Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli od 18 lat-1+
  • Młodzież 12-18 lat-0+
  • Dzieci 2-12 lat-0+
  • Niemowlęta do 2 lat-0+
  • Wybierz
Szukaj
  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 500 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny
Tanie loty. Szybko i wygodnie.

Treść główna

Urlop w Tel Awiwie za 694zł

Urlop w Tel Awiwie za 694zł

​W styczniu zapraszamy do Izraela. Za bilety lotnicze z Katowic zapłacicie 268zł. Jest to doskonała okazja żeby spędzić urlop poza Europą! Na pewno warto zapłacić te pieniądze żeby cieszyć się złocistymi plażami i starożytnimi zabytkami Jafy. Wyrobić sobie własną opinię o metropoli, którą określa się jako "miasto, które nigdy nie śpi".Przeloty odbywają się na pokładzie linii lotniczej Wizz Air. Na miejscu spędzicie cztery dni. Polecamy wynająć apartament za 426zł za osobę.

Kontynuuj czytanie

Poznaj świat Orientu - Szalona Środa w LOT!

Poznaj świat Orientu - Szalona Środa w LOT!

Polskie Linie Lotnicze LOT i kolejna Szalona Środa - Poznaj świat Orientu! 

Po raz pierwszy w Szalonej Środzie witamy stolicę Japonii. Z tej okazji przewoźnik przygotował trzydniową promocję, wyjątkową okazję do kupienia biletów również do innych orientalnych miast - Pekinu, Bejrutu czy wielokulturowego Tel Awiwu. Poczuj atmosferę pulsujących życiem miast i kup bilet na lot.com!

Kontynuuj czytanie

Tel Aviv z Katowic w listopadzie za 268 zł!

Tel Aviv z Katowic w listopadzie za 268 zł!

Zapraszamy w podróż do kraju naprawdę wyjątkowego, pełnego zabytków, pięknych krajobrazów, wielu symboli i niesamowitej kultury - Izrael w listopadzie!

W podróż wyruszamy z Katowic. Za cały pobyt zapłacimy 677 zł za osobę - cena obejmuje bilety lotnicze za 268 zł (Katowice - Tel Awiw - Katowice) oraz cztery noclegi w centrum Tel Awiwu za 409 zł od osoby za cały pobyt (pokój dwuosobowy). W cenę noclegów mamy wliczone śniadania. Cztery dni to idealna długość pobytu dla osób, które nie mogą sobie w listopadzie pozwolić na dłuższy urlop.

Kontynuuj czytanie

Tel Awiw z Katowic za 268 zł!

Tel Awiw z Katowic za 268 zł!

Zapraszamy w podróż do kraju naprawdę wyjątkowego, pełnego zabytków, pięknych krajobrazów, wielu symboli i niesamowitej kultury - Izrael w grudniu!

W podróż wyruszamy z Katowic. Za cały pobyt zapłacimy 614 zł za osobę - cena obejmuje bilety lotnicze za 268 zł (Katowice - Tel Awiw - Katowice) oraz trzy noclegi w centrum Tel Awiwu za 346 zł od osoby za cały pobyt (pokój dwuosobowy). W cenę noclegów mamy wliczone śniadania.

Kontynuuj czytanie

Nawigacja dodatkowa