami? Zapraszamy na weekendową podróż do Wenecji, za którą w terminie 3 - 6 grudnia zapłacicie 292 zł, a w cenie będziecie mieli przeloty z Berlina i trzy noclegi.

Kontynuuj czytanie

Mikołajkowy weekend w Wenecji z Katowic za 212 zł!

Mikołajkowy weekend w Wenecji z Katowic za 212 zł!

Dziś mamy dla Was rewelacyjną szansę spędzenia przedłużonego weekendu w magicznej Wenecji. Za lot z Katowic w terminie 5-7 grudnia zapłacicie jedynie 212 zł. Nie przegap takiej okazji i zobacz najsłynniejsze miasto na wodzie.

Wenecja to miasto niemal pływające po wodzie. Kanały są głównym sposobem przemieszczania się mieszkańców i turystów. Gdziekolwiek nie pójdziemy towarzyszy nam woda, klimatyczne pomosty i pływające gondole. Jeśli marzycie o poznaniu tego jedynego w swoim rodzaju miejsca to wybierzcie się do Wenecji.

Kontynuuj czytanie

Wenecja z Berlina za 175 zł na mikołajki!

Wenecja z Berlina za 175 zł na mikołajki!

​Jeżeli nie byliście jeszcze w Wenecji to właśnie trafiliście na okazję żeby to nadrobić. Być może zrobicie w ten sposób mikołajkowy prezent bliskiej osobie. Nie warto się długo zastanawiać, ponieważ cena jest bardzo atrakcyjna. To tylko 175 zł za przelot w obie strony w terminie 6-12.12.2015. Wąskie uliczki, niezliczone kanały, gondole i maski. To wszystko możecie zobaczyć na własne oczy już w grudniu. Zainteresowani?

Kontynuuj czytanie

Wenecja, Billund i Bruksela w jednej podróży z Gdańska w październiku za 247zł!

Wenecja, Billund i Bruksela w jednej podróży z Gdańska w październiku za 247zł!

Na początku października możecie wybrać się w dobrej cenie do Wenecji. Przy okazji będziecie mogli odwiedzić również duński Legoland oraz stolicę piwa i czekolady - Brukselę! Za przeloty pomiędzy Gdańskiem, Billund, Wenecją i Brukselą zapłacicie jedynie 247zł! Proponowany przez nas termin to 2-9.10.2015. 

Kontynuuj czytanie

Absurdalne wakacyjne prawo.

Absurdalne wakacyjne prawo.
Absurdalne zakazy w wakacyjnych kurortach! Sezon może i się kończy, ale pewnie bardzo miło wspominacie swoje wyjazdy. Dla tych wszystkich którzy odwiedzili miejsca w których prawo jest bardziej milsze dla miejscowych i turystów przedstawie wam kilka zakazów które są absurdalne! Ucieszą się Ci którzy zostali ukrani i zobaczą, że nie są...
Kontynuuj czytanie

Wenecja i Bruksela w jednej podróży za 246 zł!

Wenecja i Bruksela w jednej podróży za 246 zł!

Wenecja, jedyne miasto w swoim rodzaju.  Tysiące krętych i ciasnych uliczek, rozśpiewani gondolierzy i kolorowe maski. Koniecznie trzeba zobaczyć to miejsce na własne oczy! Lista miejsc do zobaczenia jest na prawdę długa , a dodatkowo dzięki bardzo dobremu położeniu Wenecji możecie się również pokusić o odwiedzenie sąsiednich miejscowości i zorganizować wycieczkę do Padwy czy trochę dalej oddalej Werony. Proponowany przez nas termin to 13-17.10.2015. W ramach tej podróży będziecie mogli poświęcić jeden dzień na zwiedzanie Brukseli. 

Cena biletów lotniczych to 246 zł, ponieważ wszystkie loty będą odbywały się na pokładzie linii Ryanair możecie zabrać ze sobą aż 2 bagaże podręczne. Duży o wadze do 10 kg i nieprzekraczający wymiarów: 55cm x 40cm x 20cm, Na pokład można zabrać także drugi bagaż podręczny o wymiarach nie większych niż 35x20x20 cm.

Kontynuuj czytanie

Nawigacja dodatkowa