Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli od 18 lat-1+
  • Młodzież 12-18 lat-0+
  • Dzieci 2-12 lat-0+
  • Niemowlęta do 2 lat-0+
  • Wybierz
Szukaj
  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 500 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny
Tanie loty. Szybko i wygodnie.

Treść główna

Zestawienie: Londyn od 78 zł! Ze wszystkich miast!

Zestawienie: Londyn od 78 zł! Ze wszystkich miast!

Tej jesieni Londyn ma wyjątkowo dobre ceny! Loty ze wszystkich lotnisk w Polsce nie przekraczają kwoty 200 zł za bilety w dwie strony! A większość ofert zaczyna się w cenie 78 zł. Niektóre tanie bilety znajdują się w ofercie linii Wizz Air i wymagają posiadania członkostwa WDC, pozostałe oferuje nam Ryanair.

Lecimy z: Warszawy, Gdańska, Katowic, Wrocławia, Szczecina, Poznania, Bydgoszczy, Łodzi, Krakowa i Rzeszowa!

Kontynuuj czytanie

Dusseldorf na przedłużony weekend za 98 zł

Dusseldorf na przedłużony weekend za 98 zł

​Potrzebujecie krótkiej odskoczni od rzeczywistości? A może będzie potrzebny odpoczynek po owocnych przygotowaniach do świąt? Na te i inne okoliczności polecamy krótki wypad do naszych zachodnich sąsiadów. Proponujemy przedłużony weekend w Dusseldorfie w styczniu. Za bilety lotnicze w obie strony zapłacicie tylko 98 zł. Poniżej znajdziecie również propozycję noclegu. Są jacyś zainteresowani?

Kontynuuj czytanie

Szkocja na późną jesień za 158 zł w dwie strony!

Szkocja na późną jesień za 158 zł w dwie strony!

​Bardzo dobra oferta lotów do Glasgow z Bydgoszczy! To piękne miasto leżące w Szkocji dziś dostępne jest dla podróżników za 158 zł w dwie strony!

Glasgow to nowoczesne miasto, pełne atrakcji. Jest tutaj dużo ciekawych muzeów, takich jak pełna niezwykłych dzieł sztuki Gallery of Modern Art (GOMA), czy piękny ogród botaniczny, monumentalne katedry, a nawet Blair Drummond Safari Park, czyli miejsce w którym poczuć można się jak w Afryce!

Wieczorem Glasgow tętni życiem. Pełno tutaj jest pubów i knajpek w których czas płynie niepostrzeżenie do białego rana, często odbywają się imprezy kulturalne i festiwale. Jeśli ciekawi jesteście jak wygląda życie w Szkocji, Glasgow jest najlepszym wyborem na poznanie tego regionu świata!

Kontynuuj czytanie

Z Bydgoszczy do Dusseldorfu za 89 zł!

Z Bydgoszczy do Dusseldorfu za 89 zł!

Dusseldorf jest idealnym miejscem na krótki city break. Krótki lot samolotem, bilety w rewelacyjnej cenie i możemy miło spędzić przedłużony weekend w innym kraju. Nasza propozycja obejmuje 4 dniowy pobyt w Dusseldorfie, poniżej znajdziecie również propozycję noclegu w centrum miasta. 

Co warto zobaczyć podczas swojego pobytu? Szczególnie godne uwagi są m.in MadienHafen (dawna dzielnica portowa), deptak nad Renem, który zachęca do długich spacerów, a także liczne muzea i galerie sztuki, które zdecydowanie dorównują tym w Londynie czy Paryżu.

Kontynuuj czytanie

Nawigacja dodatkowa