Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli od 18 lat-1+
  • Młodzież 12-18 lat-0+
  • Dzieci 2-12 lat-0+
  • Niemowlęta do 2 lat-0+
  • Wybierz
Szukaj
  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 500 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny
Wszystkie linie lotnicze. Rezerwuj wygodnie.

Treść główna

Lato 2016: Wenecja z Wrocławia za 228zł w dwie strony!

Lato 2016: Wenecja z Wrocławia za 228zł w dwie strony!

Lubicie planować wcześniej? Warto się przekonać i już teraz zarezerwować wymarzony urlop w Wenecji na lato 2016!

Polecicie tam bezpośrednio z Wrocławia za 228zł w dwie strony!

To miasto jest z pewnością jednym z najpiękniejszych i najczęściej odwiedzanych miast świata. Tysiące krętych i ciasnych uliczek, rozśpiewani gondolierzy i kolorowe maski.

Polećcie tam i zakochajcie się w tym mieście! Będziecie mieli na to tydzień! 

Jeśli macie ochotę możecie również zwiedzić okoliczne miasteczka korzystając z przewoźnika Trenitalia lub wynajętego samochodu.
Kontynuuj czytanie

Urlop na Krecie za 332,50zł z Wrocławia (w cenie przeloty i 3* hotel!)

Urlop na Krecie za 332,50zł z Wrocławia (w cenie przeloty i 3* hotel!)

​​Kilka dni temu informowaliśmy Was o tanich przelotach na Kretę z Warszawy, dzisiaj proponujemy greckie wakacje mieszkańcom Wrocławia!

Piaszczyste plaże, słońce i błękitne morze... sprawią, że pobyt na tej greckiej wyspie to wymarzony, beztroski urlop! Jeśli zastanawialiście się co robić w kwietniu u mamy dla Was idealną propozycję!

Nie warto czekać na ostatnią chwilę skoro już za 332,50zł możecie zarezerwować 4-dniowy pobyt na tej pięknej wyspie! Właśnie tyle Was wyniosą przeloty bezpośrednie z Wrocławia oraz zakwaterowanie w 3* hotelu!

Kontynuuj czytanie

Bolonia z Wrocławia za 128zł w dwie strony!

Bolonia z Wrocławia za 128zł w dwie strony!

Co powiecie na Włochy? Macie okazje polecieć do Bolonii w świetnej cenie z Wrocławia! Pierwszy lot jeszcze w tym miesiącu!

To doskonały pomysł na spędzenie urlopu w północnych Włoszech na przełomie marca i lutego. Dokladny termin to 24.02-02.03!

Włoskie miasto słynnie m.in z najstarszego w Europie, powstałego w 1088 roku, uniwersytetu bolońskiego. Warto wybrać się na Piazza Maggiore z piękną fontanną Neptuna czy wejść na jedną z dwóch wież (dla turystów dostępna jest Asinelli) i podziwiać panoramę miasta.

Kontynuuj czytanie

Słoneczny urlop na Krecie za 482zł z Wrocławia!

Słoneczny urlop na Krecie za 482zł z Wrocławia!

Kilka dni temu proponowaliśmy wypoczynek w Grecji mieszkańcom Warszawy, tym razem coś dla podróżników z Wrocławia!
Bezspośrednie przeloty za 298zł w dwie strony i bardzo tanie zakwaterowanie!

Kreta proponuje... piaszczyste plaże, słońce i błękitne morze, czyli Wasze wielkie greckie wakacje na wyciągnięcie ręki! Jeśli zastanawialiście się co robić w kwietniu mamy dla Was idealną propozycję!

Nie warto czekać na ostatnią chwilę skoro już za 497 zł możecie zarezerwować tygodniowy pobyt na tej pięknej wyspie! Właśnie tyle Was wyniosą przeloty bezpośrednie z Wroclawia oraz zakwaterowanie w 3* hotelu!
Kontynuuj czytanie

Spędź Walentynki w Paryżu! 128 zł za bilety lotnicze w dwie strony!

Spędź Walentynki w Paryżu! 128 zł za bilety lotnicze w dwie strony!

​Walentynki w Paryżu w rewelacyjnej cenie! 

Chyba nie ma lepszej lokalizacji na spędzenie Walentynek niż Paryż! Przekonaj się i Ty, że Paryż inspiruje każdego kto choć raz zasmakuje w atmosferze brukowanych ulic, okrytych mgłą mostów i stylowych kawiarni. 

 Za pięciodniowy pobyt zapłacimy 632 zł za osobę - cena obejmuje bilety lotnicze za 128 zł oraz pięć noclegów w Paryżu za 504 zł od osoby za cały pobyt. W cenę noclegu mamy wliczone śniadania a obiekt ma bardzo dobrą lokalizację.

Kontynuuj czytanie

Lato 2016 - tanie loty do Wenecji w lipcu! 278 zł w dwie strony!

