Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli od 18 lat-1+
  • Młodzież 12-18 lat-0+
  • Dzieci 2-12 lat-0+
  • Niemowlęta do 2 lat-0+
  • Wybierz
Szukaj
  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 500 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny
Tanie loty. Szybko i wygodnie.

Treść główna

Lato 2016: Kopenhaga za 198 zł w dwie strony!

Lato 2016: Kopenhaga za 198 zł w dwie strony!

Zapraszamy do pięknej stolicy Danii! Loty do Kopenhagi z Berlina na pokładach linii Easy Jet kosztują dziś 198 zł w dwie strony! Do Berlina dojedziecie na pokładach autobusów rejsowych z większości dużyszch, polskich miast.

W Kopenhadze tanie noclegi znajdziecie w Hotelu Euroglobe, gdzie za 7 nocy zapłacicie 956 zł za osobę, w przypadku rezerwacji pokoju dla dwóch osób. Zapraszamy!

Kontynuuj czytanie

Kopenhaga za 211 zł w dwie strony!

Kopenhaga za 211 zł w dwie strony!

Bardzo dobra oferta lotów do stolicy Danii, Kopenhagi! Za loty w dwie strony na pokładach linii Easy Jet zapłacicie 211 zł! Samolot startuje i ląduje w Berlinie, do którego dojedziecie na pokładach autobusów rejsowych z większości dużych polskich miast.

Tanie noclegi znajdziecie w Hotelu Euroglobe, gdzie w najtańszej opcji za 5 nocy zapłacicie 618 zł, w przypadku rezerwacji pokoju dla trzech osób. Zapraszamy!

Kontynuuj czytanie

Kopenhaga i Sztokholm w jednej podróży za 124 zł!

Kopenhaga i Sztokholm w jednej podróży za 124 zł!

​Zapraszamy w podróż po Skandynawii! Mamy dla Was loty do dwóch stolic - szwedzkiego Sztokholmu i duńskiej Kopenhagi. Poznajcie skandynawskie perełki już za 124 zł! To łączna cena wszystkich lotów na trasie Gdańsk - Sztokholm - Kopenhaga. 

Kontynuuj czytanie

Czerwcowy weekend w Kopenhadze za 189 zł!

Czerwcowy weekend w Kopenhadze za 189 zł!

​Bardzo dobra oferta lotów do stolicy Danii! Loty do Kopenhagi na weekend dostępne są za 189 zł w dwie strony! Podróżujemy na pokładach linii Easy Jet, startujemy w Berlinie. Do Berlina dojechać można na pokładach autobusów rejsowych z większości polskich miast, lub dolecieć z Rzeszowa.

W Kopenhadze polecamy zatrzymać się w Lavilla Guesthouse, gdzie za 2 noce zapłacicie 225 zł za osobę, w przypadku rezerwacji pokoju dla dwóch osób. Zapraszamy!

Kontynuuj czytanie

Weekend w czerwcu w Kopenhadze za 157 zł!

Weekend w czerwcu w Kopenhadze za 157 zł!

Weekend w Kopenhadze w czerwcu! To świetna propozycja kiedy bilety kosztują zaledwie 157 zł w dwie strony! A tyle dziś kosztują bilety z Berlina na pokładach linii Easy Jet. Do Berlina możecie dojechać na pokładach autobusów rejsowych z większości dużych polskich miast, dolecicie tutaj również w dobrej cenie z Rzeszowa.

My dorzucamy wam nocleg w Lavilla Guesthouse, gdzie za dwa dni zapłacicie 226 zł za osobę, w przypadku rezerwacji pokoju dla dwóch osób. Zapraszamy!

Kontynuuj czytanie

Tanie bilety lotnicze z Warszawy do Kopenhagi za 127 zł!

Tanie bilety lotnicze z Warszawy do Kopenhagi za 127 zł!

Dziś zapraszamy Was do Danii. Kopenhaga może się poszczycić niezwykle kameralnym klimatem. Kraina Hansa Christiana Andersena wraz z baśniową syrenką są teraz na wyciągnięcie ręki w bardzo dobrej cenie 127 zł. Niepowtarzalnego klimatu dodaje również Danii jej położenie - jest ona malowniczo umiejscowiona nad cieśniną Sund na dwóch wyspach: Amager oraz Zelandia. 

Już dziś zarezerwujcie lot i spędźcie ciekawie przedłużony weekend w Kopenhadze. Będąc w Kopenhadze koniecznie musicie się wybrać w odwiedziny do Syrenki, która jest niekwestionowanym symbolem miasta. Urozmaiceniem wycieczki będzie również spacer po malowniczym porcie. Zapraszamy do stolicy Danii już w maju.

Kontynuuj czytanie

Kopenhaga na przedłużony weekend za 175 zł w dwie strony!

