Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli od 18 lat-1+
  • Młodzież 12-18 lat-0+
  • Dzieci 2-12 lat-0+
  • Niemowlęta do 2 lat-0+
  • Wybierz
Szukaj
  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 500 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny
Wszystkie linie lotnicze. Rezerwuj wygodnie.

Treść główna

Tanie loty z Krakowa do Hamburga w marcu! 104 zł w dwie strony!

Tanie loty z Krakowa do Hamburga w marcu! 104 zł w dwie strony!

Czas na Hamburg w marcu! 

Za sześciodniowy pobyt w Hamburgu zapłacimy jedynie 566 zł za osobę - cena obejmuje bilety lotnicze za 104zł (Kraków - Hamburg - Kraków) oraz pięć noclegów na miejscu za 462 zł od osoby za cały pobyt.

Chcecie zobaczyć największy (i najbardziej znany) port morski w Niemczech? Mimo, że miasto bez wątpienia ma charakter przemysłowy czeka tam na nas wiele miejsc,które warto zobaczyć. Są to m.in. słynny Targ Rybny, stuletnia Dzielnica Spichlerzy, Czerwona Dzielnica czy największy w Europie (drugi na świecie) cmentarz na pewno zrobi na nas wrażenie. To tam czeka na nas największy ogród japoński w Europie - zespół parkowy Planten un Blomen składa się właśnie z ogrodu japońskiego, palmiarni i ogrodu botanicznego.

Miasto rozdzielone jest rzeką i i licznymi jeziorami jednak liczne mosty i kładki powodują, że obie części są łatwo dostępne zarówno dla pieszych jak i rowerzystów. Ciekawostką jest to, ze w Hamburgu jest więcej mostów niż w samej Wenecji!

Kontynuuj czytanie

Frankfurt z Gdańska za 78zł! Cena dla wszystkich!

Frankfurt z Gdańska za 78zł! Cena dla wszystkich!

Tanie loty do Frankfurtu dostępne dla wszystkich! Tylko 78 zł zapłacicie za bilet w obie strony w terminie 5-9.04.2016. Frankfurt to piąte co do wielkości miasto Niemiec, doskonałe na kilkudniowy wypad. Tu nowoczesność łączy się z tradycją. Frankfurt zachęca do odwiedzin w licznych muzeach, teatrach i operach. Jeśli planujecie krótki wypad do naszych zachodnich sąsiadów to jest to idealna propozycja.  

Kontynuuj czytanie

Dusseldorf na przedłużony weekend za 98 zł

Dusseldorf na przedłużony weekend za 98 zł

​Potrzebujecie krótkiej odskoczni od rzeczywistości? A może będzie potrzebny odpoczynek po owocnych przygotowaniach do świąt? Na te i inne okoliczności polecamy krótki wypad do naszych zachodnich sąsiadów. Proponujemy przedłużony weekend w Dusseldorfie w styczniu. Za bilety lotnicze w obie strony zapłacicie tylko 98 zł. Poniżej znajdziecie również propozycję noclegu. Są jacyś zainteresowani?

Kontynuuj czytanie

Tanie bilety do Kolonii! Tylko 16 zł w obie strony

Tanie bilety do Kolonii! Tylko 16 zł w obie strony

​Propozycja spędzenia przedłużonego weekendu u naszych zachodnich sąsiadów w rewelacyjnej cenie! Za bilety lotnicze zapłacicie tylko 16 zł! Przepiękna perełka architektury gotyckiej-katedra św. Piotra i Najświętszej Marii Panny oraz muzeum czekolady czekają na Was właśnie w Kolonii. Śpieszcie się! Cena biletów jest na prawdę atrakcyjna.

Kontynuuj czytanie

Kolonia z Warszawy za 59 zł!

Kolonia z Warszawy za 59 zł!

​Kolejna propozycja wyjazdu do naszych zachodnich sąsiadów. Tym razem zapraszamy Was na krótki wypad do Kolonii, które jest idealnym miejscem na weekendowy wyjazd. Kolonia słynie przede wszystkim z największej w Europie gotyckiej katedry, która góruje nad panoramą miasta. Warto skorzystać z przejazdu kolejką linową i wybrać się do niezwykłego muzeum czekolady. Możecie tam poznać historię czekolady, spróbować różnych rodzajów czekolady i przyjrzeć się przepięknym czekoladowym fontanną. Zapraszamy do Kolonii w terminie 14-17.11.2015 w super cenie 59 zł. 

Kontynuuj czytanie

Z Bydgoszczy do Dusseldorfu za 89 zł!

