Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
 • Dorośli od 18 lat-1+
 • Młodzież 12-18 lat-0+
 • Dzieci 2-12 lat-0+
 • Niemowlęta do 2 lat-0+
 • Wybierz
Szukaj
 • polska firma
 • 20 lat na rynku
 • 500 000 klientów
 • bezpieczne płatności
 • gwarancja najniższej ceny
Wszystkie linie lotnicze. Rezerwuj wygodnie.

Treść główna

Wenecja i Paryż w jednej podróży z Warszawy (Modlin) za 171zł!

Wenecja i Paryż w jednej podróży z Warszawy (Modlin) za 171zł!

​Kolejna nasza propozycja dotyczy dwóch niezwykłych, uważanych za jedne z najbardziej romantycznych miejsc na mapie Europy - mamy na myśli Wenecję oraz Paryż! W jednej podróży polecicie tam z Warszawy Modlin w terminie 17-25.02.2016. Za bilety na wszystkie odcinki lotów zapłacicie jedynie 171zł!

Wenecja kojarzy się z licznymi kanałami i pływającymi po nich gondolami będącymi jednym z symboli tego położonego na licznych wysepkach miasta. Nie ma tam samochodów, przez co ruch odbywa się jedynie drogą wodną lub na piechotę. Sprzyja to niespiesznemu odkrywaniu licznych malowniczych zakątków Wenecji. W trakcie zwiedzania miasta wybierzcie się koniecznie na niesamowicie kolorową wysepkę Burano oraz na Murano, na której produkowane jest słynne weneckie szkło. 

Paryż nie bez powodu zwany jest stolicą mody i miastem zakochanych. Pełen romantycznych zaułków, najróżniejszych zabytków, muzeów, parków oraz eleganckich restauracji zachęca do odwiedzin o każdej porze roku.

Kontynuuj czytanie

Spędź Walentynki w Paryżu! 128 zł za bilety lotnicze w dwie strony!

Spędź Walentynki w Paryżu! 128 zł za bilety lotnicze w dwie strony!

​Walentynki w Paryżu w rewelacyjnej cenie! 

Chyba nie ma lepszej lokalizacji na spędzenie Walentynek niż Paryż! Przekonaj się i Ty, że Paryż inspiruje każdego kto choć raz zasmakuje w atmosferze brukowanych ulic, okrytych mgłą mostów i stylowych kawiarni. 

 Za pięciodniowy pobyt zapłacimy 632 zł za osobę - cena obejmuje bilety lotnicze za 128 zł oraz pięć noclegów w Paryżu za 504 zł od osoby za cały pobyt. W cenę noclegu mamy wliczone śniadania a obiekt ma bardzo dobrą lokalizację.

Kontynuuj czytanie

Lizbona i Paryż w jednej podróży z Warszawy za 249zł!

Lizbona i Paryż w jednej podróży z Warszawy za 249zł!

Kolejna dzisiejsza propozycja dotyczy lotów do dwóch niezwykłych europejskich stolic - Lizbony i Paryża. Za bilety na łączoną podróż z Warszawy do Portugalii i Francji zapłacicie jedynie 249zł! Jeżeli skorzystacie z naszej poniższej oferty, cały wyjazd - przeloty oraz noclegi - kosztować Was będzie 485zł. Proponujemy loty w terminie 7-12.03.2016.Taka wyprawa to doskonały prezent na Dzień Kobiet!

W trakcie zwiedzania Lizbony będziecie mogli zobaczyć zabytki takie jak np. zamek św. Jerzego, katedrę Se, Torre de Belem czy Palacio Nacional da Pena. W przerwie pomiędzy kolejnymi atrakcjami zatrzymajcie się na chwilę i spróbujcie słynnego pastel (liczba mnoga: pasteis) de nata - ciasta francuskiego zapieczonego z jajecznym kremem. W Paryżu koniecznie wybierzcie się do Luwru, spójrzcie na panoramę miasta z Wieży Eiffel'a, zajrzyjcie do bazyliki Sacre Coeur lub zachwyćcie się przepychem Wersalu.

Kontynuuj czytanie

Tanie loty do Paryża na Dzień Kobiet! 78 zł w dwie strony!

Tanie loty do Paryża na Dzień Kobiet! 78 zł w dwie strony!

Paryż w marcu w rewelacyjnej cenie!

Przekonaj się, że Paryż inspiruje każdego kto choć raz zasmakuje w atmosferze brukowanych ulic, okrytych mgłą mostów i stylowych kawiarni.Tym razem proponujemy podróż do Paryża na początku marca. Wylatujemy już 2 marca a wracamy po Dniu Kobiet - 9 marca.

Za tygodniowy pobyt zapłacimy 852 zł za osobę - cena obejmuje bilety lotnicze za 78 zł oraz siedem noclegów w Paryżu za 774 zł od osoby za cały pobyt. W cenę noclegu mamy wliczone śniadania a obiekt ma bardzo dobrą lokalizację.

Kontynuuj czytanie

Barcelona i Paryż w jednej podróży z Poznania za 170zł!

Barcelona i Paryż w jednej podróży z Poznania za 170zł!