Lato 2016 - tanie loty do Wenecji w lipcu! 278 zł w dwie strony!

Tygodniowy pobyt w Wenecji w lipcu za 1 279 zł! W cenę mamy wliczone noclegi w obiekcie o wysokim standardzie ze śniadaniami i bilety lotnicze! W podróż wyruszamy z Wrocławia.

Za cały pobyt zapłacimy 1 279 zł za osobę - cena obejmuje bilety lotnicze za 278 zł (Wrocław - Wenecja - Wrocław) oraz siedem noclegów w Wenecji za 1 001 zł od osoby za cały pobyt. W cenę noclegów mamy wliczone śniadania.

Tego pięknego miasta na wodzie nie trzeba nikomu przedstawiać. Punkty obowiązkowe do zobaczenia to na pewno :  Most Westchnień, Pałac Dożów, Plac Św. Marka, Bazylika Św. Marka, Canale Grande (najsłynniejszy wenecki kanał)! Poza tym niezliczone kanały, gondole...a to wszystko wpisane na listę UNESCO.

Kontynuuj czytanie

Tanie loty do Paryża! Niecałe 63 zł w dwie strony!

Tanie loty do Paryża! Niecałe 63 zł w dwie strony!

Krótki wypad do Paryża w rewelacyjnej cenie!

Przekonaj się, że Paryż inspiruje każdego kto choć raz zasmakuje w atmosferze brukowanych ulic, okrytych mgłą mostów i stylowych kawiarni.Tym razem proponujemy krótki wypad do Paryża w lutym. Wylatujemy 1 lutego a wracamy już 3  lutego wieczorem więc jest to idealna propozycja dla osób nie mogących/nie chcących planować dłuższego urlopu.

 Za cały pobyt zapłacimy 311 zł za osobę - cena obejmuje bilety lotnicze za 62,80 zł oraz dwa noclegi w Paryżu za 248 zł od osoby za cały pobyt. W cenę noclegu mamy wliczone śniadania a obiekt ma bardzo dobrą lokalizację.

Kontynuuj czytanie

Tanie loty na Kretę w kwietniu z Wrocławia! 248 zł w dwie strony!

Tanie loty na Kretę w kwietniu z Wrocławia! 248 zł w dwie strony!

Tygodniowy urlop w kwietniu na Krecie w rewelacyjnej cenie!

Macie już prezenty dla wszystkich najbliższych? Może chcecie coś jeszcze dokupić?Proponujemy kupno biletów lotniczych na Kretę w kwietniu! Wysunięta najdalej na południe i największa z wysp greckich - Kreta słynie z czystego, błękitnego morza, piaszczystych plaż i słońca. Właśnie tam mamy możliwość spędzić cudowne siedem dni w kwietniu!

Zapraszamy w podróż na Kretę w naprawdę dobrej cenie - 836 zł za osobę za cały pobyt! Cena ta obejmuje koszt przelotów za 248 zł na trasie Wrocław - Kreta - Wrocław oraz siedem noclegów za 588 zł od osoby w standardzie trzech gwiazdek! W cenę noclegów mamy wliczone śniadania a obiekt ma rewelacyjną lokalizację!

Kontynuuj czytanie

Kreta bezpośrednio z Wrocławia w kwietniu za 298 zł!

Kreta bezpośrednio z Wrocławia w kwietniu za 298 zł!

4 dni w kwietniu na Krecie w rewelacyjnej cenie!

Wysunięta najdalej na południe i największa z wysp greckich -  Kreta słynie z czystego, błękitnego morza, piaszczystych plaż i słońca. Właśnie tam mamy możliwość spędzić cudowne cztery dni w kwietniu!

Zapraszamy w podróż na Kretę w naprawdę dobrej cenie - 636 zł za osobę za cały pobyt! Cena ta obejmuje koszt przelotów za 298 zł na trasie Wrocław - Chania - Wrocław oraz cztery noclegi za 338 zł od osoby w standardzie trzech gwiazdek! W cenę noclegów mamy wliczone śniadania a obiekt ma rewelacyjną lokalizację!

Kontynuuj czytanie

Paryż z Wrocławia za 78 zł!

Paryż z Wrocławia za 78 zł!

​Dziś proponujemy Wam noworoczną podróż do Paryża. Jeśli chcielibyście spędzić początek roku w romantycznej stolicy Francji to już dziś skorzystajcie z naszej promocji. Za bezpośredni lot z Wrocławia zapłacicie tylko 78 zł. Paryż to idealne miejsce aby spędzić miło czas i zobaczyć znane na całym świecie atrakcje. Zobacz wyjątkową wieżę Eiffla, Luwr oraz Katedrę Notre-Dame.

Kontynuuj czytanie

Paryż na Dzień Kobiet za 148 zł! Cena jest dostępna dla wszystkich!

Paryż na Dzień Kobiet za 148 zł! Cena jest dostępna dla wszystkich!
Dzień Kobiet w Paryżu!

