Treść strony

Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli od 18 lat-1+
  • Młodzież 12-18 lat-0+
  • Dzieci 2-12 lat-0+
  • Niemowlęta do 2 lat-0+
  • Wybierz
Szukaj
  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 500 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny
Tanie loty. Szybko i wygodnie.

Treść główna

Majorka na wiosnę! Tanie loty z Warszawy!

Macie ochotę spędzić kilka dni na Majorce? Polecamy tanie loty na wiosnę! Bilety są dostępne dla wszystkich! Nie trzeba posiadać żadnej karty ani członkostwa w klubie. 

tanie loty na majorkę
Majorka 
Fot. freeimages.com

Bilety w dwie strony z Warszawy Modlin do Palmy już za 341 złotych! Na miejscu polecamy także dobry hotel za 39 zł/os za noc oraz samochód za 51 zł za dobę!

Zarezerwuj lot

palma61114

Tanie bilety na Majorkę znajdziemy na wiosnę na trasie Warszawa Modlin - Palma w terminie 29 marca-1 kwietnia. W cenie biletu są dwa bagaże podręczne - oprócz zwykłego bagażu podręcznego o wadze do 10kg i maksymalnych wymiarach 55cm x 40cm x 20cm – na pokład można zabrać także drugi bagaż podręczny o wymiarach nie większych niż 35x20x20 cm.

Tę ofertę możecie również zarezerwować w naszym serwisie. Do ceny dodana jest opłata rezerwacyjna, otrzymujecie jednak pakiet przydatnych zniżek na usługi turystyczne i zakupy w wielu sklepach zrzeszonych w naszym Programie Premiowym, a także - darmowy e-book "Tanie podróżowanie", stworzony przez naszą redakcję we współpracy z blogerami - podróżnikami. Zaletą tej opcji jest także polskojęzyczna obsługa zapewniona przez konsultantów infolinii oraz możliwość zapłaty za bilet przelewem.

Zarezerwuj samochód na lotnisku w Palmie

ZAREZERWUJ

Zarezerwuj hotel na Majorce

palma hotel61114

Szukając hotelu na Majorce, warto zajrzeć do serwisu Tani-hotel.com.pl - dwuosobowy pokój w dobrym hotelu w terminie dopasowanym do lotu to koszt 235 zł za trzy doby, czyli tylko 39 zł/os za noc.

ZAREZERWUJ

Zarezerwuj parking przy lotnisku

Jeśli wybierasz się na lotnisko samochodem z zamiarem pozostawienia go - zarezerwuj miejsce parkingowe!

ZAREZERWUJ

Przydatne informacje

Palma jest stolicą autonomicznego regionu Balearów i największym miastem wyspy Majorki. Popularność wśród turystów zawdzięcza przede wszystkim przyjemnemu, śródziemnomorskiemu klimatowi. Jeśli zainteresowała Was ta oferta, zajrzyjcie do naszego przewodnika, by dowiedzieć się więcej o wyspie:

 

Potrzebujesz walizki kabinowej?

 

PS. Byliście już na Majorce? Podzielcie się swoimi zdjęciami w komentarzach!