Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli od 18 lat-1+
  • Młodzież 12-18 lat-0+
  • Dzieci 2-12 lat-0+
  • Niemowlęta do 2 lat-0+
  • Wybierz
Szukaj
  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 500 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny
Tanie loty. Szybko i wygodnie.

Treść główna

Nowy Jork za 1367 zł!

Nowy Jork za 1367 zł!

​​Wall Street, Statua Wolności, Most Brookliński, Times Square, Empire State Building, Broadway, Metropolitan Museum, setki atrakcji, tysiące neonów, miliony ludzi - to wszystko może zaoferować tylko jedno miasto na ziemi - Nowy Jork. Po raz kolejny amerykański sen jest na wyciągnięcie ręki! Tym razem znaleźliśmy doskonałe ceny biletów z Krakowa. Zapłacicie za nie jedynie 1367 zł! Jeśli jesteście już szczęśliwymi posiadaczami amerykańskiej wizy - klucza do bram USA, nie możecie przegapić tej okazji!

Kontynuuj czytanie

Nowy Jork za 1288 zł!

Nowy Jork za 1288 zł!

​Wall Street, Statua Wolności, Most Brookliński, Times Square, Empire State Building, Broadway, Metropolitan Museum, setki atrakcji, tysiące neonów, miliony ludzi - to wszystko może zaoferować tylko jedno miasto na ziemi - Nowy Jork. Po raz kolejny amerykański sen jest na wyciągnięcie ręki! Tym razem znaleźliśmy doskonałe ceny biletów z Berlina. Zapłacicie za nie jedynie 1288 zł! Jeśli jesteście już szczęśliwymi posiadaczami amerykańskiej wizy - klucza do bram USA, nie możecie przegapić tej okazji!

Kontynuuj czytanie

Lato 2016: 8 dni na Hawajach w domku na drzewie za 3758 zł!

Lato 2016: 8 dni na Hawajach w domku na drzewie za 3758 zł!

​Bardziej popularnej rajskiej wyspy chyba nie można sobie wyobrazić. Jeśli marzyliście o podróży na Hawaje to jest ku temu doskonała okazja! Mamy dla Was loty z Pragi w cenie 2881 zł - z bagażem rejestrowanym! A na miejscu noclegi o jakich również marzyliście, bo w domku... na drzewie! Tak, to wszystko za łączną cenę 3758 zł, to tyle co wakacje all inclusive gdzieś w hiszpańskim kurorcie ale wrażeń porównać się nie da! 

Przypominamy o konieczności posiadania wizy amerykańskiej.

Kontynuuj czytanie

Tanie bilety lotnicze do Los Angeles za 1571 zł!

Tanie bilety lotnicze do Los Angeles za 1571 zł!

Zapraszamy Was dziś w podróż do Miasta Aniołów. Magiczne miasto znane wszystkim z filmów i seriali możecie poznać podczas podróży już w październiku. Jeśli marzycie aby spędzić 10 dni w samym sercu Hollywood i spotkać na ulicach gwiazdy światowego kina to już dziś zaplanujcie swoją podróż do Stanów Zjednoczonych.

Kontynuuj czytanie

Nowy Jork z Krakowa za 1361 zł!

Nowy Jork z Krakowa za 1361 zł!

​Wall Street, Statua Wolności, Most Brookliński, Times Square, Empire State Building, Broadway, Metropolitan Museum, setki atrakcji, tysiące neonów, miliony ludzi - to wszystko może zaoferować tylko jedno miasto na ziemi - Nowy Jork. Po raz kolejny amerykański sen jest na wyciągnięcie ręki! Tym razem znaleźliśmy doskonałe ceny biletów z Krakowa. Zapłacicie za nie jedynie 1361 zł! Jeśli jesteście już szczęśliwymi posiadaczami amerykańskiej wizy - klucza do bram USA, nie możecie przegapić tej okazji!

Kontynuuj czytanie

Lato 2016: Chicago za 1599 zł w dwie strony!

Lato 2016: Chicago za 1599 zł w dwie strony!

Pojawiły się świetne ceny lotów do Chicago! Na pokładach linii United Airlines lecimy do USA za 1599 zł w dwie strony! Loty startują i lądują w Berlinie. Do berlina dojedziecie na pokładach autobusów rejsowych z większości dużych miast w Polsce. Dolecieć tutaj można również z Rzeszowa. Loty dostępne są w kilku terminach, które sprawdzicie w naszym Kalendarzu lotów.

Jeśli szukacie również taniego hotelu, polecamy zatrzymać się w Homestay In Belmont Cragin, gdzie za 14 nocy zapłacicie 1080 zł za osobę, w przypadku rezerwacji pokoju dla dwóch osób! Zapraszamy!

Kontynuuj czytanie

HIT! Lato 2016 na Florydzie: Miami za 1673 zł z Polski!

