Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli od 18 lat-1+
  • Młodzież 12-18 lat-0+
  • Dzieci 2-12 lat-0+
  • Niemowlęta do 2 lat-0+
  • Wybierz
Szukaj
  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 500 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny
Wszystkie linie lotnicze. Rezerwuj wygodnie.

Treść główna

Tydzień na Sycylii w kwietniu za 748 zł!

Tydzień na Sycylii w kwietniu za 748 zł!

Tym razem proponujemy Wam podróż w kwietniu do Trapani z Krakowa w rewelacyjnej cenie 748 zł za osobę! Cena ta obejmuje koszt przelotów na trasie Kraków - Trapani - Kraków oraz 7 noclegów ze śniadaniami w cenie!

Kwiecień to idealny miesiąc dla podróżników, którzy chcą odpocząć i zwiedzić Trapani unikając tłumów turystów. Pogoda nas na pewno nie zawiedzie!

Kontynuuj czytanie

WOW! Tydzień na Sycylii od 417 zł! (loty + noclegi)

WOW! Tydzień na Sycylii od 417 zł! (loty + noclegi)

Jeśli kochacie włoskie klimaty, uwielbiacie odkrywać nietuzinkowe miejsca i smaki, a jednocześnie szukacie ucieczki od polskiej zimy, zapraszamy na Sycylię w styczniu! Słonecznych promieni będzie na pewno więcej niż w Polsce, a do tego morze, miliony kolorów skał i winnice na ich suchych stokach, gdzie woda jest na wagę złota. Znaleźliśmy dla Was niesamowicie tanie loty do Trapanii z Warszawy Modlina - 164 zł za bilety w obu kierunkach! Sycylia to splecione ze sobą diametralnie różne kultury i geny, to monumentalne budowle pamiętające wieki. Tutaj nawet miesiąc zwiedzanie byłby niewystarczający na zobaczenie wszystkiego co oferuje Wyspa: mozaiki rzymskie opodal Piazza Armerina, kamienna Erice wznosząca się nad rozległymi salinami Trapani, rzymskie łaźnie Cefalu, ceramiczne schody Caltagirone, ucho Dionizosa w Syrakuzach, ogrody Taorminy, antyczne świątynie Agrigento. rezerwat Lo Zingaro, jaskinie Marettimo, wąwóz Alcantara i aromat wina...

Kontynuuj czytanie

Palermo z Berlina za 235 zł!

Palermo z Berlina za 235 zł!

Zapraszamy do stolicy Sycylii - Palermo. Jeśli marzycie o odwiedzeniu gwarliwego, tętniącego życiem, nieuporządkowanego miasta, gdzie duch historii miesza się z teraźniejszością, to Palermo właśnie jest dokładnie takim miejscem. Nie jest tu tak bogato i europejsko jak w Barcelonie, ani tak biednie i niebezpiecznie jak w dużych miastach Afryki. To coś pomiędzy. W przenośni i dosłownie - miasto leży bowiem w połowie drogi między Europą a Afryką, co doskonale widać. Pierwsze chwile w Palermo najlepiej odzwierciedlić mogą słowa Goethego, który w XVIII wieku mówił: "Bez Sycylii nie można w pełni zrozumieć Italii. To klucz do wszystkiego". Bogate pałace zamożnych sycylijskich rodzin stoją obok biednych mieszkań komunalnych.

Kontynuuj czytanie

Nawigacja dodatkowa