Z Bydgoszczy do Dusseldorfu za 89 zł!

Dusseldorf jest idealnym miejscem na krótki city break. Krótki lot samolotem, bilety w rewelacyjnej cenie i możemy miło spędzić przedłużony weekend w innym kraju. Nasza propozycja obejmuje 4 dniowy pobyt w Dusseldorfie, poniżej znajdziecie również propozycję noclegu w centrum miasta. 

Co warto zobaczyć podczas swojego pobytu? Szczególnie godne uwagi są m.in MadienHafen (dawna dzielnica portowa), deptak nad Renem, który zachęca do długich spacerów, a także liczne muzea i galerie sztuki, które zdecydowanie dorównują tym w Londynie czy Paryżu.

Kontynuuj czytanie

Oktoberfest 2015: Monachium z Łodzi za 585 zł!

Oktoberfest 2015: Monachium z Łodzi za 585 zł!

​Zapraszamy na chmielne dożynki do Bawarii! Oktoberfest w Monachium to jeden z największych na świecie festiwali ludowych. Tylko w ostatnich latach przeciętna liczba odwiedzających wynosiła 6 milionów ludzi! Oczywiście nie jedyną ale największą atrakcją jest tutaj morze...piwa! W trakcie trwania festynu spożywane jest około pięciu milionów litrów, sprzedawanego tradycyjnie w litrowych kuflach. Co prawda większa część festiwalu odbywa się już teraz - na koniec września, ale nasza propozycja zakłada podróż w pierwszych dniach października, więc Oktoberfest nie będzie tylko z nazwy a traficie na samo zwieńczenie tegorocznych bawarskich dożynek. Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie imprezy.

Kontynuuj czytanie

Weekend w Hamburgu za 316 zł! (loty + noclegi)

Weekend w Hamburgu za 316 zł! (loty + noclegi)

Hamburg - główna giełda towarowa Europy i drugi pod względem wielkości europejski port to niemieckie okno na świat, łączące nie tylko pod względem handlowym ale także architektonicznym - klasykę z nowoczesnością. Nie można być w Hamburgu i nie dać się zahipnotyzować pracy portu. Co prawda dostęp do jego zakamarków jest mocno ograniczony, ale można wybrać się w rejs łodzią kursującą po portowych basenach aby z bliska zobaczyć ogromne maszyny, statki czy dźwigi pracujące non stop. Oprócz portu (oszałamiającego także nocą) Hamburg oferuje mnóstwo innych atrakcji: hanzeatyckie kamienice, kościoły uwodzące architekturą a tuż obok dzielnica St.Pauli nazywana dzielnicą grzesznych pokus. To tu muzycznych szlifów nabierali sami Beatelsi! Ich wierni fani mogą dotrzeć do klubu INDRA, gdzie koncertowała grupa. Sam plac przed lokalem nazwano na ich cześć i oczywiście, jak na Hamburg przystało, zaprojektowano łącząc klasykę i nowoczesność. Jeszcze inną atrakcję stanowi park miniatur, w którym głównym punktem jest zajmująca powierzchnię 150 metrów kwadratowych makieta lotniska z 45. miniaturami samolotów. Na podsycenie apetytu wspomnimy jeszcze o targu rybnym działającym w niedzielę od 5 do 9:30. 

Kontynuuj czytanie

Kolonia z Warszawy na przedłużony weekend za 78 zł!

Kolonia z Warszawy na przedłużony weekend za 78 zł!

Nie trzeba lecieć na drugi koniec świata żeby ciekawie spędzić weekend. My proponujemy Wam krótki wypad do Kolonii. Przepiękna perełka architektury gotyckiej-katedra św. Piotra i Najświętszej Marii Panny, a na osłodę muzeum czekolady. Wybierzcie się w ciekawą podróż do Kolonii w terminie 14-16.11.2015. Przedłużony weekend to propozycja szczególnie dla tych, którzy nie mogą sobie pozwolić na dłuższy urlop lub brakuje im już wolnych dni. Cena biletów lotniczych to tylko 78 zł, a w tej kwocie możecie zabrać ze sobą aż 2 bagaże podręczne.

Kontynuuj czytanie

Oblotówka: Bruksela, Timisoara i Frankfurt w jednej podróży za 173 zł!

