Treść strony

Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli od 18 lat-1+
  • Młodzież 12-18 lat-0+
  • Dzieci 2-12 lat-0+
  • Niemowlęta do 2 lat-0+
  • Wybierz
Szukaj
  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 500 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny
Tanie loty. Szybko i wygodnie.

Treść główna

Sardynia z Warszawy w maju za 442 zł (lot+hotel)!!

Sardynia z Warszawy w maju za 442 zł (lot+hotel)!!

Dziś urlop w cenie, która jest na prawdę świetna! Proponujemy wam wypoczynek na Sardynii w cenie 442 zł od osoby (uwaga można ją jeszcze obniżyć)! Loty na Sardynię z Warszawy kosztują dziś tylko 261 zł w obie strony, do tego noclegi w fantastycznej willi z basenem za 363 zł za pokój (w pokoju zatrzymać się mogą 2 - 4 osób, zatem cena zależy od ilości gości i może wynosić nawet 15 zł od osoby!)! Aby dolecieć na Sardynię z Warszawy, musimy przesiąść się w Mediolanie.

Warto rozważyć zamówienie Karty Kredytowej Raiffeisen Polbank Wizz Air. Dzięki niej otrzymacie darmowe członkostwo w Wizz Discount Club - wartość 139 zł oraz 500 punktów o równowartości 50 zł na start! Zamów swoją kartę już dziś>>

Termin: 14.05. - 21.05.

Zarezerwuj lot

b2ap3_thumbnail_Warszawa-Mediolan.png

Proponowana przesiadka zakłada szybką zmianę samolotu na lotnisku w Bergamo. Dla osób, które nie chcą planować tak szybkich przesiadek istnieje możliwość zakupu biletu dzień później - bilety do Alghero 15.05.15r dostępne są w tej samej cenie.

b2ap3_thumbnail_Mediolan-Alghero.png

Zarezerwuj hotel

Najtańsze hotele, hostele i apartamenty znajdziesz na : www.booking.com i www.tani-hotel.com.pl. My wyszukaliśmy dla was ofertę noclegu w pięknej willi, w miejscowości Stintino, w której apartament dla 2 - 4 osób kosztuje zaledwie 363 zł za sześć dni. Przy czterech osobach cena wynosi 15 zł za osobę za noc. Willa posiada swój własny basen.

b2ap3_thumbnail_hotel-Sardynia.png

Zarezerwuj

Zarezerwuj samochód

Sardynia jest piękną wyspą, warto zobaczyć ją całą. Dla takiej wycieczki warto rozważyć wynajem samochodu. Propozycje zebrane z kilku największych wypożyczalni znajdziecie w naszej wyszukiwarce. Cena wynajmu jest naprawdę świetna!

Zarezerwuj

Zarezerwuj parking

Jeśli na lotnisko Chopina w Warszawie planujecie dostać się własnym samochodem, warto skorzystać z naszej wyszukiwarki parkingów i zarezerwować parking online. 

Zarezerwuj

Przydatne informacje

Dużo ciekawych wiadomości znajdziecie w naszym Przewodniku. Warto przeczytać również:

Potrzebujesz walizki kabinowej?