Treść strony

Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli od 18 lat-1+
  • Młodzież 12-18 lat-0+
  • Dzieci 2-12 lat-0+
  • Niemowlęta do 2 lat-0+
  • Wybierz
Szukaj
  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 500 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny
Tanie loty.Szybko i wygodnie.

Treść główna

Co się stanie z lotniskiem Tempelhof?

Mimo że blisko sto kilometrów od morza, to właśnie morze nadaje bieg życiu miasta. Hamburg - główna giełda towarowa Europy i drugi pod względem wielkości europejski port to niemieckie okno na świat. Dzięki nieustannej wymianie handlowej miasto odzyskuje swój blask nawet w najbardziej zapomnianych zakątkach, łącząc przy tym klasykę z nowoczesnością.

Nie można być w Hamburgu i nie dać się zahipnotyzować pracy portu. Co prawda dostęp do jego zakamarków jest mocno ograniczony, ale można wybrać się w rejs łodzią kursującą po portowych basenach aby z bliska zobaczyć ogromne maszyny, statki czy dźwigi pracujące non stop. Oprócz portu (oszałamiającego także nocą) Hamburg oferuje mnóstwo innych atrakcji: hanzeatyckie kamienice, kościoły uwodzące architekturą a tuż obok dzielnica St.Pauli nazywana dzielnicą grzesznych pokus. To tu muzycznych szlifów nabierali sami Beatelsi! Ich wierni fani mogą dotrzeć do klubu INDRA, gdzie koncertowała grupa. Sam plac przed lokalem nazwano na ich cześć i oczywiście, jak na Hamburg przystało, zaprojektowano łącząc klasykę i nowoczesność.

Z kolei dla smakoszy polecany jest targ rybny działający w niedzielę od 5 do 9:30.

Jeszcze inną atrakcję stanowi park miniatur, w którym głównym punktem jest zajmująca powierzchnię 150 metrów kwadratowych makieta lotniska z 45. miniaturami samolotów.

Zarezerwuj lot

Wszystko to i wiele więcej jest na wyciągnięcie ręki. Lot na trasie Gdańsk - Hamburg - Gdańsk w terminie 17-19 kwietnia będzie nas kosztował 113 zł w przypadku posiadania członkostwa w klubie Wizz Discount i podróżując jedynie z bagażem podręcznym, którego wymiary nie przekraczają 42 x 32 x 25 cm. b2ap3_thumbnail_wizz.png 

Warto rozważyć zamówienie Karty Kredytowej Raiffeisen Polbank Wizz Air. Dzięki niej otrzymacie darmowe członkostwo w Wizz Discount Club ­ wartość 139 zł oraz 500 punktów o równowartości 50 zł na start! Zamów swoją kartę już dziś>>

Bilety zarezerwować można na stronie przewoźnika ZAREZERWUJ

Zarezerwuj hotel

Za dwie noce w pokóju dwuosobowym możemy zapłacić już od 186 zł za osobę.

b2ap3_thumbnail_ham.png

 

ZAREZERWUJ

 

Zarezerwuj samochód

ZAREZERWUJ

Potrzebujesz walizki kabinowej?