Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli od 18 lat-1+
  • Młodzież 12-18 lat-0+
  • Dzieci 2-12 lat-0+
  • Niemowlęta do 2 lat-0+
  • Wybierz
Szukaj
  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 500 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny
Wszystkie linie lotnicze. Rezerwuj wygodnie.

Treść główna

Tanie loty na weekend majowy do Bergen z Warszawy! 78 zł w dwie strony!

Tanie loty na weekend majowy do Bergen z Warszawy! 78 zł w dwie strony!

Bergen w połowie maja za 78 zł!

Za trzydniowy pobyt w maju w Bergen w maju zapłacimy 597 zł za osobę - cena obejmuje bilety lotnicze za 78 zł (Warszawa - Bergen - Warszawa) oraz trzy noclegi na miejscu za 519 zł od osoby za cały pobyt. W cenę noclegów mamy wliczone śniadania. 

Bergen przez wielu jest uważanym za najpiękniejsze miasto Skandynawii. Zawdzięcza to nie tylko wyjątkowej, zabytkowej drewnianej architekturze, ale przede wszystkim rewelacyjnemu położeniu. Z jednej strony otoczone jest górami (Bergen nazywane jest miastem siedmiu wzgórz) a z drugiej fiordami. Będąc w Bergen warto na pewno objechać samochodem również okolice - spójrzcie na zdjęcie! Stanowi wystarczającą zachętę do wybrania się właśnie tam!

Kontynuuj czytanie

Tanie loty do Rzymu na przełomie maja i czerwca! 113 zł w dwie strony!

Tanie loty do Rzymu na przełomie maja i czerwca! 113 zł w dwie strony!

Kolejna propozycja podróży do Rzymu w rewelacyjnej cenie!

 Bilety lotnicze z Katowic do Rzymu na przełomie maja i czerwca za 113 zł zł! Tym razem proponujemy dłuższy wypad do Rzymu dla osób mających niedaleko na lotnisko w Katowicach. Ponownie zapraszamy do wiecznego miasta, które przecież nie bez powodu od wieków przyciąga artystów, historyków, podróżników i zakochanych.

 Za dziesięciodniowy pobyt zapłacimy jedynie 809 zł za osobę - cena obejmuje bilety lotnicze za 113 zł (Katowice - Rzym - Katowice) oraz dziesięć noclegów Rzymie za 696 zł od osoby za cały pobyt.W cenę noclegów mamy wliczone śniadania!

Kontynuuj czytanie

Azory za 409 zł! Noclegi od 36 zł za osobę!

Azory za 409 zł! Noclegi od 36 zł za osobę!

​Po krótkiej przerwie powracają dobre ceny lotów na Azory - nr 5 w rankingu European Best Destination 2016! Dostaniecie się na nie już za 409 zł w dwie strony! Nasza propozycja to podróż na przełomie listopada i grudnia, kiedy temperatura wody jest porównywalna z temperaturą powietrza i wciąż przekracza 20 stopni! Do lotów dołączamy opcję niemniej tanich noclegów - za dziewięciodniowy pobyt zapłacicie 323 zł od osoby zakładając podróż we czworo.

Lądujemy na wyspie São Miguel, która jest największą wyspą archipelagu Azorów. Ma około 65 km długości i 15 km szerokości w najszerszym miejscu. A na niej... widoki zaprą Wam dech w piersiach! Ponta Delgada - stolica Azorów - położona jest pomiędzy wulkanicznymi wzgórzami oferując turystom ciekawe zabytki i liczne atrakcje. Posiada świetnie rozbudowaną bazę hotelową oraz gastronomiczną. Koniecznie trzeba odwiedzić wzgórze Reduto da Mae de Deus, z którego rozciąga się wspaniała panorama miasta. Azory to wczasy, na które czeka się latami i nigdy się ich nie zapomina!

Kontynuuj czytanie

Tanie loty do Porto z Warszawy! 188 zł w dwie strony!

