Treść strony

Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
 • Dorośli od 18 lat-1+
 • Młodzież 12-18 lat-0+
 • Dzieci 2-12 lat-0+
 • Niemowlęta do 2 lat-0+
 • Wybierz
Szukaj
 • polska firma
 • 20 lat na rynku
 • 500 000 klientów
 • bezpieczne płatności
 • gwarancja najniższej ceny
Tanie loty.Szybko i wygodnie.

Treść główna

Rzym z Bydgoszczy w czerwcu za 153 zł!

Rzym z Bydgoszczy w czerwcu za 153 zł!

Rzym z Bydgoszczy w czerwcu w rewelacyjnej cenie!

Ponownie zapraszamy do wiecznego miasta od wieków przyciągającego artystów, historyków, podróżników i zakochanych. Proponujemy sześciodniową podróż z Bydgoszczy (powrót do Gdańska!) w czerwcu. Za całość zapłacimy 639 zł za osobę - cena obejmuje bilety lotnicze za 153 zł oraz sześć noclegów w samym centrum Rzymu za 486 zł od osoby za cały pobyt.W cenę noclegów mamy wliczone śniadania.

Cena biletów lotniczych jest ostateczna jeśli podróżujecie wyłącznie z małym bagażem podręcznym i jesteście członkami Wizz Discount Club. Pozostałe osoby zapłacą 238 zł za bilety lotnicze.

Warto rozważyć zamówienie Karty Kredytowej Raiffeisen Polbank Wizz Air. Dzięki niej otrzymacie darmowe członkostwo w Wizz Discount Club - wartość 139 zł oraz 500 punktów o równowartości 50 zł na start! Zamów swoją kartę już dziś>>

Nasza propozycja:

 1. 13.06.15 r.     18:10 Bydgoszcz - 20:45 Rzym
 2. 19.06.15 r.     21:30 Rzym - 00:05 Gdańsk

Zarezerwuj lot

b2ap3_thumbnail_Rzymlot8515.png

ZAREZERWUJ

Zarezerwuj hotel w Rzymie

Najtańsze hotele, hostele i apartamenty znajdziecie na www.booking.com oraz www.tani-hotel.com.pl !

b2ap3_thumbnail_Rzymhotel7515.png

Na miejscu proponujemy noclegi w obiekcie Poliziano Inn za 81 zł od osoby za noc. W cene mamy wliczone śniadania. Za cały pobyt dla dwóch osób (6 nocy) zapłacimy 971 zł. Obiekt zlokalizowany jest w centrum Rzymu co czyni go idealnym miejscem wypadowym w trakcie pobytu. Inne udogodnienia, które oferuje obiekt to przechowalnia bagaży i pralnia samoobsługowa.

ZAREZERWUJ

Zarezerwuj samochód na lotnisku w Rzymie

Zwiedzanie Rzymu i korzystanie z niezliczonych atrakcji z pewnością ułatwi wypożyczony samochód. Pozwoli on również w dojeździe z/na lotnisko. Skorzystaj z naszej oferty: Tania - wypożyczalnia to miejsce, w którym możesz zarezerwować samochód w wybranym przez Ciebie mieście, zarówno w kraju jak i zagranicą. Oferujemy kilkanaście tysięcy lokalizacji na całym świecie. Każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie!

ZAREZERWUJ

Zarezerwuj parking

Jeśli wybierasz się na lotnisko w Bydgoszczy własnym samochodem z zamiarem pozostawienia go aż do swojego powrotu - zarezerwuj już dzisiaj miejsce parkingowe. Tanio, bezpiecznie i pewnie!

ZAREZERWUJ

Przydatne informacje

Skorzystaj z informacji zebranych przez nas w przewodniku turystycznym o Rzymie takich jak:

Potrzebujesz walizki kabinowej?