Treść strony

Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli od 18 lat-1+
  • Młodzież 12-18 lat-0+
  • Dzieci 2-12 lat-0+
  • Niemowlęta do 2 lat-0+
  • Wybierz
Szukaj
  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 500 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny
Tanie loty. Szybko i wygodnie.

Treść główna

Florencja za 235 zł (lot+pociąg)

Florencja za 235 zł (lot+pociąg)

Florencja, zwana perłą Toskanii, jest jednym z najpiękniejszych miast włoskich. Miasto zachwyca swoim klimatem, wąskimi uliczkami i pięknymi zabytkami. Mamy dla Was sposób na podróż do Florencji w marcu już za 235 zł w dwie strony!

Na początek tanie loty do Bolonii za 158 zł w dwie strony. Bilety w niskich cenach można znaleźć na trasie z Wrocławia w marcu - my proponujemy lot w terminie 4-11 marca. Do Florencji dojedziemy bezpośrednio z Bolonii pociągiem. Bilety na trasie Bolonia - Florencja dostępne już za 18 euro  ~ około 77 zł w dwie strony (w tej cenie są zarówno pociągi osobowe jak i super szybkie pociągi Frecciarossa.

W cenie biletu lotniczego są dwa bagaże podręczne - oprócz zwykłego bagażu podręcznego o wadze do 10kg i maksymalnych wymiarach 55cm x 40cm x 20cm – na pokład można zabrać także drugi bagaż podręczny o wymiarach nie większych niż 35x20x20 cm. Nie trzeba jednak posiadać specjalnego członkostwa czy karty.Bilety oferuje Ryanair. Z kolei bilet na pociąg możecie zarezerwować na stronie Trenitalia.

Zarezerwuj lot

tani lot do Bolonii

Bilet można zarezerwować w naszym Centrum Rezerwacji. Otrzymujesz dzięki temu: polskojęzyczną obsługę zapewniona przez konsultantów infolinii, pakiet rabatów na zakupy i usługi, przydatne w każdej podróży, tj. wynajem samochodu, zakup walizki lub przewodników turystycznych czy możliwość otrzymania faktury VAT za bilet. Możesz też płacić kartą, przelewem (zwykłym i online), gotówką oraz przez PayPal.

 

Bilety z Bolonii do Florencji możecie kupić na stronie www.trenitalia.com  już za 18 euro w dwie strony

Zarezerwuj samochód na lotnisku w Bolonii

Jeśli wolicie wypożyczyć samochód na lotnisku polecamy Wam tanią wypożyczalnię online - to miejsce, w którym możesz zarezerwować samochód w wybranym mieście, zarówno w kraju jak i zagranicą. Oferujemy kilkanaście tysięcy lokalizacji na całym świecie. Rezerwacja on-line jest o tyle wygodna, że istnieje możliwość przeglądania i porównywania wielu ofert bez pośpiechu. Pozwala to na dokładne zorientowanie się na rynku wynajmu aut. Interesująca nas wypożyczalnia samochodów powinna być rzetelna i oczywiście możliwie najtańsza.

ZAREZERWUJ

Zarezerwuj hotel we Florencji

tani hotel we Florencji

Szukając hotelu we Florencji  warto zajrzeć do serwisu Tani-hotel.com.pl. Polecamy hotele czterogwiazdkowe ze śniadaniem już za 82 zł/os za noc. 

ZAREZERWUJ

Zarezerwuj parking przy lotnisku we Wrocławiu

Jeśli wybierasz się na lotnisko we Wrocławiu samochodem, zarezerwuj wcześniej parking i skorzystaj z promocyjnych cen! 

ZAREZERWUJ

Przydatne informacje

Jeśli nigdy nie byliście we Florencji, z pewnością przydadzą sie Wam informacje zawarte w poniższych artykułach:

 

Potrzebujesz walizki kabinowej?