Tanie loty do Porto z Warszawy! 188 zł w dwie strony!

Tygodniowy urlop w Porto w marcu w 2017 roku w rewelacyjnej cenie!

Za cały pobyt zapłacimy jedynie 497 zł za osobę - cena obejmuje bilety lotnicze za 188 zł (Warszawa - Porto - Warszawa) oraz siedem noclegów w Porto za 309 zł od osoby za cały pobyt. Śpimy w standardzie czterech gwiazdek! Tak niskie ceny bez wątpienia są wystarczającym powodem aby już teraz zaplanować sobie część przyszłorocznego urlopu!

Liczne zabytki, piękne krajobrazy, pyszna kuchnia, słynny dwukondygnacyjny Most Luisa I czy chyba wszystkim znane wino Porto to tylko niektóre z powodów dla których warto wybrać się do tego portugalskiego miasta.

Kontynuuj czytanie

Tanie loty do Alicante z Warszawy! 228 zł w dwie strony!

Tanie loty do Alicante z Warszawy! 228 zł w dwie strony!

Tygodniowy urlop w Alicante w kwietniu w rewelacyjnej cenie!

Bogata historia, zabytki, charakterystyczna architektura o niskiej zabudowie i kilometry pięknych piaszczystych plaż bez wątpienia zachęcają do wyboru właśnie tej lokalizacji! Pamiętać należy również o rewelacyjnych warunkach pogodowych. Właściwie zawsze świeci tu słońce (nawet nazwa Alicante pochodzi od arabskiego słowa oznaczającego -źródło światła) więc pobyt w kwietniu na pewno spełni wszystkie nasze oczekiwania.

Za cały pobyt zapłacimy jedynie 828 zł za osobę - cena obejmuje bilety lotnicze za 228 zł (Warszawa - Alicante - Warszawa) oraz siedem noclegów w Alicante za 600 zł od osoby za cały pobyt. W cenę noclegów mamy wliczone śniadania!

Kontynuuj czytanie

Tanie loty do Budapesztu w czerwcu! 78 zł w dwie strony!

Tanie loty do Budapesztu w czerwcu! 78 zł w dwie strony!

​Budapeszt z Warszawy w czerwcu za 78 zł!! 

Tym razem zapraszamy do przepięknie położonego na po obu brzegach Dunaju Budapesztu. Most Łańcuchowy, Zamek Królewski, Wielka Synagoga to tylko niektóre z punktów obowiązkowych do zobaczenia. Będąc na miejscu koniecznie trzeba odwiedzić jedną z najsłynniejszych łaźni - Łaźnie Gellerta.

Za 7 dni w Budapeszcie w czerwcu zapłacimy jedynie 370 zł za osobę - cena obejmuje bilety lotnicze za 78 zł oraz siedem noclegów w centrum miasta za 292 zł od osoby za cały pobyt (w pokoju dwuosobowym w dobrym standardzie). W cenę noclegów mamy wliczone śniadania!

Kontynuuj czytanie

Tanie loty do Bolonii! 78 zł w dwie strony!

Tanie loty do Bolonii! 78 zł w dwie strony!

Bolonia z Katowic w połowie kwietnia w rewelacyjnej cenie!

W mieście będziemy jeszcze poza sezonem i bez tłumów turystów więc mamy możliwość poznać miasto na spokojnie,bez pośpiechu. Przy dziesięciodniowym pobycie Bolonię możemy również potraktować jako bazę wypadową podczas zwiedzania innych włoskich miast.

Za 10 dni w Bolonii zapłacimy jedynie 1 046 zł za osobę - cena obejmuje bilety lotnicze za 78 zł oraz dziesięć noclegów w centrum miasta za 968 zł od osoby za cały pobyt (w pokoju dwuosobowym w dobrym standardzie). W cenę noclegów mamy wliczone śniadania!

