Treść strony

Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli od 18 lat-1+
  • Młodzież 12-18 lat-0+
  • Dzieci 2-12 lat-0+
  • Niemowlęta do 2 lat-0+
  • Wybierz
Szukaj
  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 500 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny
Tanie loty. Szybko i wygodnie.

Treść główna

Porcja ciekawych aplikacji podróżnych

Porcja ciekawych aplikacji podróżnych

Oslo - największe miasto Norwegii będące zarazem jej stolicą. Do głównych atrakcji miasta zaliczają się zamek i forteca Akershus oraz pałac królewski. Miłośnicy muzeów też znajdą tam coś dla siebie - muzeum statku polarnego Fram lub muzeum łodzi Wikingów to tylko dwa z licznych muzeów znajdujących się w tym mieście. Tym razem proponujemy Wam lot na przedłużony kwietniowy weekend z Modlina już za 48zł!

W tej cenie można również polecieć na dłuższy pobyt wybierając wylot w dniu 22.04.2015 i powrót 27.04.2015.

Jako że lot odbywa się na pokładzie linii Ryanair, w cenie biletu są dwa bagaże podręczne - oprócz zwykłego bagażu podręcznego o wadze do 10kg i maksymalnych wymiarach 55cm x 40cm x 20cm – na pokład można zabrać także drugi bagaż podręczny o wymiarach nie większych niż 35x20x20 cm. Cena jest dostępna dla wszystkich.

Zarezerwuj lot

b2ap3_thumbnail_Warszawa-Oslo-22.04.2015.jpg

Bilet można zarezerwować w naszym Centrum Rezerwacji. Otrzymujesz dzięki temu: polskojęzyczną obsługę zapewnioną przez konsultantów infolinii, pakiet rabatów na zakupy i usługi, przydatne w każdej podróży, tj. wynajem samochodu, zakup walizki lub przewodników turystycznych czy możliwość otrzymania faktury VAT za bilet. Możesz też płacić kartą, przelewem (zwykłym i online), gotówką oraz przez PayPal.

ZAREZERWUJBilet można zarezerwować również na stronie linii lotniczej Ryanair.

ZAREZERWUJ

Zarezerwuj hotel w Oslo

Noclegi w Oslo do najtańszych nie należą, ale mamy dla Was propozycję spędzenia trzech nocy w sali koedukacyjnej w dobrze ocenianym obiekcie za 519zł dla dwóch osób. To niecałe 87zł za noc dla jednej osoby.

b2ap3_thumbnail_Hotel-w-Oslo.jpg

ZAREZERWUJ

Zarezerwuj samochód

Jeśli nie jesteście zainteresowani zwiedzaniem Oslo, proponujemy wynajem samochodu. Norwegia to kraj pięknych krajobrazów, warto więc wybrać się na przejażdżkę poza miasto.

ZAREZERWUJ

Parking

Wybieracie się na lotnisko własnym samochodem i potrzebujecie miejsca, gdzie będziecie mogli bezpiecznie zostawić swoje auto na czas urlopu? Nic prostszego - możecie skorzystać z naszej wyszukiwarki parkingów znajdujących się w okolicy lotniska w Modlinie. Ceny zaczynają się już od 40zł za 3 dni.

ZAREZERWUJ

Przydatne informacje o Oslo

Potrzebujesz walizki kabinowej?