Oblotówka: Bruksela, Timisoara i Frankfurt w jednej podróży za 173 zł!
b2ap3_thumbnail_gdnbru.JPG
b2ap3_thumbnail_Timisoara.JPG
b2ap3_thumbnail_frankfurt.JPG
b2ap3_thumbnail_fragda.JPG
b2ap3_thumbnail_hotelbruksela.JPG
b2ap3_thumbnail_hoteltimisoara.JPG
b2ap3_thumbnail_hotelfrankfurt.JPG

Ciekawa oblotówka dla spragnionych przygód. Bruksela, Timisoara i Frankfurt w jednej podróży w super cenie 173 zł z WDC. Osoby bez członkowstwa zapłacą 82 zł więcej. Proponowany termin podróży to 21-26.09.2015 . Poniżej przedstawiamy plan wycieczki. Wszystkie loty odbywać się będą na pokładzie linii WizzAir. Plan podróży: 21.09 Lot Gdańsk -...
Kontynuuj czytanie

Kolonia na weekend z Gdańska za 78 zł

Kolonia na weekend z Gdańska za 78 zł
b2ap3_thumbnail_gdnkolonia.PNG
b2ap3_thumbnail_hotelkolonia.PNG

Przepis na udany weekend? Podróż w nieznane. Zapraszamy Was do Kolonii.Kolonia położona jest w zachodnich Niemczech i jest czwartym co do wielkości miastem w kraju. Warto odwiedzić kościół świętego Piotra, który jest najbardziej charakterystycznym budynkiem w mieście, a także nietypowe miejsce jakim jest... muzeum czekolady! Bilety na trasie Gdańsk - Kolonia-...
Kontynuuj czytanie

Frankfurt z Gdańska za 78 zł we wrześniu!

Frankfurt z Gdańska za 78 zł we wrześniu!
b2ap3_thumbnail_gdanskfrank.PNG
b2ap3_thumbnail_fragda.PNG
b2ap3_thumbnail_hostelfrankfurt131509.PNG

Nie trzeba wybierać się daleko aby nacieszyć oko ciekwymi widokami. Zapraszamy Was do europejskiego Nowego Jorku czyli Frankfurtu. Skąd to zacne miano? Frankfurt to jedna z ważniejszych metropolii finansowych świata, a jego drapacze chmur dorównują tym które zobaczyć możecie za oceanem. Zapraszamy Was tam we wrześniu w terminie 13-15.09.2015 . Cena...
Kontynuuj czytanie

Lot z Gdańska do Frankfurtu za 78zł!

Lot z Gdańska do Frankfurtu za 78zł!
b2ap3_thumbnail_gd-frankfurt23515.png
b2ap3_thumbnail_noclegfrankfurt23515.png


Zachęcamy dziś do skorzystania z opcji lotu do naszych zachodnich sąsiadów. Lot z Gdańska do Frankfurtu w terminie 21-24 czerwca kupicie za jedyne 78 zł w obie strony.  Frankfurt nazywany jest często Mainhattan czyli Manhattan nad Menem. Dlaczego? Ze względu na jego nowoczesność i wielkie drapacze chmur porównywalne do tych w...
Kontynuuj czytanie

Przepiękny Hamburg z Krakowa w czerwcu za 165zł!

Przepiękny Hamburg z Krakowa w czerwcu za 165zł!
b2ap3_thumbnail_Krk-Hamburg-czerwiec.png
b2ap3_thumbnail_hamburg-hotel-czerwiec.png


Hamburg to jedno z najpiękniejszych niemieckich miast. Ogromna metropolia, oferuje rozrywkę dla każdego. Piękna architektura, restauracje i knajpki, smaczne jedzenie to tylko mała część tego co warte jest tu zobaczenia. Hamburg jest najbardziej zielonym z miast niemieckich, imponująca ilość parków i ogrodów, które przemierzać można łatwo dostępnymi rowerami miejskimi, jeziora i...
Kontynuuj czytanie

Z Krakowa bezpośrednio do Hamburga za 158 zł

Z Krakowa bezpośrednio do Hamburga za 158 zł
b2ap3_thumbnail_krkhamburg158.JPG
b2ap3_thumbnail_hotelhamburg_20150428-165315_1.png

Hamburg uważany jest za jedno z najpiękniejszych miast Niemiec. Klimatyczny urok nadmorskiej miejscowości zachwyci niejednego odwiedzającego. Muzea, piękny port, starówka - w Hamburgu na pewno nie będziecie się nudzić! Dziś wyszukaliśmy dla Was bilety na trasie Kraków - Hamburg - Kraków w korzystnej cenie 158 zł. Lot na pokładzie linii lotniczych...
Kontynuuj czytanie

Nawigacja dodatkowa