Kontynuuj czytanie

Tanie loty do Stavanger w czerwcu! 78 zł w dwie strony!

Tanie loty do Stavanger w czerwcu! 78 zł w dwie strony!

Stavanger w czerwcu w rewelacyjnej cenie!

Za okołoweekendowy pobyt zapłacimy jedynie 333 zł! Cena obejmuje bilety lotnicze za 78 zł (Gdańsk - Stavanger - Gdańsk) oraz dwa noclegi za 255 zł od osoby za cały pobyt. W cenę noclegów mamy wliczone śniadania a obiekt ma rewelacyjną lokalizację.

Stavanger (i Preikestolen) bez wątpienia jest bardzo popularnym kierunkiem wśród podróżników. Stavanger na pewno warto odwiedzić, jednak będąc już na miejscu największą atrakcją bez wątpienia jest właśnie wyprawa do Preikestolen czy na górę Kjerag (spotkamy tam skały widoczne na zdjęciu). 

Kontynuuj czytanie

Tanie loty do Londynu w czerwcu! 78 zł w dwie strony!

Tanie loty do Londynu w czerwcu! 78 zł w dwie strony!

​Londyn w czerwcu w rewelacyjnej cenie!

 Za cały pobyt zapłacimy jedynie 782 zł za osobę - cena obejmuje bilety lotnicze za 78 zł (Szczecin - Londyn Luton - Szczecin) oraz pięć noclegów w Londynie za 704 zł od osoby za cały pobyt. W cenie noclegów mamy wliczone śniadania a obiekt ma bardzo dobrą lokalizację!

Chcecie odwiedzić znajomych, zobaczyć na własne oczy Big Ben, Tower Bridge, London Eye, Buckingham Palace czy może po prostu zrobić zakupy w londyńskich butikach? Pięciodniowy pobyt w Londynie w czerwcu to na pewno dobra propozycja!

Kontynuuj czytanie

Tanie loty do Bergen w maju! 78 zł w dwie strony!

Tanie loty do Bergen w maju! 78 zł w dwie strony!

Bergen okołoweekendowo w maju za 78 zł!

Za trzydniowy pobyt w Bergen w maju zapłacimy 560 zł za osobę - cena obejmuje bilety lotnicze za 78 zł (Szczecin - Bergen - Szczecin) oraz trzy noclegi na miejscu za 482 zł od osoby za cały pobyt. W cenę noclegów mamy wliczone śniadania.

Bergen przez wielu jest uważanym za najpiękniejsze miasto Skandynawii. Zawdzięcza to nie tylko wyjątkowej, zabytkowej drewnianej architekturze, ale przede wszystkim rewelacyjnemu położeniu. Z jednej strony otoczone jest górami (Bergen nazywane jest miastem siedmiu wzgórz) a z drugiej fiordami. Ten opis chyba stanowi wystarczającą zachętę do wybrania się właśnie tam!

Kontynuuj czytanie

Tanie loty do Barcelony w maju! 148 zł w dwie strony!

Tanie loty do Barcelony w maju! 148 zł w dwie strony!

​Barcelona z Katowic w maju w rewelacyjnej cenie!

Za jedenastodniowy pobyt w Barcelonie w maju zapłacimy 1 194 zł za osobę - cena obejmuje bilety lotnicze za 148 zł (Katowice - Barcelona - Katowice) oraz jedenaście noclegów za 1 046 zł od osoby za cały pobyt. W cenę noclegów mamy wliczone śniadania.

A do tego na miejscu mamy piękne piaszczyste plaże, tapas, zabytkową architekturę, twórczość Gaudiego, piękne parki i urokliwe uliczki. Kto był ten wie, że warto rezerwować bilety i noclegi!

Kontynuuj czytanie

Tanie loty na Maltę w kwietniu! 148 zł w dwie strony!

Tanie loty na Maltę w kwietniu! 148 zł w dwie strony!

