Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli od 18 lat-1+
  • Młodzież 12-18 lat-0+
  • Dzieci 2-12 lat-0+
  • Niemowlęta do 2 lat-0+
  • Wybierz
Szukaj
  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 500 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny
Tanie loty. Szybko i wygodnie.

Treść główna

Bruksela za 60 zł w dwie strony!

Bruksela za 60 zł w dwie strony!

Belgijskie czekoladki, Atomium, piękna starówka... w Brukseli nie można się nudzić. To piękne miasto zwiedzać można godzinami! A my mamy dla Was bilety w rewelacyjnych cenach! Loty w dwie strony z Warszawy, na pokładach linii Ryanair kosztują dziś 60 zł! Zapraszamy!

Kontynuuj czytanie

Wiosenny tydzień w Brukseli - tanie loty - 78 zł w dwie strony!

Wiosenny tydzień w Brukseli - tanie loty - 78 zł w dwie strony!

​Zapraszamy w kwietniu do Brukseli!

Piękna stolica Belgii na wiosnę w fantastycznej cenie! Lecimy za 78 zł w dwie strony, a nocleg mamy dla was już za 76 zł za osobę, za noc!

Bruksela to miasto pełne atrakcji! Zachwycająca starówka, stary ratusz, urocze kamieniczki, restauracyjki i puby, w których zjeść możemy pyszne mule i skosztować belgijskiego piwa, sprawiają, że klimat starego miasta przyciąga każdego!

Nieco dalej siedziba Parlamentu Europejskiego, imponujące szklane wieżowce i powiewające flagi wszystkich państw unii, piękne parki, pełne kwiatów, Atomium, Zamek Królewski.. Bruksela jest pełna atrakcji!

Zapraszamy!

Kontynuuj czytanie

Tanie loty do Brukseli - 78 zł w dwie strony!!

Tanie loty do Brukseli - 78 zł w dwie strony!!

Świetna cena lotu do Brukseli z Gdańska! Zapraszamy na przedłużony weekend do stolicy Belgii!

Dlaczego Bruksela? To wyjątkowe miasto dla całej Europy. Tutaj w wysokich, szklanych wieżowcach mieści się Europarlament i zapadają najważniejsze decyzje. Bruksela to też piękne stare miasto. Zjawiskowy Grand Place, na którym mieści się majestatyczny ratusz. Rynek otoczony starymi kamienicami, w których pełno jest nastrojowych kawiarni i restauracji serwujących pyszne piwa i mule, belgijskie czekoladki w pachnących sklepikach, Atomium oraz rozległe parki.

Na pewno warto! Zapraszamy!

Kontynuuj czytanie

Mikołajkowy weekend w malowniczej Brugii za 120 zł (lot + transfer)

Mikołajkowy weekend w malowniczej Brugii za 120 zł (lot + transfer)

Brugia to jedno z najpiękniejszych miast w Belgii. Nie bez powodu nazywane jest "Flandryjską Wenecją". Przez miasto przepływają liczne kanały, które nadają jej uroku i sprawiają, że można się w Brugii zakochać. Mamy dziś propozycję spędzenia przedłużonego grudniowego weekendu w tym urokliwym belgijskim mieście. Posmakuj przepysznej czekolady, wybierz się do muzeum frytek i przepłyń się łódka w samym sercu Brugii.

Jeśli chcesz poznać to piękne miasto to skorzystaj z naszej oferty. Lot z Gdańska do Brukseli w terminie 4-7 grudnia kupisz już za 78 zł. Transfer z lotniska z przewoźnikiem Flibco to koszt od 10 euro w obie strony.

Kontynuuj czytanie

Nawigacja dodatkowa