HIT! Lato 2016 na Florydzie: Miami za 1673 zł z Polski!

​Tak, tegoroczne lato możecie spędzić na Florydzie! Jeśli tylko jesteście szczęśliwymi posiadaczami amerykańskiej wizy to nie możecie przegapić tej okazji. Z Gdańska przez Oslo na Florydę dostaniecie się już za 1673 zł! To mogą być wakacje życia!

Kontynuuj czytanie

Nowy Jork na majówkę w gorącej cenie! Lecimy za 864 zł!!

Nowy Jork na majówkę w gorącej cenie! Lecimy za 864 zł!!

​Prawdziwy hit! Loty do Nowego Jorku za 864 zł w dwie strony! Bilety w tej cenie dostępne są na trasie Ateny - Nowy Jork - Mińsk, na pokładach Turkish Airlines. 

Do Aten dolecieć można na pokładach tanich linii lotniczych z Warszawy, z Mińska wrócimy autobusami rejsowymi do większości dużych miast w Polsce. 

Zapraszamy!

Kontynuuj czytanie

Nowy Jork z Warszawy za 1359 zł!

Nowy Jork z Warszawy za 1359 zł!

Wow! Świetna cena!

Loty z Warszawy do Nowego Jorku mają rewelacyjną cenę! Takiej okazji dawno nie było! 

Jakiś czas temu proponowaliśmy wam tanie loty z Oslo, tym razem nie trzeba nigdzie dolatywać! Bardzo dobra oferta lotów pojawiła się z Warszawy na pokładach linii Ukraine International. Ale uwaga! Lot powrotny w tej ofercie ląduje w Wilnie. Z Wilna do Polski dostaniecie się na pokładach rejsowych linii autobusowych.

Loty do Nowego Jorku w tej cenie proponujemy wam w rewelacyjnym terminie - na przełomie kwietnia i maja, czyli na majówkę!  Jeśli wolicie polecieć do USA w innym terminie skorzystajcie z wyszukiwarki wybierając przelot złożony. Dostępne terminy od końca marca do końca grudnia 2016!

Zapraszamy!

Kontynuuj czytanie

Majówka w Nowym Jorku! Loty z Warszawy za 1729 zł z bagażem rejestrowanym!

Majówka w Nowym Jorku! Loty z Warszawy za 1729 zł z bagażem rejestrowanym!

​​Po raz kolejny amerykański sen jest na wyciągnięcie ręki! Tym razem znaleźliśmy doskonałe ceny prosto na majówkę! Za bilety lotnicze zapłacicie 1729 zł, a w cenie jest już bagaż rejestrowany! Jeśli jesteście już szczęśliwymi posiadaczami amerykańskiej wizy - klucza do bram USA, nie możecie przegapić tej okazji! 

Wall Street, Statua Wolności, Most Brookliński, Times Square, Empire State Building, Broadway, Metropolitan Museum, setki atrakcji, tysiące neonów, miliony ludzi - to wszystko może zaoferować tylko jedno miasto na ziemi - Nowy Jork. Jego niepowtarzalna atmosfera unosi się nad miastem, przenosząc każdego turystę w świat iluzji. Miejsce pełne magii, blichtru i szklanych wieżowców. Ogrom wrażeń może przytłoczyć, ale tylko na chwilę. Później przychodzi zachwyt i uczucie, że marzenia się spełniają!​ Jeśli tydzień na zobaczenie wszystkiego co oferuje Nowy Jork to dla Was za mało, możecie wydłużyć pobyt o kolejne 7 dni. Ceny biletów nie powinny wzrosnąć.

Kontynuuj czytanie

Tanie loty na Florydę: Miami za 1719 zł z Gdańska!

Tanie loty na Florydę: Miami za 1719 zł z Gdańska!

Znaleźliśmy dla Was połączenia lotnicze z Gdańska na Florydę w bardzo atrakcyjnej cenie! Do Miami polecicie już za 1719 zł! Jeszcze tylko amerykańska wiza w kieszeni i amerykański sen może stać się rzeczywistością! 

Miami to centrum światowych finansów, handlu międzynarodowego, kultury, mediów, rozrywki i sztuki! W 2008 roku magazyn Forbes wyróżnił Miami jako „najczystsze miasto Stanów Zjednoczonych", biorąc pod uwagę całoroczną czystość powietrza, wody pitnej, ulic, „zielone" obszary, a także wdrażane programy recyklingowe. Miasto leży w strefie tropikalnego klimatu monsunowego, z całorocznym okresem z letnimi temperaturami, więc o pogodę możecie być spokojni. Biały piasek i lazurowa woda wspaniale oddają nastrój i klimaty tropików. do tego mnóstwo kafejek, barów i restauracji z widokiem na ocean. Miami Beach nigdy nie zasypia!

Kontynuuj czytanie

Tanie loty do Nowego Jorku 1175 zł w dwie strony!