Z Warszawy na Maltę w połowie kwietnia polecimy już za 148 zł! 

Za tygodniowy pobyt na Malcie zapłacimy jedynie 463 zł za osobę - cena obejmuje bilety lotnicze za 148 zł (Warszawa - Malta - Warszawa) oraz siedem noclegów na miejscu za 315 zł od osoby za cały pobyt. W cenę noclegów mamy wliczone śniadania.

Malta oferuje nam m.in.: piaszczyste plaże, piękną lazurową wodę i idealne warunki do nurkowania. Wielu miejscom należy się jednak szczególna uwaga - słynne Lazurowe Oko (widoczne na zdjęciu), Błękitna Grota, Hagar Qim czy najstarsze wolnostojące budowle świata.

Kontynuuj czytanie

Bari za 188 zł z Warszawy!

Bari za 188 zł z Warszawy!

​Przedstawiamy tanie loty do uroczego Bari. W listopadzie południowe wybrzeże Włoch będzie na wyciągnięcie ręki. A to dzięki liniom Wizzair, które bilety lotnicze z Warszawy do Bari oferują za 188 zł w dwie strony! 

Bari urzeka swoją architekturą. Domki, które możecie zaobserwować na obrazku obok oferuje tylko ten region Włoch. Bogactwo licznych katedr i kościołów wykorzystał Mel Gibson produkując tu "Pasję". Znajdziemy też polskie akcenty - zamek królowej Bony oraz lotnisko, któremu po odnowieniu nadano imię Karola Wojtyły. I na nim właśnie będziemy lądować 16 listopada i z niego odlatywać po dwóch tygodniach, spędzonych w zdecydowanie cieplejszych od Polski tym okresie Włoszech. Plaże nie powinny być tak tłoczne jak w wakacje, a do tego lepiej będzie można podziwiać architekturę miasta. Bari zaprasza!

Kontynuuj czytanie

Tanie loty do Legolandu w kwietniu! 78 zł w dwie strony - dla wszystkich!

Tanie loty do Legolandu w kwietniu! 78 zł w dwie strony - dla wszystkich!

Legoland w kwietniu w rewelacyjnej cenie! Atrakcja nie tylko dla dzieci!

Jednak Billund ma do zaoferowania znacznie więcej niż sam Legoland. Widok piaszczystych plaż bezpośrednio sąsiadujących z fiordami bez wątpienia na długo zapadnie nam w pamięci.

Za czterodniowy pobyt zapłacimy jedynie 736 zł za osobę - cena obejmuje bilety lotnicze za 78 zł (Gdańsk - Billund - Gdańsk) oraz cztery noclegi na miejscu za 658 zł od osoby za cały pobyt (pokój dwuosobowy). W cenę noclegów mamy wliczone śniadania.

Kontynuuj czytanie

Tanie loty na Cypr w maju! 168 zł w dwie strony!

Tanie loty na Cypr w maju! 168 zł w dwie strony!

Tanie loty na Cypr z Katowic!

Za siedmiodniowy pobyt zapłacimy jedynie 533 zł za osobę. Cena obejmuje bilety lotnicze za 168 zł (Katowice - Larnaka - Katowice) oraz siedem noclegów w Larnace za 365 zł od osoby za cały pobyt. W cenę noclegów mamy wliczone śniadania.

Cypr, jak już pewnie słyszeliście, to miejsce idealne zarówno dla osoby chcącej po prostu wyciszyć się i odpocząć jak i dla osób lubiących zwiedzać i poznawać inną kulturę. Zespół słonych jezior, stanowisko archeologiczne, piękna przyroda czy jedno z najświętszych miejsc islamu – meczet Hala Sułtan to tylko jedne z niewielu atrakcji, które oferuje nam Larnaka. W maju pogoda na Cyprze na pewno będzie rewelacyjna!​

Kontynuuj czytanie

Nawigacja dodatkowa