Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli od 18 lat-1+
  • Młodzież 12-18 lat-0+
  • Dzieci 2-12 lat-0+
  • Niemowlęta do 2 lat-0+
  • Wybierz
Szukaj
  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 500 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny
Wszystkie linie lotnicze. Rezerwuj wygodnie.

Treść główna

Wenecja już za 125zł! Loty w kwietniu!

Wenecja już za 125zł! Loty w kwietniu!

Wenecja kojarzy się wszystkim z romantycznym miastem poprzecinanym licznymi kanałami, po których pływają gondole ze śpiewającymi gondolierami i zakochanymi parami na pokładzie. Drugim popularnym skojarzeniem jest wenecki karnawał. Jednak Wenecja oferuje odwiedzającym o wiele więcej. W mieście koniecznie trzeba zobaczyć miejsca takie jak chociażby Most Westchnień, Pałac Dożów, Plac Św. Marka, Bazylikę Św. Marka oraz pobliskie wysepki: niesamowicie kolorową Burano, Murano, na której wytwarzane jest słynne weneckie szkło oraz Lido. 

Jeżeli chcielibyście zobaczyć Wenecję, koniecznie skorzystajcie z naszej poniższej propozycji. Dzięki dzisiejszej ofercie dostaniecie się tam już za około 125zł! Loty odbywają się bezpośrednio z Pragi w terminie 13-17.04.2016.

Kontynuuj czytanie

Majówka w Wenecji! Loty za 160zł!

Majówka w Wenecji! Loty za 160zł!

Wenecja kojarzy się z licznymi kanałami i pływającymi po nich gondolami będącymi jednym z symboli tego położonego na wielu wysepkach miasta. Nie ma tam samochodów, przez co ruch odbywa się jedynie drogą wodną lub na piechotę. W trakcie niespiesznego zwiedzania Wenecji zobaczcie plac św. Marka, Pałac Dożów, Most Rialto oraz Most Westchnień. Koniecznie wybierzcie się również na niesamowicie kolorową wysepkę Burano oraz Murano, na której produkowane jest słynne weneckie szkło.

Co powiecie na podróż do Wenecji w terminie 1-4.05.2016? Loty odbywają się z Pragi i kosztują tylko 160zł! Najwyższa pora zaplanować weekend majowy!

Kontynuuj czytanie

Wenecja z Pragi za 94zł! 4 dniowy pobyt - przeloty, noclegi w centrum i śniadania - za 358zł!

Wenecja z Pragi za 94zł! 4 dniowy pobyt - przeloty, noclegi w centrum i śniadania - za 358zł!

Wenecja kojarzy się z licznymi kanałami, gondolami i maskami karnawałowymi we wszystkich możliwych kolorach. Nie ma tam samochodów, przez co cały ruch odbywa się drogą wodną lub na piechotę. Sprzyja to niespiesznemu odkrywaniu malowniczych zakątków tego niezwykłego, położonego na licznych wysepkach miasta. W trakcie pobytu w Wenecji, wybierzcie się koniecznie na niesamowicie kolorową wysepkę Burano oraz na Murano, na której produkowane jest słynne weneckie szkło. 

Kolejne skojarzenie z Wenecją dotyczy najczęściej wysokich cen. Jednak dzięki naszej ofercie na podróż do tego miasta nie będziecie musieli wydać fortuny! Do Wenecji dostaniecie się w niskiej cenie z Pragi. Za bezpośrednie loty w terminie 16-20.02.2016 zapłacicie jedynie 94zł! Do tanich lotów proponujemy również tani hotel położony w samym sercu Wenecji. Dzięki naszej ofercie, za całą podróż zapłacicie jedynie 358zł!

Kontynuuj czytanie

Nawigacja dodatkowa