Treść strony

Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli od 18 lat-1+
  • Młodzież 12-18 lat-0+
  • Dzieci 2-12 lat-0+
  • Niemowlęta do 2 lat-0+
  • Wybierz
Szukaj
  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 500 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny
Tanie loty. Szybko i wygodnie.

Treść główna

Zdziwiłbyś się jakby na pokładzie samolotu zasiadło z Tobą 80 sokołów? To jest możliwe, zobacz zdjęcia

Zdziwiłbyś się jakby na pokładzie samolotu zasiadło z Tobą 80 sokołów? To jest możliwe, zobacz zdjęcia

Szukacie wyjątkowego prezentu na Święta lub Walentynki - polecamy Wam tanie loty na Maltę na Walentynki! Bilety w dwie strony już za 228 zł! Oferta dla członków klubu Wizz Discount Club.

Osoby nie posiadające członkostwa zapłacą 90 zł więcej. Cena jest bardzo atrakcyjna! Do kompletu proponujemy bardzo dobre trzy i czterogwiazdkowe hotele w dobrej cenie

Warto pamiętać, że cena biletu jest ostateczna jeśli podróżujecie wyłącznie z małym bagażem podręcznym i jesteście członkami Wizz Discount Club. Pozostałe osoby zapłacą 318 zł za bilet w dwie strony, więc jeśli lecą przynajmniej 2 osoby razem, warto kupić członkostwo w klubie, które kosztuje 139 zł za rok. 

Zarezerwuj lot

malta121214

Jeśli nie jesteście członkami klubu Wizz Discount Club, tę ofertę możecie również zarezerwować w naszym serwisie. Do ceny dodana jest opłata rezerwacyjna, otrzymujecie jednak pakiet przydatnych zniżek na usługi turystyczne i zakupy w wielu sklepach zrzeszonych w naszym Programie Premiowym, a także - darmowy e-book "Tanie podróżowanie", stworzony przez naszą redakcję we współpracy z blogerami - podróżnikami. Zaletą tej opcji jest także polskojęzyczna obsługa zapewniona przez konsultantów infolinii i możliwość płatności przelewem.

Zarezerwuj samochód na lotnisku na Malcie

ZAREZERWUJ

Zarezerwuj hotel na Malcie

hotel malta 121214

Na miejscu polecamy tanie hotele trzy i czterogwiazdkowe już za 26 zł/os za noc w pokoju dwuosobowym. 

ZAREZERWUJ

Zarezerwuj parking przy lotnisku w Gdańsku

Jeśli wybierasz się na lotnisko w Gdańsku samochodem z zamiarem pozostawienia go - zarezerwuj miejsce wcześniej. W sąsiedztwie portu lotniczego znajduje się kilka parkingów, z których w prosty sposób można dotrzeć do terminalu. Parkingi są zlokalizowane w najbliższej okolicy portu lotniczego. 

ZAREZERWUJ

Przydatne informacje

Malta, położona między Sycylią i Afryką Północną, jest niemal uosobieniem turystycznego raju. Na turystów czekają tu słoneczne dni, niebywale czyste morze, poprzecinane urokliwymi rozpadlinami wybrzeża i wyjątkowe budowle historyczne. Jeśli zainteresowała Was ta oferta, zajrzyjcie do naszego przewodnika, by dowiedzieć się więcej o wyspie:

 

Potrzebujesz walizki kabinowej?

W Wizz Air mały bagaż podręczny nie może przekraczać wymiarów 42x32x25 cm. Jeśli szukacie odpowiedniej walizki kabinowej do samolotu Wizz Air zajrzyjcie do sklepu Lotaro! Walizka Puccini Camerino mini jako jedna z niewielu walizek kabinowych spełnia wymogi małego bagażu podręcznego linii Wizz Air. Dobrze zorganizowane wnętrze pozwala spakować niezbędne rzeczy, a jej elegancki design zachwyci każdego!