Masz pytanie?

Zadaj je tutaj i uzyskaj odpowiedź.


0
Ocena
Natalie Ce zapytał(a) 3 lat temu

Który hotel w Bułgarii wybrać?

Lepszy hotel Afrodita czy Zdravets w Bułgarii? Nie wiem, który wybrać... Jak w ogóle sprawdzić, który hotel jest dobry?
Odpowiedz

Odpowiedzi (6)

1
Ocena
Powsinoga Powsinoga odpowiedział(a) 3 lat temu
poczytaj oceny hoteli na różnych stronach internetowych i porównaj, tam jest sporo opinii dla każdego.
0
Ocena
Mirek Mirek odpowiedział(a) rok temu
Ja polecam kurort Albena - rewelacja!
0
Ocena
Tomo Tomo odpowiedział(a) 3 lat temu
Który hotel wybrać? Jak dla mnie sprawa hotelu w moich podrózach jest bez znaczenia. Wybieram hotele blisko plaży, bungale nie molochy, gdzie jest walka o leżaki, itp. To wszystko zależy czy traktujesz hotel jako swój drugi dom i chcesz w nim przebywać non stop. Moje hotele to te z 3 nawet jak podróżuję po Azji, a wiadomo jak wyglądają. Hotel należy traktowac jak przystanek na krótką metę. Dla mnie liczy się pobyt na którym poznam kulturę danego kraju, wtopię się w klimat danej społeczności, zasmakuję na mieści potraw które nie dostanę w hotelu. Jeśli podróżujesz z dzieckiem to sprawa oczywista wybierasz hotel z basenem, zjeżdzalnią, to zrozumiałe. Nie rozumiem tylko tych co lecą do hotelu 5* siedzą w nim cały czas a później zapytując ich o wrażenia pobytu w danej miescowości, kraju odpowiadają tam nic nie ma ciekawego. No chyba że tak lubią lub co najgorsze pokazują co to nie oni i chwalą sie na lewo i prawo zdjęciami wśró znajomych w jakim to wypaśnym hotelu byli.
0
Ocena
Anna Anna odpowiedział(a) rok temu
Zdravets jest fajny
0
Ocena
Ewa Ewa odpowiedział(a) 3 lat temu
Warto sprawdzić na stronach internetowych jakie są opinie na temat tych hoteli. Dla przykładu podam Ci dwie strony z opiniami: 1.http://pl.tripadvisor.com/Hotel_Review-g499087-d953997-Reviews-Aphrodite_Hotel-Golden_Sands_Varna_Province.html 2.http://www.holidaycheck.pl/hr/371fa18c-5be3-35a6-8631-68df8a168cae
0
Ocena
GoForWorld GoForWorld odpowiedział(a) 3 lat temu
Ja z opinii znajomych wiem, że Zdravets jest w porządku. Byli w zeszłym roku ponad 10 dni i byli zadowoleni. Pokoje czyste, obsługa uprzejma i pogoda też ekstra, ale to akurat niezależne od hotelu.

Wpisz swoją odpowiedź

Nasi użytkownicy szukali ostatnio tanich lotów z Katowic do Genewy, z Gdańska do Miami oraz, połączeń lotniczych z Brukseli do Krakowa.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Londynu, Okazje na loty na słoneczne wyspy, tanie loty z Poznania do Londynu, loty krajowe, wyszukiwarka lotów.