Masz pytanie?

Zadaj je tutaj i uzyskaj odpowiedź.


0
Ocena
Natalie Ce zapytał(a) 3 lat temu

Wakacje za granicą - jakie miejsca polecacie?

Znacie jakieś wyjątkowe i piękne miejsca na wakacje za granicą?
Odpowiedz

Odpowiedzi (10)

1
Ocena
Małgosia odpowiedział(a) 3 lat temu
Mnie bardzo urzekła wyspa Shiermonikooog, wyspa jest przepiękna, cudowne krajobrazy, jest las, wydmy, plaża, morze. Jest jedną z wysp w archipelagu Zachodniofryzyjskim w Holandii. Ja byłam tam na jednodniowej wycieczce we wrześniu, więc było już nieco wietrznie i chłodno, ale myślę, że w lipcu lub sierpniu, może być całkiem przyjemnie. Na pewno jest to coś innego i niestandardowego. Holendrzy podobno lubią tam spędzać letnie wakacje. Podaję link do strony dla turystów https://www.vvvschiermonnikoog.de/ niestety strona jest tylko w wersji holenderskiej i niemieckiej :(.
0
Ocena
Kamil odpowiedział(a) rok temu
Irlandia, czechy
0
Ocena
Ewa odpowiedział(a) rok temu
Włochy, Irlandia
0
Ocena
Anna odpowiedział(a) rok temu
Irlandia
0
Ocena
Iwona :) odpowiedział(a) 3 lat temu
Jest bardzo dużo miejsc. zalezy od budżetu i czasu jaki masz na wyjazd. Ja osobiście jestem fanka Iranu- piekne miejsce, dużo interesujących miejsc (zarowno pod względem historycznym jak i przyrodniczym), tanio i bardzo sympatyczni ludzie. Wbrew doniesieniom mediów to bardzo przyjacielski i bezpieczny kraj, w którym docenia sie turystów. a z innych oryginalnych miejsc polecam Rodellar w Hiszpanii i całą okolice Aragonii
0
Ocena
Ania odpowiedział(a) 3 lat temu
Hiszpania, Włochy, Austria, Skandynawia, Nowy Jork
0
Ocena
Ewa odpowiedział(a) 3 lat temu
Dla każdego inne miejsce może okazać wyjątkowe, wszystko zależy od tego w jaki sposób zamierza spędzać czas. Czy chce zwiedzać, wypoczywać na plaży, nurkować przy rafach koralowych, a może wędrować po górach. Czasem wystarczy piękna pogoda a już miejsce staje się wyjątkowe. Dla mnie miejscami wyjątkowymi na wakacje była Grecja i Hiszpania. Kraje, w których sam klimat i panująca atmosfera sprawiły, że do dzisiaj wracają miłe wspomnienia. Natomiast swoją potrzebę zwiedzania, w największym stopniu zrealizowałam w Chinach, które stały się dla mnie szczególnie wyjątkowym miejscem.
0
Ocena
Paweł odpowiedział(a) rok temu
Irlandia :)
0
Ocena
ryjkostwor odpowiedział(a) 3 lat temu
Świat pełen jest pięknych miejsc (nie tylko za granicą, czasami to, co pod nosem jest niedoceniane). Ze swojej strony powiem tyle - szukaj inspiracji! Czytaj książki podróżnicze, oglądaj przewodniki w sklepach, przeglądaj artykuły na portalach tematycznych, blogi i fora podróżnicze. Skarbnica pomysłów :)
0
Ocena
GoForWorld odpowiedział(a) 3 lat temu
Musisz uszczegółowić zapytanie, czyli podać jaki budżet, termin, czy wolisz aktywny wypoczynek czy raczej wylegiwanie na plaży. Ja w Europie polecam kostarykę, bardzo ładna wyspa niezadeptana przez turystów tak jak na przykład pobliska Sardynia.

Wpisz swoją odpowiedź

Nasi użytkownicy szukali ostatnio tanich lotów z Londynu do Barcelony, z Krakowa do Paryża oraz, połączeń lotniczych z Warszawy do Tbilisi.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Amsterdamu, Okazje na loty do Chorwacji, połączenia z Moskwy do Rygi, tanie bilety lotnicze, wyszukiwarka lotów.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Akcesoria podróżne, Poduszki/zagłówki podróżne, Pozostałe, Łóżeczka turystyczne i Zestawy walizek.