Kilka dni wolnego, 170zł za które wykupicie trzy loty i... macie okazję zwiedzić niesamowitą Barcelonę i romantyczny Paryż w jednej podróży! W tytułowej cenie polecicie do Hiszpanii i Francji w terminie 21-28.02.2016 z Poznania. Chętni na dłuższe zwiedzanie francuskiej stolicy mogą przedłużyć swoją podróż w tej samej cenie biletów do 2.03.2016. 

Do tego proponujemy Wam niesamowicie tani wynajem samochodu w Barcelonie - już za 11zł za dzień będziecie mogli poczuć niezależność i przemieszczać się dokąd i kiedy tylko będziecie mieli ochotę. 

Ani Barcelony, ani Paryża nie trzeba chyba nikomu przedstawiać, dlatego korzystajcie z tej okazji dopóki dostępne są bilety!

Kontynuuj czytanie

Tanie loty do Paryża! Niecałe 63 zł w dwie strony!

Tanie loty do Paryża! Niecałe 63 zł w dwie strony!

Krótki wypad do Paryża w rewelacyjnej cenie!

Przekonaj się, że Paryż inspiruje każdego kto choć raz zasmakuje w atmosferze brukowanych ulic, okrytych mgłą mostów i stylowych kawiarni.Tym razem proponujemy krótki wypad do Paryża w lutym. Wylatujemy 1 lutego a wracamy już 3  lutego wieczorem więc jest to idealna propozycja dla osób nie mogących/nie chcących planować dłuższego urlopu.

 Za cały pobyt zapłacimy 311 zł za osobę - cena obejmuje bilety lotnicze za 62,80 zł oraz dwa noclegi w Paryżu za 248 zł od osoby za cały pobyt. W cenę noclegu mamy wliczone śniadania a obiekt ma bardzo dobrą lokalizację.

Kontynuuj czytanie

Tanie loty do Paryża - 78 zł w dwie strony (363 zł lot+hotel)!

Tanie loty do Paryża - 78 zł w dwie strony (363 zł lot+hotel)!

​Paryż na dzień kobiet? Dlaczego nie? 

Wiosna w Paryżu musi być wyjątkowo piękna. Mamy dla was na ten okres propozycję podróży w bardzo dobrej cenie. Jedne z ostatnich niskich cen lotów wypadają własnie na początku marca. 

Cztery dni w Paryżu w marcu dzięki korzystnej ofercie noclegowej spędzić możecie już za 363 zł! Co więcej cena lotów dla podróżników, którzy nie posiadają członkostwa WDC jest również bardzo atrakcyjna!

Zapraszamy!

Kontynuuj czytanie

Paryż z Warszawy (Modlin) za 78zł! Cena dostępna dla wszystkich!

Paryż z Warszawy (Modlin) za 78zł! Cena dostępna dla wszystkich!

Co powiecie na Paryż w marcu? Jeżeli szukaliście dobrej oferty na przeloty do tego niezwykłego miasta, może zainteresuje Was nasza propozycja. Za bilety na trasie Warszawa (Modlin) - Paryż (Beauvais) w terminie 1-5.03.2016 zapłacicie jedynie 78zł! A co najważniejsze - cena ta dostępna jest dla wszystkich, niepotrzebne Wam członkostwa w żadnych klubach! 

Nie na darmo Paryż zwany jest stolicą mody i miastem zakochanych. Nosi również miano kulturalnej stolicy świata. Paryż pełen jest romantycznych zaułków, najróżniejszych zabytków, muzeów oraz eleganckich restauracji. Chociaż raz w życiu trzeba zobaczyć to miasto!

Kontynuuj czytanie

Wielkanoc w Paryżu za 300 zł (lot + hotel)!!

Wielkanoc w Paryżu za 300 zł (lot + hotel)!!

​Mamy dla was wyjątkową ofertę! Wielkanoc w Paryżu w świetnej cenie!

Święta Wielkanocne to dobra okazja na krótką podróż. Bardzo dobrze wpisuje się w ten termin oferta lotów do Paryża. Za bilety lotnicze zapłacimy 78 zł, posiadając członkostwo WDC, hotel proponujemy wam za 220 zł za osobę. Takiej okazji nie wolno przegapić!

Wiosna to idealny czas na zwiedzanie tego pięknego miasta. Budząca się do życia przyroda jest pięknym tłem dla zabytków i atrakcji proponowanych przez miasto. Marzyliście o tym aby zjeść croissanta z widokiem na Wieżę Eiffla? Dziś możecie spełnić to marzenie!

Zapraszamy!

Kontynuuj czytanie

Euro 2016: Tanie loty na mecz otwarcia oraz Polska - Niemcy!

Euro 2016: Tanie loty na mecz otwarcia oraz Polska - Niemcy!

