Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli od 18 lat-1+
  • Młodzież 12-18 lat-0+
  • Dzieci 2-12 lat-0+
  • Niemowlęta do 2 lat-0+
  • Wybierz
Szukaj
  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 500 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny
Tanie loty. Szybko i wygodnie.

Treść główna

Weekend w Brukseli - tanie loty - 78 zł w dwie strony!

Weekend w Brukseli - tanie loty - 78 zł w dwie strony!

Bruksela!

Miasto gdzie nowoczesność spotyka się z piękną starą tradycją! Parlament europejski - centrum Unii Europejskiej, nowoczesne biurowce, królestwo garniturów i nienagannie wyprasowanych koszul. Obok urocza starówka z przepięknym rynkiem, na którym bajecznie oświetlony ratusz, słynna czarna kamienica, a wieczorami kawiarnie i restauracje przy blasku świec.

A to jeszcze nie koniec. Ogromne Atomium, belgijska czekolada i gofry i dużo więcej! Sprawdźcie sami!

Kontynuuj czytanie

Tanie loty do Brukseli - 78zł w dwie strony! Przedłużony weekend za 235 zł (lot+hotel)!!

Tanie loty do Brukseli - 78zł w dwie strony! Przedłużony weekend za 235 zł (lot+hotel)!!

Piękna i niezwykła Bruksela w kwietniu dostępna w świetnej cenie! 

Tanie loty na pokładach linii Ryanair i bardzo dobra oferta noclegowa jaką dla was znaleźliśmy, składają się na okołoweekendową rewelacyjną propozycję!

Bruksela to nie tylko europarlament, miasto ma piękną starówkę z niezwykłym rynkiem, którego zdjęcie możecie właśnie podziwiać. Słynne na całym świecie belgijskie frytki z majonezem, gofry z czekoladą, czy rewelacyjne mule przy belgijskim piwie, skuszą każdego.

Nie zapomnijcie zwiedzić Atomium! Zapraszamy!

Kontynuuj czytanie

Tanie loty do Brukseli - 78 zł w dwie strony!!

Tanie loty do Brukseli - 78 zł w dwie strony!!

Świetna cena lotu do Brukseli z Gdańska! Zapraszamy na przedłużony weekend do stolicy Belgii!

Dlaczego Bruksela? To wyjątkowe miasto dla całej Europy. Tutaj w wysokich, szklanych wieżowcach mieści się Europarlament i zapadają najważniejsze decyzje. Bruksela to też piękne stare miasto. Zjawiskowy Grand Place, na którym mieści się majestatyczny ratusz. Rynek otoczony starymi kamienicami, w których pełno jest nastrojowych kawiarni i restauracji serwujących pyszne piwa i mule, belgijskie czekoladki w pachnących sklepikach, Atomium oraz rozległe parki.

Na pewno warto! Zapraszamy!

Kontynuuj czytanie

Jarmark Bożonarodzeniowy w Brukseli za 78 zł!

Jarmark Bożonarodzeniowy w Brukseli za 78 zł!

Już dziś mamy dla Was propozycję zaplanowania pierwszego weekendu grudnia na jednym z najbardziej znanych w Europie Jarmarków Bożonarodzeniowych. Spędź kilka przedświątecznych dni w Brukseli smakując lokalne przysmaki, kupując choinkowe ozdoby i jeżdżąc na łyżwach w blasku lampek na świątecznych drzewkach. Jeśli lubicie tego typu miejsca to już dziś kupcie bilety lotnicze, gdyż podana cena - 78 zł dotyczy każdego i nie jest wymagane posiadanie karty WDC. Loty na trasie Gdańsk - Bruksela odbywa się linią Wizzair.

Kontynuuj czytanie

Bruksela na weekend za 78 zł!

Bruksela na weekend za 78 zł!

​Bruksela to piękne miasto z zachwycającą starówką, na której znajduje się między innymi stary Ratusz czy Czarna Kamienica. Wokół rynku, na małych uliczkach ciągną się klimatyczne restauracyjki serwujące najlepsze na świecie mule i piwo. Ludzie bawią się tutaj do białego rana w pubach lub kawiarniach.

Prócz ścisłego centrum Bruksela niesie zwiedzającym dużo innych atrakcji: Atomium, piękne parki, sieć rowerów miejskich na których można zwiedzać miasto, czy nowoczesna część miasta z Parlamentem Europejskim. Weekend to stanowczo za mało, aby zobaczyć to wszystko! 

Tym razem jednak prezentujemy wam ofertę weekendową, którą poszerzyć można o piątek, jeśli macie takie możliwości. 

Kontynuuj czytanie

Nawigacja dodatkowa