Tanie loty do Nowego Jorku 1175 zł w dwie strony!

Świetna cena lotów do Nowego Jorku!

Znaleźliśmy dla was super ofertę na przeloty z Oslo do Nowego Jorku w maju! Lot w dwie strony kosztuje zaledwie 1175 zł! Do Oslo w bardzo dobrych cenach latamy z większości dużych miast w Polsce. może być jednak wymagana zmiana lotniska.

Nowy Jork to wizytówka Ameryki. Stany Zjednoczone rozpoznawane są dzięki Statule Wolności, tutaj mieści się większość rozpoznawalnych na kontynencie atrakcji kojarzonych z American Dream!

Dziś zapraszamy was na poznanie Ameryki!

Kontynuuj czytanie

San Francisco za 1298 zł z Krakowa!

San Francisco za 1298 zł z Krakowa!

​Podróż do Stanów Zjednoczonych to ciągle wasz niedościgniony American Dream? Możecie to zmienić już za 1298 zł! Tyle kosztują bowiem loty w obu kierunkach na trasie Kraków - Oslo - Oakland (San Francisco).

Zachodnie wybrzeże USA urzeka swoim krajobrazem. Półwysep, na którym wylądujemy otoczony jest przez Ocean Spokojny na zachodzie, zatokę San Francisco na wschodzie i cieśninę Golden Gate na północy. San Francisco to miasto wielu ciekawostek architektonicznych i urbanistycznych. Poza słynnym, wspomnianym wcześniej i przedstawionym na zdjęciu obok mostem to także malownicza Lombard Street, Ferry Building, Chinatown czy Coit Tower. A jeśli pamiętacie z dzieciństwa film „Pełna chata", to musicie wiedzieć, że rodzina, o której opowiadał ten serial, mieszkała przy Steiner Street, tuż przy bardzo malowniczym, położonym na wzgórzu, zajmującym cztery kwartały niewielkim parku Alamo Square. Chociaż sama zabudowa nie jest stara, to bardziej przypomina ono ośrodek europejski, niż amerykański. Ale aby się o tym przekonać musicie skorzystać z poniższej oferty!

Kontynuuj czytanie

Nowy Jork za 1542 zł w dwie strony! Bagaż rejestrowany w cenie!

Nowy Jork za 1542 zł w dwie strony! Bagaż rejestrowany w cenie!

​Po raz kolejny amerykański sen jest na wyciągnięcie ręki! Tym razem znaleźliśmy doskonałe ceny za przeloty w dwie strony na trasie Warszawa - Kijów - Nowy Jork. Za bilety lotnicze zapłacicie 1542 zł, a w cenie jest już bagaż rejestrowany! Jeśli jesteście już szczęśliwymi posiadaczami amerykańskiej wizy - klucza do bram USA, nie możecie przegapić tej okazji! Wall Street, Statua Wolności, Most Brookliński, Times Squere, Empire State Building, Broadway, Metropolitan Museum, setki atrakcji, tysiące neonów, miliony ludzi - to wszystko może zaoferować tylko jedno miasto na ziemi - Nowy Jork. Jego niepowtarzalna atmosfera unosi się nad miastem, przenosząc każdego turystę w świat iluzji. Miejsce pełne magii, blichtru i szklanych wieżowców. Ogrom wrażeń może przytłoczyć, ale tylko na chwilę. Później przychodzi zachwyt i uczucie, że marzenia się spełniają!

Kontynuuj czytanie

Floryda last minute: Miami z Gdańska za 1383 zł!

Floryda last minute: Miami z Gdańska za 1383 zł!

​Jeśli jesteście szczęśliwymi posiadaczami amerykańskiej wizy i możecie sobie pozwolić na urlop jeszcze w styczniu takiej okazji nie możecie przegapić! Z Gdańska do Miami z przesiadką w Brukseli polecicie za 1383 zł! Miami leży w strefie tropikalnego klimatu monsunowego, z całorocznym okresem z letnimi temperaturami, więc o pogodę możecie być spokojni. Biały piasek i lazurowa woda wspaniale oddają nastrój i klimaty tropików. Tutaj również znajdziemy promenadę usianą palmami, wzdłuż której powstały jak grzyby po deszczu liczne kafejki, bary i restauracje z widokiem na ocean. Miami Beach nigdy nie zasypia! Miami to w końcu centrum światowych finansów, handlu międzynarodowego, kultury, mediów, rozrywki i sztuki! W 2008 roku magazyn Forbes wyróżnił je jako „najczystsze miasto Stanów Zjednoczonych", biorąc pod uwagę całoroczną czystość powietrza, wody pitnej, ulic, „zielone" obszary, a także wdrażane programy recyklingowe. Czy słusznie? Przekonajcie się sami!

Kontynuuj czytanie

Nawigacja dodatkowa