Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli od 18 lat-1+
  • Młodzież 12-18 lat-0+
  • Dzieci 2-12 lat-0+
  • Niemowlęta do 2 lat-0+
  • Wybierz
Szukaj
  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 500 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny
Tanie loty. Szybko i wygodnie.

Treść główna

Tanie loty na Kos z Krakowa! 178 zł w dwie strony!

Tanie loty na Kos z Krakowa! 178 zł w dwie strony!

​Tygodniowy urlop w kwietniu na Kos za 431 zł!

Wybierz się na jedną z najpiękniejszych i najspokojniejszych wysp archipelagu Dodekanez! Właśnie tam mamy możliwość spędzić siedem dni na początku kwietnia! 7 dni na pewno wystarczy nam na odpoczynek i na dokładne zwiedzenie wyspy.

Zapraszamy w podróż na Kos w naprawdę dobrej cenie - 431 zł za osobę za cały pobyt! Cena ta obejmuje koszt przelotów za 178 zł na trasie Kraków - Kos - Kraków oraz siedem noclegów za 253 zł od osoby w standardzie trzech gwiazdek! W cenę noclegów mamy wliczone śniadania!

Kontynuuj czytanie

Tanie loty z Krakowa na Kos! 258 zł w dwie strony!

Tanie loty z Krakowa na Kos! 258 zł w dwie strony!

Tygodniowy urlop na przełomie marca i kwietnia na Kos za 643 zł!

Wybierz się na jedną z najpiękniejszych i najspokojniejszych wysp archipelagu Dodekanez! Właśnie tam mamy możliwość spędzić siedem dni na przełomie marca i kwietnia! 7 dni na pewno wystarczy nam na odpoczynek i na dokładne zwiedzenie wyspy.

Zapraszamy w podróż na Kos w naprawdę dobrej cenie - 643 zł za osobę za cały pobyt! Cena ta obejmuje koszt przelotów za 258 zł na trasie Kraków - Kos - Kraków oraz siedem noclegów za 385 zł od osoby w standardzie trzech gwiazdek! W cenę noclegów mamy wliczone śniadania a obiekt ma rewelacyjną lokalizację!

Kontynuuj czytanie

Pafos z Krakowa w ostatnim tygodniu marca za 268 zł!

Pafos z Krakowa w ostatnim tygodniu marca za 268 zł!

Wiosnę przywitamy w słonecznym Pafos w rewelacyjnej cenie! 

Wybierz się w podróż na Cypr pod koniec marca - 602 zł za osobę za cały pobyt! Cena ta obejmuje koszt przelotów za 268 zł na trasie Kraków - Pafos - Kraków oraz osiem noclegów za 334 zł od osoby w standardzie trzech gwiazdek! W cenę noclegów mamy wliczone śniadania a obiekt ma rewelacyjną lokalizację!

To właśnie tutaj, według mitologii greckiej, u wybrzeży Pafos narodziła się z morskiej piany bogini miłości Afrodyta. Ze względu na mnogość zabytków miasto zostało wpisane na listę światowego dziedzictwa kultury UNESCO. Spotkamy tutaj m.in. Grobowce Królewskie, zamek bizantyjski czy starożytne mozaiki rzymskie. Dla miłośników wypoczynku czekają natomiast piękne piaszczyste plaże wyróżnione certyfikatem Błękitna Flaga.

Kontynuuj czytanie

Tanie loty z Krakowa do Hamburga w marcu! 104 zł w dwie strony!

Tanie loty z Krakowa do Hamburga w marcu! 104 zł w dwie strony!

Czas na Hamburg w marcu! 

Za sześciodniowy pobyt w Hamburgu zapłacimy jedynie 566 zł za osobę - cena obejmuje bilety lotnicze za 104zł (Kraków - Hamburg - Kraków) oraz pięć noclegów na miejscu za 462 zł od osoby za cały pobyt.