Kopenhaga na przedłużony weekend za 175 zł w dwie strony!

Zapraszamy do Kopenhagi w kwietniu! 

Wiosenny wypad do stolicy Danii to świetny pomysł na przedłużony weekend. Kopenhaga to idealne miasto do zwiedzania i jest tutaj na prawdę dużo atrakcji. Katedra Rosklide, dwa pałace królewskie, Cytadela Kastellet czy Okrągła Wieża, z której widać piękną panoramę miasta, to obowiązkowe punkty do zobaczenia. 

Najbardziej charakterystycznym miejscem na mapie miasta jest posąg Małej Syrenki w kopenhaskim porcie. Rzeźba ma już ponad sto lat i jest największa atrakcją turystyczną.

Zapraszamy!

Kontynuuj czytanie

Tanie bilety lotnicze do Kopenhagi z Lublina za 127 zł!

Tanie bilety lotnicze do Kopenhagi z Lublina za 127 zł!

Dziś mamy dla Was propozycję spędzenia 4 majowych dni w Kopenhadze. Wybierzcie się do kraju Hansa Christiana Andersena, zobaczcie baśniową syrenkę i odwiedźcie Muzeum Miasta Kopenhagi. W duńskiej stolicy zwiedzić możecie piękne pałace, cytadelę, jedno z najsłynniejszych europejskich akwariów oraz niesamowitą dzielnicę Christiania, której społeczność uzyskała od duńskich władz niezależny status. Warto zajrzeć również nad najbardziej malowniczy kanał Nyhavn, nad którym królują różnokolorowe kamienice. Dania skrywa w sobie wiele miejsc godnych obejrzenia, dlatego najwyższa pora ją odwiedzić.

Kopenhaga jest dziś w zasięgu Waszych możliwości dzięki bardzo dobrej cenie – 127 zł w obie strony. Zarezerwuj lot liniami Ryanair i Wizzair i spędź udany wypoczynek w Kopenhadze.

Kontynuuj czytanie

Weekend w Kopenhadze z Warszawy za 124 zł

Weekend w Kopenhadze z Warszawy za 124 zł

Byłeś już w najczęściej odwiedzanym skandynawskim mieście? Jeśli nie to zapraszamy do spędzenia jednego z kwietniowych weekendów w pięknej Kopenhadze! Stolica Danii ma nam naprawdę wiele do zaoferowania - słynne ogrody Tivoli (jedne z największych parków rozrywki na świecie), Muzeum Calsberga, Fontanna Bocianów, symbol miasta - pomnik Małej Syrenki czy liczne zabytki. To tylko jedne z wielu miejsc, które warto odwiedzić przy okazji weekendowego pobytu w Kopenhadze. Warto również wybrać się na spokojny spacer wśród kolorowych, pełnych uroku i ducha Hansa Christiana Andersena uliczek i kamieniczek. 

Za lot z Warszawy do Kopenhagi z przesiadką w Sztokholmie zapłacicie jedynie 124 zł. Nie zastanawiajcie się ani chwili dłużej. Spędźcie kilka dni w tym pięknym mieście już na wiosnę.

Kontynuuj czytanie

Tanie bilety lotnicze z Warszawy do Kopenhagi za 125 zł!

Tanie bilety lotnicze z Warszawy do Kopenhagi za 125 zł!

Dziś mamy dla Was propozycję spędzenia 5 marcowych dni w Kopenhadze. Wybierzcie się do kraju Hansa Christiana Andersena, zobaczcie baśniową syrenkę i odwiedźcie Muzeum Miasta Kopenhagi. W duńskiej stolicy zwiedzić możecie piękne pałace, cytadelę, jedno z najsłynniejszych europejskich akwariów oraz niesamowitą dzielnicę Christiania, której społeczność uzyskała od duńskich władz niezależny status. Warto zajrzeć również nad najbardziej malowniczy kanał Nyhavn, nad którym królują różnokolorowe kamienice. Dania skrywa w sobie wiele miejsc godnych obejrzenia, dlatego najwyższa pora ją odwiedzić.

Kopenhaga jest dziś w zasięgu Waszych możliwości dzięki bardzo dobrej cenie – 125 zł w obie strony. Zarezerwuj lot liniami Ryanair i spędź udany wypoczynek w Kopenhadze.

Kontynuuj czytanie

Kopenhaga z Gdańska w kwietniu za 121zł!

Kopenhaga z Gdańska w kwietniu za 121zł!

Co powiecie na tanie loty do Kopenhagi? Dzięki łączonej ofercie Wizz Air oraz Ryanair, do stolicy Danii dostaniecie się już za 121zł! Proponujemy podróż z Gdańska w okołoweekendowym terminie 8-11.04.2016. Loty odbywają się z przesiadką w Sztokholmie.