​Znamy już terminy i miejsca meczów, które polska reprezentacja rozegra w fazie grupowej Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej w przyszłym roku we Francji. Szczęście w losowaniu dopisało także kibicom, bo do wszystkich miast w których Polacy rozegrają spotkania, tj. Paryża, Nicei i Marsylii często na łamach naszego serwisu można znaleźć bardzo atrakcyjne oferty tanich lotów! Dziś, inaugurując poszukiwania tanich biletów lotniczych na Euro 2016 zapraszamy do Paryża na mecz otwarcia mistrzostw 10. czerwca a także mecz Polska - Niemcy 16. czerwca. Oba spotkania na słynnym Stade de France! Przypominamy również, że od poniedziałku 14 grudnia rusza serwis UEFA, na którym można rejestrować się w celu zakupu wejściówek na mecze. Pewnie nie każdemu dopisze szczęście, ale sama obecność we Francji w tym okresie może dostarczyć wyjątkowych emocji, a i poza mistrzostwami w Paryżu jest co zwiedzać.

Kontynuuj czytanie

Bari i Paryż w jednej podróży z Warszawy (Modlin) za 163zł!

Bari i Paryż w jednej podróży z Warszawy (Modlin) za 163zł!

Kolejna włoska propozycja! Tym razem mamy dla Was tanie loty z Warszawy (Modlin) do Bari. Ale to nie wszystko - w tej samej podróży będziecie mogli zwiedzić również Paryż! Za bilety na podanej poniżej trasie zapłacicie łącznie jedynie 163zł! To naprawdę świetna okazja na zobaczenie tych dwóch niezwykłych miejsc. Proponujemy loty w terminie 19-26.01.2016.

Kontynuuj czytanie

Tanie bilety do Paryża - 39 zł w jedną stronę!

Tanie bilety do Paryża - 39 zł w jedną stronę!

​Czy braliście udział w manifestacjach solidarności z Paryżem? "Przyjeżdżajcie do Paryża, tu jest bezpiecznie" – zaapelował we wtorek do turystów z całego świata premier Francji Manuel Valls. Jeśli na prawdę solidaryzujecie się z Francją, możecie pokazać to również poprzez przyjazd do stolicy państwa, Paryża.

Przepiękne miasto, pełne niezwykłych atrakcji zwykle przepełnione było turystami. Teraz istnieje wyjątkowa okazja by zwiedzać je bez tłumów. Miasto miłości nadal jest otwarte dla podróżników. A podróżnicy mogą w najlepszy dla siebie sposób pokazać solidarność z Paryżem, spędzając tam nieco czasu.

Mamy dziś dla was wyjątkową propozycję. Wyjazd na przedłużony weekend, do wyboru: liniami Wizz Air, lub Ryanair. Obie linie proponują takie same terminy i takie same ceny. Różnią się szczegółami, które dobrać możecie do swoich potrzeb.

Vivre la France!

Kontynuuj czytanie

Podróż na dwie wieże: Krzywa w Pizie i Eiffla w Paryżu za 162 zł!

Podróż na dwie wieże: Krzywa w Pizie i Eiffla w Paryżu za 162 zł!

Tak, to możliwe! W styczniu zapraszamy w krótką podróż, której celem są najpopularniejsze europejskie wieże - Krzywa w Pizie i Eiffla w Paryżu. Jeśli nie widzieliście żadnej z nich, możecie to nadrobić w ferie zimowe za niewielkie pieniądze!

Loty kombinowane na trasie Gdańsk - Paryż - Piza - Paryż - Gdańsk kosztują jedynie 162 zł!

Pierwszy nocleg zaplanowaliśmy w Paryżu, gdzie oprócz wieży Eiffla możecie wybrać się do Luwru, na Pola Elizejskie czy Katedry Notre Dame.

Kolejne dwie noce to już włoska Piza ze swoją wizytówką - Krzywą Wieżą. Miasto jest położone blisko liguryjskiego wybrzeża, więc możecie również zaczerpnąć jodowanego powietrza.

Kontynuuj czytanie

Paryż z Wrocławia za 78 zł!

Paryż z Wrocławia za 78 zł!

​Dziś proponujemy Wam noworoczną podróż do Paryża. Jeśli chcielibyście spędzić początek roku w romantycznej stolicy Francji to już dziś skorzystajcie z naszej promocji. Za bezpośredni lot z Wrocławia zapłacicie tylko 78 zł. Paryż to idealne miejsce aby spędzić miło czas i zobaczyć znane na całym świecie atrakcje. Zobacz wyjątkową wieżę Eiffla, Luwr oraz Katedrę Notre-Dame.

Kontynuuj czytanie

Londyn, Lanzarote i Paryż w jednej podróży z Poznania za 313zł!

Londyn, Lanzarote i Paryż w jednej podróży z Poznania za 313zł!

Co powiecie na zwiedzenie trzech wyjątkowych miejsc w jednej podróży jeszcze w grudniu? Mamy dla Was Londyn, jedną z niesamowitych Wysp Kanaryjskich - Lanzarote oraz Paryż z Poznania już za 313zł! Proponowany przez nas termin obejmuje daty 6-13.12.2015. Wyspy Kanaryjskie nazywane są wyspami wiecznej wiosny, dlatego kilka dni na ciepłej Lanzarote pozwoli Wam podładować baterie, gdy u nas aura będzie już typowo zimowa.

Kontynuuj czytanie

Nawigacja dodatkowa