Chcecie zobaczyć największy (i najbardziej znany) port morski w Niemczech? Mimo, że miasto bez wątpienia ma charakter przemysłowy czeka tam na nas wiele miejsc,które warto zobaczyć. Są to m.in. słynny Targ Rybny, stuletnia Dzielnica Spichlerzy, Czerwona Dzielnica czy największy w Europie (drugi na świecie) cmentarz na pewno zrobi na nas wrażenie. To tam czeka na nas największy ogród japoński w Europie - zespół parkowy Planten un Blomen składa się właśnie z ogrodu japońskiego, palmiarni i ogrodu botanicznego.

Miasto rozdzielone jest rzeką i i licznymi jeziorami jednak liczne mosty i kładki powodują, że obie części są łatwo dostępne zarówno dla pieszych jak i rowerzystów. Ciekawostką jest to, ze w Hamburgu jest więcej mostów niż w samej Wenecji!

Kontynuuj czytanie

Tanie loty na Kos z Krakowa na wiosnę! 248 zł w dwie strony!

Tanie loty na Kos z Krakowa na wiosnę! 248 zł w dwie strony!

​Tygodniowy urlop na przełomie marca i kwietnia na Kos za 619 zł!

Wybierz się na jedną z najpiękniejszych i najspokojniejszych wysp archipelagu Dodekanez! Właśnie tam mamy możliwość spędzić siedem dni na przełomie marca i kwietnia! 7 dni na pewno wystarczy nam na odpoczynek i na dokładne zwiedzenie wyspy.

Zapraszamy w podróż na Kos w naprawdę dobrej cenie - 619 zł za osobę za cały pobyt! Cena ta obejmuje koszt przelotów za 248 zł na trasie Kraków - Kos - Kraków oraz siedem noclegów za 371 zł od osoby w standardzie trzech gwiazdek! W cenę noclegów mamy wliczone śniadania a obiekt ma rewelacyjną lokalizację!

Kontynuuj czytanie

Tanie loty do Pafos z Krakowa! 129 zł w jedną stronę!

Tanie loty do Pafos z Krakowa! 129 zł w jedną stronę!

Rozpocznij wiosnę 2016 w Pafos w rewelacyjnej cenie!

Wybierz się w podróż na Cypr w naprawdę dobrej cenie - 423 zł za osobę za cały pobyt! Cena ta obejmuje koszt przelotów za 238 zł na trasie Kraków - Pafos - Kraków oraz cztery noclegi za 185 zł od osoby w standardzie czterech gwiazdek! Obiekt ma rewelacyjną lokalizację!

Kontynuuj czytanie

Tydzień na Sycylii w kwietniu za 748 zł!

Tydzień na Sycylii w kwietniu za 748 zł!

Tym razem proponujemy Wam podróż w kwietniu do Trapani z Krakowa w rewelacyjnej cenie 748 zł za osobę! Cena ta obejmuje koszt przelotów na trasie Kraków - Trapani - Kraków oraz 7 noclegów ze śniadaniami w cenie!

Kwiecień to idealny miesiąc dla podróżników, którzy chcą odpocząć i zwiedzić Trapani unikając tłumów turystów. Pogoda nas na pewno nie zawiedzie!

Kontynuuj czytanie

Kos z Krakowa na wiosnę za 248 zł! Cena dostępna dla wszystkich!

Kos z Krakowa na wiosnę za 248 zł! Cena dostępna dla wszystkich!

Kos na przełomie marca i kwietnia w rewelacyjnej cenie!

 Zapraszamy w podróż na Kos w naprawdę dobrej cenie - 627 zł za osobę za cały pobyt! Cena ta obejmuje koszt przelotów za 248 zł na trasie Kraków - Kos - Kraków oraz siedem noclegów za 379 zł od osoby w standardzie trzech gwiazdek! W cenę noclegów mamy wliczone śniadania a obiekt ma rewelacyjną lokalizację!

Kontynuuj czytanie

Sardynia bezpośrednio z Krakowa w kwietniu za 298 zł!

