Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli od 18 lat-1+
  • Młodzież 12-18 lat-0+
  • Dzieci 2-12 lat-0+
  • Niemowlęta do 2 lat-0+
  • Wybierz
Szukaj
  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 500 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny
Tanie loty. Szybko i wygodnie.

Treść główna

Bruksela i Saragossa w jednej podróży za 168 zł

Bruksela i Saragossa w jednej podróży za 168 zł

​Saragossa jest położona na północy Hiszpanii. Historia miasta sięga aż 2 tysięcy lat. To idealne miejsce do długich spacerów po klimatycznych wąskich uliczkach i podziwiania zabytków architektonicznych. Jest to z pewnością rzadziej wybierany kierunek podróży i dlatego nie spotkacie tu tłumu turystów. Saragossa to doskonały kierunek na rozpoczęcie swojej przygody z gorącą Hiszpanią. Podróż do Saragossy odbędzie się z dogodną przesiadką w Brukseli.

Wspomniana wyżej przesiadka w Brukseli to czas na spróbowanie wybornej belgijskiej czekolady oraz wielu rodzajów lokalnego piwa. Starczy również czasu na zwiedzanie najważniejszych atrakcji stolicy Belgii. Zapraszamy Was w tą niezwykła podróż w terminie 02-08.03.2016. 

Kontynuuj czytanie

Tanie bilety lotnicze do Saragossy! Tylko 191 zł dla wszystkich

Tanie bilety lotnicze do Saragossy! Tylko 191 zł dla wszystkich

​Macie ochotę na hiszpańskie klimaty? Zapraszamy Was do Saragossy! podczas 6 dniowego pobytu poznacie klimat tego miasta, który różni się nieco od popularnych miast jak Madryt, Barcelona czy Alicante. Proponowany termin podróży to 17-23.02.2016. 

Saragossa jest położona na północy Hiszpanii. Historia miasta sięga aż 2 tysięcy lat. To idealne miejsce  do długich spacerów po klimatycznych wąskich uliczkach i podziwiania zabytków architektonicznych. Jest to z pewnością rzadziej wybierany kierunek podróży i dlatego nie spotkacie tu tłumu turystów. Saragossa to doskonały kierunek na rozpoczęcie swojej przygody z gorącą Hiszpanią. Podróż do Saragossy odbędzie się z dogodną przesiadką w Brukseli.

Kontynuuj czytanie

Saragossa na Walentynki za 167 zł!

Saragossa na Walentynki za 167 zł!

​Walentynki coraz bliżej! Jeżeli jeszcze nie zdecydowaliście co podarujecie ukochanej osobie to mamy dla Was podpowiedź. Polecamy Wam wyjazd do słonecznej Saragossy w atrakcyjnej cenie. Za bilety lotnicze zapłacicie tylko 167 zł (z WDC). Proponowany termin podróży to 10-16.02.2016.

Saragossa jest położona na północy Hiszpanii. Historia miasta sięga aż 2 tysięcy lat. Otoczenia zachęca do długich spacerów po klimatycznych wąskich uliczkach i podziwiania zabytków architektonicznych. Jest to z pewnością rzadziej wybierany kierunek podróży i dlatego nie spotkacie tu tłumu turystów. Saragossa to doskonały kierunek na rozpoczęcie swojej przygody z gorącą Hiszpanią. Podróż do Saragossy odbędzie się z dogodną przesiadką w Brukseli.


Kontynuuj czytanie

Saragossa w listopadzie za 200 zł!

Saragossa w listopadzie za 200 zł!

​Propozycja spędzenia kilku jesiennych dni w Hiszpanii. Zapraszamy do Saragossy, miasta założonego aż dwa tysiące lat temu. To miejscowości o niepowtarzalnym klimacie, pełna zabytków, wąskich uliczek i dobrego jedzenia. Otoczenie zachęca do długich spacerów po klimatycznych wąskich uliczkach i podziwiania zabytków architektonicznych. Jest to z pewnością rzadziej wybierany kierunek podróży i dlatego nie spotkacie tu tłumu turystów. Podróż do Saragossy odbędzie się z dogodną przesiadką w Brukseli.

Kontynuuj czytanie

Nawigacja dodatkowa