Ostatnio proponowaliśmy podróż do Paryża w czasie Święta Zakochanych. Tym razem proponujemy krótki wypad do Paryża aby świętować Dzień Kobiet. Wylatujemy 7 marca a wracamy już 9 marca wieczorem więc jest to idealna propozycja dla osób nie mogących/nie chcących planować dłuższego urlopu. Za cały pobyt zapłacimy 985 zł za osobę - cena obejmuje bilety lotnicze za 148 zł oraz dwa noclegi w Paryżu za 488 zł od osoby za cały pobyt. W cenę noclegu mamy wliczone śniadania.

Kontynuuj czytanie

Walentynki w Paryżu za 148 zł!

Walentynki w Paryżu za 148 zł!

​Tygodniowy pobyt w Paryżu w lutym za 987 zł (bilety lotnicze + noclegi ze śniadaniami)! 

Jeżeli Walentynki mają być romantyczne to koniecznie trzeba je spędzić w Paryżu! W naszym przewodniku turystycznym o Paryżu znajdziemy wiele praktycznych informacji o tym pięknym mieście. Przekonaj się, że Paryż inspiruje każdego kto choć raz zasmakuje w atmosferze brukowanych ulic, okrytych mgłą mostów i stylowych kawiarni. W okresie Święta Zakochanych zobaczmy miasto w innej niż na co dzień odsłonie - przystrojone ulice i witryny sklepowe na pewno na długo zapadną w pamięci. 

We wskazaną wyżej cenę mamy wliczone noclegi i bilety lotnicze! W podróż wyruszymy z Wrocławia. Cena obejmuje bilety lotnicze za 148 zł (Wrocław - Paryż - Wrocław) oraz siedem noclegów w Paryżu za 839 zł od osoby za cały pobyt. W cenę noclegów mamy wliczone śniadania.

Kontynuuj czytanie

Przedłużony weekend w Paryżu z Wrocławia za 78 zł!

Przedłużony weekend w Paryżu z Wrocławia za 78 zł!

Przedłużony weekend w Paryżu w grudniu za 507 zł (bilety lotnicze + noclegi ze śniadaniami)!

W naszym przewodniku turystycznym o Paryżu znajdziemy wiele praktycznych informacji o tym pięknym mieście. Przekonaj się, że Paryż inspiruje każdego kto choć raz zasmakuje w atmosferze brukowanych ulic, okrytych mgłą mostów i stylowych kawiarni. W Paryżu będziemy w czasie przedświątecznym. Da nam to możliwość ujrzenia miasta w jeszcze piękniejszej odsłonie - przystrojone ulice i witryny sklepowe na pewno na długo zapadną w pamięci. Poza tym mamy możliwość jazdy na łyżwach na samej wieży Eiffla!

We wskazaną wyżej cenę mamy wliczone noclegi i bilety lotnicze! W podróż wyruszymy z Wrocławia. Cena obejmuje bilety lotnicze za 78 zł (Wrocław - Paryż - Wrocław) oraz trzy noclegi w Paryżu za 429 zł od osoby za cały pobyt. W cenę noclegów mamy wliczone śniadania.

Kontynuuj czytanie

10 dni w Alicante za 982 zł! W cenie bilety lotnicze i noclegi ze śniadaniami!

10 dni w Alicante za 982 zł! W cenie bilety lotnicze i noclegi ze śniadaniami!

Alicante w październiku z Wrocławia w rewelacyjnej cenie!

Za cały pobyt zapłacimy 982 zł za osobę - cena obejmuje bilety lotnicze za 308 zł (Wrocław - Alicante - Wrocław) oraz dziesięć noclegów w Alicante za 674 zł od osoby za cały pobyt (pokój dwuosobowy). W cenę noclegów mamy wliczone śniadania.

Bogata historia, zabytki, charakterystyczna architektura o niskiej zabudowie i kilometry pięknych piaszczystych plaż bez wątpienia zachęcają do wyboru właśnie tej lokalizacji na swój urlop! Pamiętać należy również o rewelacyjnych warunkach pogodowych. Właściwie zawsze świeci tu slońce (nawet nazwa Alicante pochodzi od arabskiego słowa oznaczającego -źródło światła) - pobyt więc musi być udany.

Kontynuuj czytanie

Paryż na przełomie września i października za 78 zł!

Paryż na przełomie września i października za 78 zł!

Tydzień w Paryżu na przełomie września i października za 735 zł (bilety lotnicze + noclegi)!

Śladem informacji z naszego przewodnka turystycznego o Paryżu opisującym to miejsce jako miasto pisarzy, malarzy, mody i zakochanych i przez wielu nadal uważane za kulturalną stolicę świata. Przekonaj się, że Paryż inspiruje każdego kto choć raz zasmakuje w atmosferze brukowanych ulic, okrytych mgłą mostów i stylowych kawiarni.

Kontynuuj czytanie

Nawigacja dodatkowa