Sardynia bezpośrednio z Krakowa w kwietniu za 298 zł!

10 dni na Sardynii w kwietniu rewelacyjnej cenie!

Tym razem proponujemy Wam podróż w kwietniu do Cagliari z Krakowa w naprawdę dobrej cenie 1 264 zł za osobę! Cena ta obejmuje koszt przelotów na trasie Kraków - Cagliari - Kraków oraz 10 noclegów w standardzie pięciu gwiazdek! W cenę noclegów mamy wliczone śniadania.

Piękna architektura, parki narodowe, antyczne zabytki, malownicze plaże i włoska kuchnia stworzą idealne warunki do wypoczynku dla każdego. A pogoda nas na pewno nie zawiedzie!

Kontynuuj czytanie

Bolonia na Mikołajki z Krakowa za 80 zł! Cena dostępna dla wszystkich!

Bolonia na Mikołajki z Krakowa za 80 zł! Cena dostępna dla wszystkich!
Bolonia z Krakowa w grudniu w rewelacyjnej cenie!
Tym razem zapraszamy Was do Bolonii z Krakowa! W mieście spędzimy m.in. Mikołajki. Pamiętajmy jednak, że nasza podróż odbywa się poza sezonem i bez tłumów turystów więc mamy możliwość poznać miasto na spokojnie, bez pośpiechu.
Za 5 dni w Bolonii zapłacimy jedynie 810 zł za osobę - cena obejmuje bilety lotnicze za 80 zł oraz pięć noclegów w ścisłym centrum miasta za 730 zł od osoby za cały pobyt (w pokoju dwuosobowym w  bardzo dobrym standardzie). W cenę noclegów mamy wliczone śniadania.
Kontynuuj czytanie

Alicante z Krakowa za 178 zł!

Alicante z Krakowa za 178 zł!

12 dni w Alicante z Krakowa w rewelacyjnej cenie!

Za cały pobyt w Alicante zapłacimy 951 zł za osobę - cena obejmuje bilety lotnicze za 178 zł (Kraków - Alicante - Kraków) oraz dwanaście noclegów w Alicante za 773 zł od osoby za cały pobyt (pokój dwuosobowy). W cenę noclegów mamy wliczone śniadania.

Bogata historia, zabytki, charakterystyczna architektura o niskiej zabudowie i kilometry pięknych piaszczystych plaż bez wątpienia zachęcają do wyboru właśnie tej lokalizacji! Pamiętać należy również o rewelacyjnych warunkach pogodowych. Właściwie zawsze świeci tu słońce (nawet nazwa Alicante pochodzi od arabskiego słowa oznaczającego -źródło światła) - więc pobyt nawet w lutym musi być udany. Temperatura powietrza w styczniu będzie na pewno przyjemniejsza niż w Polsce.

Kontynuuj czytanie

Spędź Walentynki w Alicante!

Spędź Walentynki w Alicante!

Walentynki w Alicante!

Tym razem proponujemy wypad do Alicante aby świętować Dzień Zakochanych. Wylatujemy 10 lutego a wracamy 15 lutego wieczorem. Jest to idealna propozycja dla osób nie mogących/nie chcących planować dłuższego urlopu. Za cały pobyt zapłacimy 811 zł za osobę - cena obejmuje bilety lotnicze za 328 zł oraz pięć noclegów w Alicante za 483 zł od osoby za cały pobyt. W cenę noclegu mamy wliczone śniadania.

Bogata historia, zabytki, charakterystyczna architektura o niskiej zabudowie i kilometry pięknych piaszczystych plaż bez wątpienia zachęcają do wyboru właśnie tej lokalizacji! Pamiętać należy również o rewelacyjnych warunkach pogodowych. Właściwie zawsze świeci tu słońce (nawet nazwa Alicante pochodzi od arabskiego słowa oznaczającego -źródło światła) - więc pobyt nawet w lutym musi być udany.

Kontynuuj czytanie

Nawigacja dodatkowa