W Kopenhadze - poza słynnym pomnikiem Małej Syrenki - zobaczyć możecie świetnie odrestaurowane pałace, cytadelę, jedno z najsłynniejszych europejskich akwariów oraz dzielnicę Christiania, której społeczność uzyskała od duńskich władz niezależny status. Koniecznie przespacerujcie się również wzdłuż malowniczego kanału Nyhavn lub zajrzyjcie do tamtejszego parku rozrywki noszącego nazwę Tivoli.

Kontynuuj czytanie

Tanie bilety do Kopenhagi z Krakowa - 187 zł w dwie strony!

Tanie bilety do Kopenhagi z Krakowa - 187 zł w dwie strony!

​Zapraszamy do Kopenhagi!

Przepiękna stolica Danii zaprasza dziś w świetnej cenie! Dzięki bardzo dobrej ofercie lotów linii Norwegian, proponujemy wam dziś tanie, bezpośrednie loty do Kopenhagi na przedłużony weekend. Wylatujemy we czwartek po południu, wracamy w niedzielę. Zdążymy jeszcze spokojnie przygotować się do poniedziałkowych obowiązków, a przez weekend podziwiać architekturę, zabytki i port ze słynną syrenką!

Dorzucamy hotel w dobrej cenie i życzymy wysokich lotów!

Kontynuuj czytanie

Kopenhaga z Gdańska za 164zł na przedłużony weekend w kwietniu!

Kopenhaga z Gdańska za 164zł na przedłużony weekend w kwietniu!

Pomnik Małej Syrenki jest najbardziej znaną atrakcją Kopenhagi, ale w mieście zobaczyć możecie o wiele więcej interesujących miejsc. W duńskiej stolicy zwiedzić możecie piękne pałace, cytadelę, jedno z najsłynniejszych europejskich akwariów oraz niesamowitą dzielnicę Christiania, której społeczność uzyskała od duńskich władz niezależny status. Warto zajrzeć również nad najbardziej malowniczy kanał Nyhavn, nad którym królują różnokolorowe kamienice. 

Mamy dla Was świetną ofertę na tanie loty do Kopenhagi! Za podróż z Gdańska z przesiadką w Sztokholmie zapłacicie jedynie 164zł! Mimo, że część lotów odbywa się na pokładzie Wizz Air, oferta ta dostępna jest dla wszystkich! W tytułowej cenie dostaniecie się do stolicy Danii w terminie okołoweekendowym 8-11.04.2016. 

Kontynuuj czytanie

Kopenhaga w marcu za 182 zł

Kopenhaga w marcu za 182 zł

Tym razem zapraszamy Was do Kopenhagi. Stolica Danii jest malowniczo położona nad cieśniną Sund na dwóch wyspach: Amager oraz Zelandia. Jest uważana za jedną z najspokojniejszych i najbardziej kameralnych stolic europejskich. Co ciekawe Kopenhagę można zwiedzać na rowerze zupełnie za darmo (obowiązuje tylko kaucja zwrotna w wysokości 20 DKK ~około 12 zł). Miasto oddało do dyspozycji 125 punktów wypożyczenia i w sumie prawie 3,5 tysiąca rowerów aby Duńczycy oraz turyści mogli miło spędzić czas.

Choć mówi się, że Kopenhaga bywa droga nawet dla Duńczyków, warto ją odwiedzić chociaż raz. Na wizytę u syrenki, wizytówki miasta, zapraszamy Was w terminie 8-10.03.2016. Cena biletów lotniczych to tylko 182 zł i dostępna jest dla wszystkich. 

Kontynuuj czytanie

Tanie bilety lotnicze do Kopenhagi! Tylko 182 zł w obie strony

Tanie bilety lotnicze do Kopenhagi! Tylko 182 zł w obie strony

​A może Dania? Kopenhaga może się poszczycić niezwykle kameralnym klimatem. Kraina Hansa Christiana Andersena wraz z baśniową syrenką są teraz na wyciągnięcie ręki w bardzo dobrej cenie 182 zł. Niepowtarzalnego klimatu dodaje również Danii jej położenie - jest ona malowniczo umiejscowiona nad cieśniną Sund na dwóch wyspach: Amager oraz Zelandia. Już dziś zarezerwujcie lot i spędźcie ciekawie 3 dni w Kopenhadze. 

Będąc w Kopenhadze koniecznie musicie się wybrać w odwiedziny do Syrenki, która jest niekwestionowanym symbolem miasta. Urozmaiceniem wycieczki będzie również spacer po malowniczym porcie. Zapraszamy do stolicy Danii w terminie 23-25.02.2016.

Kontynuuj czytanie

Nawigacja dodatkowa