Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli od 18 lat-1+
  • Młodzież 12-18 lat-0+
  • Dzieci 2-12 lat-0+
  • Niemowlęta do 2 lat-0+
  • Wybierz
Szukaj
  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 500 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny
Wszystkie linie lotnicze. Rezerwuj wygodnie.

Treść główna

Paryż za 78 zł! Propozycje z 5 polskich miast!

Paryż za 78 zł! Propozycje z 5 polskich miast!

Paryż to jedno z tych miejsc, które każdy powinien zobaczyć chociaż raz w życiu. Przygotowaliśmy dla Was zestawienie lotów do najbardziej romantycznego miasta świata już za 78 zł w dwie strony! 

Kontynuuj czytanie

Spędź Walentynki w Paryżu! 128 zł za bilety lotnicze w dwie strony!

Spędź Walentynki w Paryżu! 128 zł za bilety lotnicze w dwie strony!

​Walentynki w Paryżu w rewelacyjnej cenie! 

Chyba nie ma lepszej lokalizacji na spędzenie Walentynek niż Paryż! Przekonaj się i Ty, że Paryż inspiruje każdego kto choć raz zasmakuje w atmosferze brukowanych ulic, okrytych mgłą mostów i stylowych kawiarni. 

 Za pięciodniowy pobyt zapłacimy 632 zł za osobę - cena obejmuje bilety lotnicze za 128 zł oraz pięć noclegów w Paryżu za 504 zł od osoby za cały pobyt. W cenę noclegu mamy wliczone śniadania a obiekt ma bardzo dobrą lokalizację.

Kontynuuj czytanie

Tanie loty do Paryża! Niecałe 63 zł w dwie strony!

Tanie loty do Paryża! Niecałe 63 zł w dwie strony!

Krótki wypad do Paryża w rewelacyjnej cenie!

Przekonaj się, że Paryż inspiruje każdego kto choć raz zasmakuje w atmosferze brukowanych ulic, okrytych mgłą mostów i stylowych kawiarni.Tym razem proponujemy krótki wypad do Paryża w lutym. Wylatujemy 1 lutego a wracamy już 3  lutego wieczorem więc jest to idealna propozycja dla osób nie mogących/nie chcących planować dłuższego urlopu.

 Za cały pobyt zapłacimy 311 zł za osobę - cena obejmuje bilety lotnicze za 62,80 zł oraz dwa noclegi w Paryżu za 248 zł od osoby za cały pobyt. W cenę noclegu mamy wliczone śniadania a obiekt ma bardzo dobrą lokalizację.

Kontynuuj czytanie

Paryż na Dzień Kobiet za 148 zł! Cena jest dostępna dla wszystkich!

Paryż na Dzień Kobiet za 148 zł! Cena jest dostępna dla wszystkich!
Dzień Kobiet w Paryżu!

Ostatnio proponowaliśmy podróż do Paryża w czasie Święta Zakochanych. Tym razem proponujemy krótki wypad do Paryża aby świętować Dzień Kobiet. Wylatujemy 7 marca a wracamy już 9 marca wieczorem więc jest to idealna propozycja dla osób nie mogących/nie chcących planować dłuższego urlopu. Za cały pobyt zapłacimy 985 zł za osobę - cena obejmuje bilety lotnicze za 148 zł oraz dwa noclegi w Paryżu za 488 zł od osoby za cały pobyt. W cenę noclegu mamy wliczone śniadania.

Kontynuuj czytanie

Walentynki w Paryżu za 148 zł!

Walentynki w Paryżu za 148 zł!

​Tygodniowy pobyt w Paryżu w lutym za 987 zł (bilety lotnicze + noclegi ze śniadaniami)! 

Jeżeli Walentynki mają być romantyczne to koniecznie trzeba je spędzić w Paryżu! W naszym przewodniku turystycznym o Paryżu znajdziemy wiele praktycznych informacji o tym pięknym mieście. Przekonaj się, że Paryż inspiruje każdego kto choć raz zasmakuje w atmosferze brukowanych ulic, okrytych mgłą mostów i stylowych kawiarni. W okresie Święta Zakochanych zobaczmy miasto w innej niż na co dzień odsłonie - przystrojone ulice i witryny sklepowe na pewno na długo zapadną w pamięci. 

We wskazaną wyżej cenę mamy wliczone noclegi i bilety lotnicze! W podróż wyruszymy z Wrocławia. Cena obejmuje bilety lotnicze za 148 zł (Wrocław - Paryż - Wrocław) oraz siedem noclegów w Paryżu za 839 zł od osoby za cały pobyt. W cenę noclegów mamy wliczone śniadania.

Kontynuuj czytanie

Przedłużony weekend w Paryżu z Wrocławia za 78 zł!

Przedłużony weekend w Paryżu z Wrocławia za 78 zł!

Przedłużony weekend w Paryżu w grudniu za 507 zł (bilety lotnicze + noclegi ze śniadaniami)!

W naszym przewodniku turystycznym o Paryżu znajdziemy wiele praktycznych informacji o tym pięknym mieście. Przekonaj się, że Paryż inspiruje każdego kto choć raz zasmakuje w atmosferze brukowanych ulic, okrytych mgłą mostów i stylowych kawiarni. W Paryżu będziemy w czasie przedświątecznym. Da nam to możliwość ujrzenia miasta w jeszcze piękniejszej odsłonie - przystrojone ulice i witryny sklepowe na pewno na długo zapadną w pamięci. Poza tym mamy możliwość jazdy na łyżwach na samej wieży Eiffla!

We wskazaną wyżej cenę mamy wliczone noclegi i bilety lotnicze! W podróż wyruszymy z Wrocławia. Cena obejmuje bilety lotnicze za 78 zł (Wrocław - Paryż - Wrocław) oraz trzy noclegi w Paryżu za 429 zł od osoby za cały pobyt. W cenę noclegów mamy wliczone śniadania.

Kontynuuj czytanie

Nawigacja dodatkowa